Onassis heropend *ui ONDERNEMERS Kfffl De Zeeuwse Verzekeringen is modern en springlevend Buddy's Lekkernijen is topkwaliteit proeven Kapsalon De Hipste Knip in Mortiere geopend MIDDELBURG - De Zeeuwse Verzekeringen in Middel burg viert deze week het 75-jarig bestaan. Het ver zekeringsbedrijf heeft een samenwerking met vrijwel alle assurantiekantoren in Zeeland. Leo Remijn, di recteur: "Onze filosofie is dat een adviseur beter op de hoogte is van de situatie van zijn klanten en kan verzeke ringen op maat aanbieden. Wij hechten aan het belang van een adviseur, die heeft persoonlijk contact en staat dichtbij de klant. Dat zijn zaken die ons kenmerken. Wij hebben zowel schade verzekeringen voor onder nemers als particulieren. De Zeeuwse Verzekeringen nam per 1 oktober de On derlinge Verzekeringsmaat schappij Zeeland over en zag daardoor de jaaromzet met zeven miljoen stijgen naar veertig miljoen euro." De firma werd onder de naam Algemene Zeeuwse Verzekeringsmaatschappij NV op 27 november 1939 opgericht door jonkheer mr. Schorer. De start was moei lijk want het pand Lange Burg 63 werd plat gebom bardeerd in mei 1940. Vanaf 1940 is de maatschappij ge vestigd aan de Houtkaai. In 1953 kwam de Ramp en werd veel schade uitgekeerd. "Nu werken er veertig mensen. Het is een modern bedrijf", zegt Remijn, "springlevend én 75 jaar jong." MIDDELBURG - Monique Broekhoven opende 1 no vember kapsalon De Hipste Knip in woonwijk Mor- tierein Middelburg. Monique, gediplomeerd kapster met bijna twintig jaar ervaring, was toe aan een nieuwe uitdaging en be gon haar dames-, heren- en kindersalon. Daarnaast is ze ambulant kapster. "Dit betekent dat ik ook bij de mensen aan huis langskom", zegt Monique. In de gezellig ingerichte kapsalon met twee plaat sen en een comfortabele wasunit verzorgt zij haar wassen, knippen, föhnen, watergolven, permanenten en kleuren. Voor kinderen is er een kinderkapstoel in de vorm van een Kever Ca- brio. Zij gebruikt producten van Kis, waaronder styling- producten, shampoos en crèmes; voor kleuring en permanenten werkt Moni que met L'Oréal. "Kleuren heeft een belangrijke plaats ingenomen. Vaak met meer dere kleuren want dat geeft een leuk effect", weet Mo nique, die als vakvrouw haar vak met cursussen bijhoudt. "Belangrijk, want goed geknipt is de basis van een goed kapsel. Zelf neem ik vaak het initiatief om tot een mooi resultaat te komen. Durf in het vak noem ik dat. Persoonlijke aandacht voor de klant. Ik adviseer welk kapsel, welke kleur. Daar ben ik eerlijk in." Ook voor veerextensions, bruidskapsels en kapsels voor andere feestelijke gele genheden is De Hipste Knip hét adres. Driekleur blijft hoofdsponsor Challenger MIDDELBURG - Driekleur Challenger Zeeland, het top- tennistoernooi in Middel burg, wordt in 2015 en 2016 weer ondersteund door de huidige hoofdsponsor Drie kleur verzekeringen. Naast Zeeuwse streekpro ducten, een provinciale en tree en regionale belevenis sen zal Driekleur Challenger Zeeland ook een internatio nale beachtour toevoegen aan het evenement. Dit zal in een voorronde gehouden worden op alle Zeeuwse ei landen en op de Markt van Middelburg eindigen tijdens de finaledag van de Drie kleur Challenger Zeeland op zaterdag 4 juli 2015. Eastman breidt uit MIDDELBURG - Eastman Mid delburg heeft 21 november de nieuwe, 35 meter hoge destillatietoren, een laad- en losstation voor drie vracht wagens en een opslagtank in gebruik genomen. Daar is de afgelopen twee jaar aan gewerkt. De uitbreiding is de vierde in acht jaar tijd. "Mensen vragen ons wei eens of wij geen last hebben van de crisis", zegt Erwin Dijkman van Eastman. "Wij geloven dat innoveren en verbeteren de sleutel zijn tot succes en dat je alleen door jezelf steeds weer te verbete ren, je waarde aan de markt kunt blijven tonen." middelburg - Half oktober opende Buddy's lekkernijen in de Langeviele en de speci aalzaak in bonbons, choco lade, truffels, macarons, top kwaliteit noten en decoratie, bleek een schot in de roos. Opgezet door Rob en Ingrid Hoogelander die beiden uit een bureaufunctie komen: "Door het tv programma 'Ik vertrek' kregen wij het idee om helemaal wat anders te gaan doen. Wij zijn in Ne derland gebleven en uit een aantal plaatsen sprong Mid delburg er boven uit", aldus Ingrid en Rob. "Wij hebben goede leveranciers en wer ken zelfstandig." Buddy's Lekkernijen heeft bonbons in vele soorten, van luxe tot traditionele bonbons. Grote variatie in aanbod zoals Walldorf met mokka, caramel met zee zout, en macarons. Deze delicatesse is er in achttien smaken. "Klanten mogen proeven. We hebben een selectie gemaakt van wat mensen het meeste aan spreekt. Slagroom gaat het hardst en dan truffels in twaalf smaken. Alles wordt regelmatig vers bijbesteld", zegt Rob, "Voor de komende feestdagen hebben wij cho colade Kerstmannen, kerst klokjes of kerstkransjes van de hoogste kwaliteit voor een verrassend vriendelijke prijs. Zelfs ten opzichte van supermarkten." Speciale wensen, zoals een leuk geboorte-assortiment, kunnen in overleg besteld worden, 's Maandags geslo ten. 2h*-Üüi KORT NIEUWS MIDDELBURG - "Wij zochten voor onze zaak naar uitbrei ding", zegt Georgia, "Het restaurant beschikt nu over 145 plaatsen en daarmee hebben we alle ruimte om onze gasten te ontvangen. Er is ook een nieuwe indeling, waarbij de bovenverdieping minder gebruikt hoeft te worden. Belangrijk is wel dat onze nieuwe toiletgroep nu gelijkvloers is." Het restaurant is groter ge worden maar een decoratie ve tussenmuur zorgt er voor dat het knus, gezellig en re laxed toeven is bij Onassis. Alles is in Griekse stijl ge decoreerd, zoals een tafe reel uit Mykonos of een nis waar de wijngod Dionysos huist. "De banken, tafels en stoelen zijn gerestyled en de keuken is voorzien van nieuwe apparatuur", laat Evangelos weten. "Wij gaan voor gezelligheid, goéd eten, een vriendelijke bediening, alles in de Griekse sfeer." De voortreffelijke menu kaart zelf heeft met 110 ge rechten voldoende variatie in vlees, vis én vegetarisch. Ook in Griekse wijnen bie den Evangelos en Georgia een ruime keus. Er is ook een kinderspeelhoek. Rol- stoelvriendelijke entree. In het weekend reserveren aanbevolen. Zeeuw wordt voorzitter Bovag HEINKENSZAND - Siewert Gorter, directeur en eigenaar van Caravanlife Gorter uit Heinkenszand, is de nieuwe voorzitter van de Bovag branche- groep Camper Caravan. Deze branchegroep is de spreekbuis voor de cara van- en camperspecialist. Gorter is geen onbekende binnen de Bovag organi satie. In het verleden was hij al lid van het algemeen bestuur, vervulde hij de functie van penningmees ter en was hij lid van het bestuur branchegroep Camper &Caravan. Gorter startte zijn carrière in de autobranche maar stapte in 1992, na een overname, in de caravanbusiness. In Heinkenszand kwam niet lang daarna het nieuwe bedrijventerrein Noordzak beschikbaar. Gorter was hier een van de eerste ondernemers. Vaartochten op Westerschelde VLISSINGEN - Vistochten Rondvaarten Vlissingen gaat met de Stad Veere II vistochten en besloten vaartochten vanuit de Vlissingse binnenha ven organiseren over de Westerschelde. Groepen van tien tot en met twintig personen kunnen daar mee een dag vissen. Ook komen er 'opstapdagen' waar particulieren als individuele visser kun nen meegaan. Daarnaast worden er besloten rond vaarten gehouden voor groepen tot maximaal dertig personen. De Stad Veere II werd tot heden alleen gebruikt voor rond vaarten en het fietsveer Veere-Kamperland. Nieuwe online versmarkt VLISSINGEN - Inwoners Van Walcheren kunnen vanaf nu ook online winkelen bij hun lokale bakker, slager, groenteman of kaasboer. De verse producten wor den verzameld én gratis thuisbezorgd. In de online supermarkt staan meer dan 1800 pro ducten van Walcherse be drijven. De deelnemende Walcherse bedrijven zijn Kaasboerderij Schellach, Bakkerij Koppejan, Slagerij Wisse, t' Groenteschuur tje, Freesia Bloemkado, Zuivelhoeve Hoogelande, Brasser's Korenmolen en Visamy. Het geeft mensen de kans om vanaf de bank hun dagelijkse vers producten te bestellen en zelf te kie zen. wanneer de bezorger langskomt of bij welk af- haalpunt ze de bestelling willen ophalen. O www.de-faam.nl door Leon Janssens O De Zeeuwse Verzekeringen, Houtkaai 11, tel. 0118-683300. De Faam woensdag 3 december 2014 33 Leo Remijn, directeur van De Zeeuwse: "Na een moeilijke start nu een bloeiend bedrijf." Foto. Leon Janssens O Kapsalon De Hipste Knip, Duke Ellingtonstraat 57. Telefoon 06-2749 719 en facebook: De Hipste Knip Evangelos en Georgia Ntafopoulos: 'Alles in Griekse sfeer, vriendelijk en gastvrij." Monique Broekhoven: "Om tot een mooi resultaat te komen neem ik zelf vaak het initiatief." Foto: Leon Janssens door Leon Janssens O Buddy's Lekkernijen, Langeviele 7g, Middelburg, tel. 06-10371213. buddyslekkernijen, nl Rob en Ingrid Hoogelande: "Volop heerlijke delicatesses, heerlijk bij de komende feestdagen." Foto: Leon Janssens Grieks Specialiteiten Restaurant Onassis is zaterdag na een flinke verbouwing en uitbreiding feestelijk heropend. Eigenaren Evangelos en Georgia Ntafopoulos hebben het naastgelegen pand Lange Noordstraat 12 bij hun zaak getrokken. Foto: Leon Janssens O Grieks Specialiteiten Restaurant Onassis, Lange Noordstraat 14, Middelburg, 0118-650010 www.onassisrestaurant.nl Facebook: Onassis O www. rondvaartvlissingen.nl O www.versopwalcheren.nl

de Faam | 2014 | | pagina 33