M< RONDJE WALCHE ?r Ai"- HCR de Postelse Hoeve Muziek in SVRZ 't Gasthuis MIDDELBURG - Louise's schoolkoor komt vrijdag 31 oktober langs in SVRZ 't Gasthuis. Ze zingen van 16.00 uur tot 16.45 uur in de hal van het centrum voor zorg en revalidatie in Mid delburg. De dertig kinderen zingen voor alle cliënten in 't Gasthuis. Louise's school koor uit Vlissingen is voor alle kinderen uit de groepen 5 t/m 8 die van zingen en musiceren houden. Eucharistieviering oud-katholieken MIDDELBURG - Oud-katho- liek Zeeland houdt zondag 2 november om 10.00 uur een eucharistieviering. De dienst wordt gehouden in de Oud-Katholieke kerk aan de Zuidsingel 70 te Middel burg. Voorstelling Toneelploeg WESTKAPELLE - De Wassch- appelse toneelploeg houdt in november drie voor stellingen met de titel 'De burgemeester is om zeep', geschreven door Wibo Lie- vense. Het toneelstuk is voor het grootste gedeelte in Westkappels dialect. Het stuk draait om de Burge meester van Westkapelle, die er dubieuze gewoontes op nahoudt. 'De burgemees ter is om zeep' kan het beste worden gekarakteriseerd als een komische thriller. De drie voorstellingen zijn op vrijdag 14 november (19.30 uur) en zaterdag 15 novem ber (13.30 en 19.30 uur). De kaartverkoop start op maan dag 27 oktober bij Spar Min- derhoud, Koestraat Westka pelle. Open dag bij Blauwe Hope MIDDELBURG - Blauwe Hope, aan de Seisweg 78 in Mid delburg, is zondag 2 novem ber geopend. Tussen 13.00 en 17.00 uur kunnen nezpe- lers genieten van sieraden met edelsteenkralen van gastvrouw Anne de Kam. Gastexposant is Simone Grootveld met als thema Zeeland op pentekeningen, schilderijen en handbe schilderd servies. Jubilarissenavond Abvakabo WESTKAPELLE - Op vrijdag 7 november 'Westkapelle Her rijst' aan de Markt 79, de jaarlijkse Jubilarissenavond plaats van die leden die 25, 40, 50 of 60 jaar lid zijn van de Abvakabo Afdeling Wal cheren. Aanvangstijd is 18.30 uur. Naast het uitreiken van de speldjes en broches door een Bezoldigd Bestuurder, wordt de avond opgeluisterd door de Zeeuwse Troubadoer En gel Reinhoudt uit 's-Heeren- hoek. Verder zijn er drie ver lotingen en een warm/koud buffet. De avond duurt tot 22.30 uur. Expositie Inge Hoenselaar MIDDELBURG - Inge Hoen selaar exposeert met een selectie van haar foto's in Gezondheidscentrum "de Vlasmarkt" in Middelburg. De meeste foto's zijn geno men op Middelburgse loca ties. Ze gaat graag met haar camera op pad en laat zich dan verrassen door alles wat ze tegenkomt en ziet. De fo to's bevatten dan ook voor iedereen herkenbare mo menten. De expositie duurt tot en met eind december. Locatie: Vlasmarkt 6-8 Mid delburg. Vrij toegankelijk van maandag t/m vrijdag van 9.30-17.30 uur. Opfriscursus 55-plussers OOSTKAPELLE - Stichting Welzijn Veere organiseert in samenwerking met Vei lig Verkeer Nederland een verkeersopfriscursus voor 55-plussers uit de gemeente Veere. De cursus wordt ge houden in het kantoor van de Stichting Welzijn Veere, Schoolstraat 4, Oostkapelle op vrijdag 7, 14, 21, 28 no vember en 5 december van 9.30 tot 11.30 uur. Tijdens de cursus wordt aandacht besteed aan nieu we ontwikkelingen in het verkeer, opfrissen van ver keersregels en eventuele wijzigingen van wetten en reglementen. Ook wordt een rijvaardigheidsproef, ogen- en gehoortest afgenomen. Opgeven en info bij Stich ting Welzijn Veere voor 30 oktober: tel. 0118-583687 of info@welzijnveere.nl Bijeenkomst whiplash VLISSINGEN - Whiplash In formatiecentrum Europa (WIE) houdt op donderdag 6 november een informatiebij eenkomst in het Admiraal de Ruyter Ziekenhuis in Vlissingen. De bijeenkomst is van 13.00-15.00 uur. Ervaringsdeskundigen van het WIE geven antwoord op vragen over whiplash. Denk hierbij aan: het onbegrepen ziektebeeld, de werkgever en de juridische aansprake lijkheid. De toegang tot deze infor matiemiddag is gratis en vrijblijvend. Voor informa tie: tel. 0167-562766. Natuurspreekuur in Terra Maris OOSTKAPELLE - Museum Ter ra Maris houdt op woensdag 12 november het natuur- spreek uur 'Daar vraag je me wat' in de ontvangsthal van 13.30-15.30 uur. Biologie Betty Ras beant woordt vragen over natuur- vondsten en waarnemin gen. Het laten determineren van biologische objecten uit oude verzamelingen be hoort ook tot de mogelijkhe den. Vaak is er die middag een gast aan tafel met een eigen verzameling en bijbe horende kennis. Dr. Deelenlaan 10,5042 AD Tilburg Hotel 's Hertogenbosch-Vught (van der Valk)* Woensdag 5 November 10.00 t/m 16.00 uur merkhorloges en antieke juwelen A Zondag 9 November 10.00 t/m 16.00 uur volgens de actuele koersen A (zie onze websiteA Woensdag 12 November 10.00 t/m 16.00 uur Gok! Cash On Tour kunt u bereiken via: Tel: 065 716 7294 Hoofdkantoor: +32 3 281 7720 Website: www.goldvoorcaslvontour.be Ongewi heel ve de juiste vaak goe bezoek c klachter rijke sta] Win d Muzie het P op vie I O www.de-faam.nl De Faam woensdag 29 oktober 2014 28 O http://zeeland.okkn.nl Brassband Apollo uit Domburg geeft op zaterdag 15 november een najaarsconcert. Als gastensemble zal een koperkwartet van brassband Rijnmond uit Rotterdam optreden, dat bestaat uit professionele en amateurmusici. De brassband wordt gedirigeerd door Patricia Geertse. Het concert is zaal Schuttershof in Domburg en de aanvang van dit concert is 19.30 uur. De toegang is gratis. Foto: PR O www.whiplash-info.nl Bosscheweg 2,5261 AAVught Aankoop van alle soorten juwelen (ook kapotte juwelen, a tandengoud en zilverA Aankoop van diamanten, Gegarandeerd de hoogst mogelijke dagprijs ♦Zaal: zie borden G C OnTour Gold Cash On Tour: Voor velen onder u al bekend van onze Taxatiedagen en van de Media. Reist heel het land door. Staat bekend voor zijn manier van werken op vertrouwelijke, eerlijke en discrete basis. Houdt taxatie dagen bij top betrouwbare hotel locaties. Taxeert vrijblijvend en kosteloos uw juwelen zonder verkoopverplichting. Stelt geen verplichtingen bij verkoop van uw juwelen indien u beslist uw goud te verkopen betalen wij u direct de overeengekomen verkoopprijs uit. Biedt u koffie, thee en lekkers aan tijdens onze taxatiedagen. Herken niezen lachbui ongelul de 4 vrt 5 mann ongewi Het kor menser schaam te prate onnodij natuurl u bijvoc absorbe volledig of dat s| helpen i urineve Raadplei Ga snel i www.de\

de Faam | 2014 | | pagina 36