'Je lichaam vraagt veel' ONDERNEMERS In den Oliebol viert 35-jarigjubileum DB RIBNI3 www.dealexia.nl Start verkoop 22 november 14,00-17.00 uur Meer info? gen ontwikkeling van: GREE/V BOGOR Inboedelhotel geopend MIDDELBURG - In het pand van Mondial Vogel Verhui zingen, aan de Oude Veerse- weg 20 in Middelburg, is de nieuwste vestiging van Self Storage Inboedelhotel geopend. Self Storage In boedelhotel is een nieuwe manier van Self Storage en geschikt voor particulieren die niet dagelijks bij hun spullen willen en zeker niet te veel willen betalen. Om de kosten van de opslag zo laag mogelijk te houden hu ren de klanten een 'kamer' in het Inboedelhotel, maar dan zonder gas, water, elek triciteit. Er is geen overbodi ge luxe, maar wel een locatie waar de inboedel droog en veilig kan worden opgesla gen tegen een laag tarief. Webwinkel in sieraden MIDDELBURG - Sinds 2013 heeft Cindy Schieman-Ter- louw een webwinkel in sieraden. Daarvan is negen tig procent zelfgemaakt en ontworpen, maar Hippie- stippie maakt ook op maat, naar wens en op bestelling, voor groot en klein, voor elk budget. Oorbellen, armban den, kettingen en Zeeuwse knopsieraden staan vast in de collectie. Versturen, ophalen of af spraak maken mogelijk. MIDDELBURG - In den Oliebol is uitgegroeid tot een begrip in Middelburg en wijde omgeving. Dit jaar bestaat de oliebollehkraam van de familie Roels 35 jaar en dat wordt gevierd met de klan ten. Wie een zak oliebollen of krentenbollen koopt, be taalt de helft van de prijs. Marie-José Roels is tegen woordig de eigenaar van In den Oliebol: "Mijn ouders zijn hier in 1979 begonnen met een kleine kraam. Ze startten in de Korte Geere en via het Trefcenter zijn we op Plein 1940 beland. Sinds mijn twaalfde ga ik met mijn vader mee. Zo ben ik er in gerold. Wel heb ik mijn school afgemaakt want daar stond mijn vader op. Vijftien jaar geleden heb ik In den Oliebol overgenomen. Alles wat wij bakken en serveren is vers én lekker. De recep ten zijn van mijn vader, spe ciaal zijn appelbeignets." Oliebollen, suikerwafels, appel- en krentenbollen, kersen-, aardbeien, ananas-, rumrozijnen- en bananen- bollen, en heerlijke Berli- nerbollen. Alles wordt zelf gemaakt, behalve de sui kerwafels. In den Oliebol staat traditioneel van begin november tot en met Oude jaarsdag in Middelburg. Te genwoordig drie generaties, vader Tonny Roels, dochter Marie-José en kleindochter Antonnet. "Dat is leuk om te doen", lacht Marie-José, "We hebben een vaste klanten kring en passanten. De vaste klanten komen echt voor ons, voor In de Oliebol." was regelmatig vraag naar en wij bieden onze klanten graag deze extra service. Bij krachtsport zijn de juiste voeding en voedingssup plementen heel belangrijk. Vroeger kwam er veel uit natuurlijke voedingsstof fen maar dat is niet meer." BudgetSports verkoopt bijna alles op het gebied van voe dingssupplementen. Van eiwitdrankjes tot pre-work- outs, van zaden tot vetver- branders en van superfoods tot speciale pannekoeken- mix en sportdrankjes. "Je li- VLISSINGEN - BudgetSports in Vlissingen opende 1 sep tember en is sinds drie we ken, uniek voor Zeeland, gestart met de verkoop van voedingssupplementen mét advies. Bedrijfsleider Aziz, heeft een opleiding afgerond in sportvoeding en supplemen ten en kan dé klanten een persoonlijk advies verstrek ken. Hij is ook gecertificeerd Personal Trainer op fitness- gebied. "Op mijn advies zijn we begonnen met de ver koop van deze producten. Er chaam vraagt veel, dagelijks extra vitamines, zeker als je extra krachtsinspanningen doet", weet Aziz, die ook sporters voor body-wedstrij den begeleid. Omdat het be drijf groothandel is liggen de prijzen onder de prijzen van Webshops. BudgetSports is dagelijks aaneengesloten open, ook tijdens de lunch pauze. O www.de-faam.nl De Faam woensdag 19 november 2014 23 Wij nodigen u graag uit uoor de officiële start verkoop op 22 november a.s. uan 14.00 -17.00 uur in Hof't Seijs, aan de Griffioenstraat 40 te Middelburg, uiaar we u graag uan meer informatie uoorgien. appartement uan uw keuge. Graag tot giens op gaterdag 22 nouember! Verkoopteam De Alexia Stort uerteoop De Alexia Locatie: Hof 't Seijs Griffioenstraat 40, Middelburg Zaterdag 22 nouember 2014 Tijdens dege start uerkoop ligt er een brochure uoor u blaar met alle informatie. De mabelaar en ontwibbelaargijn aanwegig om al uw uragen te beantwoorden. U bunt op dege dag bouendien uoorinschrijuen op het Schulting Partners 0118 616617 info@dealexia.nl 1T r O www.inboedelhotel.nl w www.hippiestippie.nl - Middelburg - T A Aan de rand uar> Middelburg uerrljst een aan tal prachtige nieuwe woningen. Naast Hof 't Seijs umrdt een nieuw appartementencom plex gebouwd, grengend aan hef AmaUapark; Alexia'. De woningen liggen in de rustige, groene wijk Griffioen. De woningen gijn stub uoor stub luxe afge- werbt en bieden u alle ruimte-om te genieten uan het leuen. De opperulabte uan een appar tement in De Alexia begint bij 92 m2, terwijl de penthouses minimaal 188 m2 tellen. door Leon Janssens O In de Oliebol, standplaats Plein 1940, tegenover café De Vriendschap, Middelburg. Drie generaties met liefde voor In den Oliebol, Tonny Roels, Marie-José Roels en haar dochter Antonnet. Foto: Leon Janssens Bedrijfsleider Aziz van BudgetSports heeft een winkeltje voor voedingssupplementen ingericht. Foto: Leon Janssens w BudgetSports, Paul Krugerstraat 251, Vlissingen, telefoon 0118-415015. www.budgetsports.eu

de Faam | 2014 | | pagina 23