Comeback Gold Cash UHMM3 Gemakkelijk groen met Jekko 65 hotels €65 ONDERNEMERS Bakkerij Jan Schrieks opent op de Markt VLISSINGEN - Horloges, sie raden, antieke juwelen, diamanten of goud. Mo she Friedman en zijn bedrijf Gold Cash on tour geven er een reële taxatie voor. Zonder verplichtingen of addertjes onder het gras. "Wij proberen niet in één dag rijk te worden, wij wil len service bieden aan onze klanten." In 2011 besloot Friedrpan de smelterij in Antwerpen te vernieuwen, waardoor hij geen tijd meer had om rond te trekken door Nederland. Hij trok zich terug. "We heb ben nu weer tijd om het op te pakken en dat is maar goed ook." Friedman doelt op de goudhandelaren die als paddenstoelen uit de grond zijn geschoten. "Je ziet nu goudhandelaren in busjes op parkeerplaatsen en in shoppingcentra. Dat is al les waar wij juist tegen zijn. Wij geloven in privacy voor onze klant, zonder druk tot een overeenkomst komen. Wij komen terug met de zelfde service als drie jaar geleden." Bij zijn comeback richt Friedman zich eerst op Noord-Brabant en Zeeland. Tijdens deze bijeenkom sten kunnen mensen zon der afspraak langskomen. "Een taxateur bekijkt wat je bij hebt. Zitten er speci ale stukken tussen die extra geld opleveren? Als alles ge taxeerd is krijgt de bezoeker een waarde te horen en kan hij beslissen of hij dat geld aanneemt. Als de bezoeker instemt, nemen wij het goud over en krijgt de klant het geld mee naar huis." Fashioncheque van Shop 54 VLISSINGEN - Mevrouw L. Snoeys uit Sluiskil is de winnaar geworden van een modecheque van 100 euro, te besteden aan Brandtex kleding bij Atelier Dames mode Shop 54 in Vlissingen. Voor de overige inzenders van de bon ligt een fashion cheque van 15 euro, aange boden door en te besteden bij Atelier Damesmode Shop 54 aan de Scheldestraat. Grand Café Willem in finale MIDDELBURG - Grand Café Willem in Middelburg is doorgestoten naar de lande lijke finaleronde van de ver kiezing Leukste Restaurant. Per gemeente plaatsen twee restaurants zich voor de fi naleronde, die loopt tot en met 14 november. Behalve Grand Café Willem heeft ook Grieks restaurant Onas- sis zich geplaatst in de ge meente Middelburg. In Veere gaat het om Proef Zeeland uit Vrouwenpolder en brasserie de Zeezot. In Vlissingen gaan Bandoeng en brasserie De Monnick. In de finaleronde wordt gestre den om de provinciale titel en de landelijke titel van het Leukste Restaurant van Ne derland. Stemmen kan via internet. MIDDELBURG - Brood- en ban ketbakkerij Jan Schrieks is een jong en dynamisch fa miliebedrijf met een ruim assortiment heerlijke bro den, banket en gebak. Vrij dag 7 november wordt op Markt 29 in Middelburg hun negende winkel geopend. Voor een vriendelijke ope- ningsprijs krijgen klanten die vrijdag en zaterdag een tas met diverse broodjes, kadetjes, speculaasstaaf, vier bolussen, een pain au thentiek plus een vruchten- notenbrood. Eigenaar Jan Schrieks: "Het is een bak kerswinkel met een authen tieke uitstraling. Een open bakkerijbakkerswinkel waar je achter de toonbank kunt zien hoe alles wordt ge bakken. De nieuwste trend op bakkersgebied." Van gewoon brood, spelt- brood en de specialitei ten biologisch brood en Zeeuwse bolussen, wordt er hoofdzakelijk met na tuurlijke producten ge werkt. "Zoveel mogelijk met Zeeuwse producten. We gebruiken Zeeuwse tarwe die we betrekken van agra rische bedrijven in de om geving. Biologische tarwe van Noord-Beveland, alles ambachtelijk en biologisch", laat winkelmanager Linda Schrieks weten. "Ook ge bakjes en taarten, zoveel mogelijk eigen productie." Speciale bestellingen zijn altijd mogelijk; informatie op de website. Iedere week zijn er in de bakkerswinkels dagelijks diverse aanbiedin gen. Zes dagen vanaf 08.30 uur geopend. Win De reputaties van grootmeester Juan Gabriel Vasquez Ieder jaar gooien we per per soon gemiddeld 2 kilo aan kleine apparaten en spaar lampen weg. Dat is zo'n 35 miljoen kilo per jaar. Zonde, want alle apparaten en lam pen die worden ingeleverd bij Wecycle, worden opti maal gerecycled. Een klein apparaat kan voor meer dan 80 procent gere cycled worden. Een spaar lamp zelfs voor meer dan 90 procent. Goed voor het milieu, want schadelijke stoffen worden verwijderd. Ook is het een enorme be sparing aan grondstoffen. De grondstoffen uit de ap paraten en lampen worden weer gebruikt voor nieuwe producten. Wecycle op Margriet Winter Fair Wecycle deelt jekko gra tis uit op Margriet Winter Fair. Ontdek hoeveel au- pnmtert en lampen jij ut huis hebt en maak kans op mooie prijzen bij stand E102 in hal l. Kijk voor meer informatie op wecycle.nl/jekko. Geen weekend- en 4-sterrentoeslag Geen reserveringskosten FLETCHER ©HOTEIS Oude kleine elektrische WIJ VIEREN FEEST! Verzamel oude kleine elek- trischeapparaten zoals een föhn, mobiele telefoon, mp3- speler, accuboor of elek trisch speelgoed, kapotte spaarlampen en lege batte rijen in de Jekko inzamel- box. Alle spullen netjes op geruimd op één plek! Deze inza meibox ter waarde van 2,50 is gratis op te halen bij veel winkels. Vind een winkel bij jou in de buurt via wecycle.nl/jekkozoeker HAAL JEKKO GRATIS BIJ WINKELS Lever alles uit de Jekko heel makkelijk in bij een inlever- bak van Wecycle. Deze bak ken zijn te vinden bij ver schillende supermarkten, elektronicazaken, woon winkels, bouwmarkten en tuincentra. In totaal staan de inleverbakken bij 2.300 winkels! Natuurlijk kun je de Jekko ook altijd gratis legen bij de milieustraat van de ge meente. Vind alle gratis in- leverpunten in de buurt via wecycle.nl/zoeker. O www.de-faam.nl Fraaie gouden oorbellen, maar hoeveel zijn ze waard? Moshe Friedman taxeert goed en andere juwelen met gold &cash. www.goldvoorcash-ontour.be Foto: Flickr O www.5hop54.nl O www.restaurantverkiezing. nl De Faam woensdag 5 november 2014 28 O Brood- en banketbakkerij Jan Schrieks, Markt 29, Middelburg, 0118-638528. www. bakkerij-janschrieks. nl Linda en Jan Schrieks: "Wij werken zoveel mogelijk met natuurlijke, Zeeuwse producten." Foto: Leon Janssens Profiteer nu van onze 65 euro actie! Kleine elektrische apparaten, kapotte spaarlampen en lege batterijen slingeren niet meer rond met de Jekko. Makkelijk inzamelen en daarna inleveren voor recycling. Handig! Ga snel naar www.deweekkrant.nl/actie Kiik&Win Recyclen - Met deze actie boekt u al een kamer voor €65, inclusief uitgebreid ontbijtbuffet voor 2 personen. Laat u zich liever verrassen? Kies dan voor ons Verrassingshotel! 65 hotels is €65 Ontvangst met welkomstdrankje lx overnachting voor 2 personen 1 x uitgebreid ontbijtbuffet voor 2 personen Informatiepakketje van de omgeving Voor meer informatie en/of reserveren? Bel 0347 - 750 430 of kijk op www.fletcher.nl/65 Deze aanbieding is te boeken t/m 31 januari 2015. De prijs is geldig op basis van een verblijf van 2 personen op een standaard tweepersoonskamer. De prijs is exclusief tax and handlingfee. deweekkrant.nl/reizen apparaten, kapotte spaarlampen en lege batterijen. Slingeren die ook overal bij jou thuis rond? Met de Jekko verzamel je ze op één plek om ze daarna makkelijk in te leveren voor recycling. Eerst inzamelen Dan inleveren

de Faam | 2014 | | pagina 40