Bedrijfswagenshow geeft veel keuze Op zoek naar de perfecte bedrijfswagen? Wij zetten ze voor u op een rij! 6 t/m 8 november de Grote Bedrijfswagenshow AUTOMOTIONS www.automotions.nl De Grote Bedrijfswagenshow is een initiatief van Automo- tions. "Met een groot aantal onderliggende bedrijven levert Automotions Groep een zeer breed scala aan mobiliteitsdiensten", laat een woordvoerder van de groep weten. "Daarom kun nen wij klanten ook tijdens deze show een ruim aanbod van bedrijfswagens bieden. De veelzijdigheid geeft on dernemers veel ruimte de perfecte bedrijfswagen te vinden en deze in te richten zoals zij dat willen." 60 wagens van de merken Peugeot, Mercedes-Benz en Opel zijn uit voorraad le verbaar tegen kostprijs. En dus kan de korting wel op lopen tot 7.500 euro. "Naast de vele wagens hebben we scherpe aanbiedingen voor laadruimte- betimmering en inrichting", laat Automo tions Groep weten. Eén van de modellen die tijdens de Grote Bedrijfswa genshow te zien en te koop is, is de Mercedes-Benz Vito. Deze is functioneel als een KORTINGEN OP BEDRIJFSAUTO'S LOPEN OP TOT 30% EN 7.500 EURO bedrijfswagen maar comfor tabel als een personenwa gen. De schone en zuinige motoren van de Mercedes onder de busjes kenmerken zich bovendien door een laag verbruik en lage emis siewaarden. Opel laat op de show onder meer de Vivaro zien. Ook deze bedrijfswagen combi neert hoge kwaliteit van ma terialen en afwerking, met een praktische werkruimte en comfort. De bestelbus is bijvoorbeeld ergonomisch ingericht om bestuurder en passagiers maximaal gemak en comfort te bieden. En de laadvloer is gemakkelijk te bereiken door het slimme ontwerp. Peugeot brengt tijdens de show onder meer de Partner voor het voetlicht. Deze be stelwagen is helemaal aan gepast aan de eisen van de moderne ondernemer als het gaat om kwaliteit, soliditeit rendement. De Partner en is niet alleen een praktische bestelwagen maar ook een representatieve auto. De Grote Bedrijfswagenshow is woensdag 5 en donder dag 6 november bij Van Oeveren-Sturm Auto aan de Albert Plesmanweg 2 in Goes. Wie vooraf de gehele voorraad eens op zijn gemak wil bekijken, kan dat doen via de website van Automotions: www.automotions.nl. 3 dagen lang 3 merken 60 wagens uit voorraad leverbaar tegen kostprijs! Scherpe aanbiedingen voor laadruimte- betimmering en inrichting! Kom kijken, ervaren, vergelijken en testen! Automotions^ Groep JU O www.de-faam.nl De Faam woensdag 5 november 2014 20 Op zoek naar de perfecte bedrijfswagen? Vandaag en morgen zijn tijdens de Grote Bedrijfswagenshow bij Van OevereriTSturm Auto in Goes 60 wagens, van Peugeot, Mercedes- Benz en Opel te bewonderen. En ook mooi meegenomen: kortingen lopen op tot wel 30 procent. Mercedes-Benz Opel Peugeot De Grote Bedrijfswagenshow Vivaro en de Peugeot Partner. De Mercedes-Benz Vito, de Opel Bedrijfswagenshow. Foto: PR Deze 3 modellen en meer zijn te zien tijdens de Grote Mercedes-Benz Kleur en uitvoering van getoonde modellen kan afwijken. Locatie: Van Oeveren I Sturm Auto Albert Plesmanweg 2 in Goes Telefoon: 0113-224 200 Kijk voor de complete voorraad op

de Faam | 2014 | | pagina 20