Verkoop uw huis irect De Looff Uitnodiging PLAFONDSHOW Nieuwe natuurlijke keeltabletten3 Plafonds Sierlijsten Verlichting Showroom: Columbusweg 3,4462 HA Goes Een nieuw plafond in 1 dag! Geschikt voor elke ruimte. Stimuleren óók het immuunsysteem2 'Stimuleren óók het immuun systeem' Proberen? Wij kopen uw huis of appartement in geheel Zeeland aan tegen 'n hoge prijs! Daarbij heeft u de volgende voordelen: Ook 's avonds en op zaterdag bereikbaar! Tel: 0118-62 88 34 terwijl de meubels blijven staan Vrijdag 7 november, van 14.00 tot 18.00 uur. Zaterdag 8 november, van 10.00 tot 16.00 uur. Schone montage in één dag. Zonder hakken en breken. De meubels kunnen blijven staan. Voor elke interieurstijl. Verlichting naar wens. Uit één geheel op maat gemaakt. Z/ www.de-faam.nl Keeltabletten Direct zekerheid! Géén dubbele woonlasten! Géén bijkomende kosten! Beste bod op uw huis! Snelle betaling en vlotte afwikkeling! Oplevering van uw woning bepaalt u zelf! Betrouwbaar, snel, discreet en alles via de notaris! MAKELAARDIJ O.G. www.delooffmakelaardij.nl Oostkerkplein 16, 4331 TL Middelburg PLAFONDS Tijdens deze speciale show kunt u zich uitvoerig laten voorlichten over de vele mogelijkheden van dit unieke en beproefde plafondsysteem. De koffie staat klaar! Plameco Plafonds Van Gilst v.o.f. Tel: 0113-270000 - www.plameco.nl De Faam woensdag 5 november 2014 29 ADVERTORIAL Er is al een enorme keuze aan keeltabletten met ver schillende inhoudsstoffen die de keel verzachten. En toch komen er nog steeds nieuwe keeltabletten bij. Zoals de A.Vogel Keeltabletten. Deze zuigtabletten zijn volgens de nieuwste wetenschappelijke inzichten ontwikkeld. Bijzonder is dat A.Vogel keeltabletten niet alleen de keel verzachten1 maar óók het immuunsysteem stimu leren2. Hierdoor blijft u fit. Krachtige combinatie: Salvia en Echinacea A.Vogel Keeltabletten zijn 100% natuurlijke zuigtablet ten op basis van Salvia en Echinacea. Salvia heeft een verzachtende en zuiverende invloed op de keel en Echinacea stimuleert het immuunsysteem. De plan ten worden geoogst op het moment dat ze de hoogste concentratie aan werkstoffen bevatten. Suikervrij Om deze zuigtabletten een natuurlijke aangename smaak te geven zijn er 2 planten aan toegevoegd: pepermunt en stevia. Stevia is een plantje dat van nature zoet is en daardoor een natuurlijke aangename smaak geeft, zonder suiker! A.Vogel Keeltabletten zijn verkrijgbaar in een verpakking van 20 zuigtabletten bij dro gist, apotheek, supermarkt en gezondheidswinkels. Advies prijs 5,99 Meer weten? Bel de A.Vogel gezondheidslijn 0900-2464646 of kijk op avogel.nl Verzacht de keel Zuigtabletten Suikeivni 'Salvia, 2Echinacea KcdUbfeUen Vraag een gratis sample aan op avogel.nl. 1 PLflMECO'

de Faam | 2014 | | pagina 41