BON LEZERSMENU DE FAAM per persoon Een leven lang zorgeloos genieten Lezersmenu de Faam Kunststof kozijnen van Alkuplus www.alkuplus.nl O www.de-faam.nl De Faam woensdag 29 oktober 2014 22 Wilt u ook genieten van dit lezersmenu? Knip dan onderstaande bon uit Het lezersmenu is uitsluitend te nuttigen van 1 t/m 30 november 2014 na reservering via 0118-415555. U kunt restaurant Waterfront vinden aan Boulevard Bankert 108-A in Vlissingen, zeven dagen per week geopend. 9* r Zijn uw oude kozijnen toe aan vervanging of bent u van plan uw nieuwe droomhuis te gaan bouwen? Laat u inspireren en adviseren in ons ontdekkingscentrum in Middelburg. Hier ziet u een enorme diversiteit aan kunststof kozijnen, deuren, hefschuifpuien, dakkapellen, veranda's en accesoires. Wij begeleiden u graag om de juiste keuzes te maken die het beste passen bij uw wensen en mogelijkheden. Bezoek geheel vrijblijvend onze showroom of maak een afspraak voor een rondleiding en adviesgesprek. VOORLETTERS: NAAM: ADRES: GEBOORTEJAAR: AANTAL PERSONEN: E-MAILADRES: Alkuplus ontdekkingscentrum Middelburg Klarinetweg 5 4337 RB Middelburg Tel. 0118 -#628 707 Middelburg@alkuplus.nl Openingstijden: Maandag t/m vrijdag 09:30 - 18:00 uur. Zaterdag 09:30 - 16:00 uur Facebook.com/Alkuplus gm Voor wie gezellig wil dineren aan de mooiste boulevard van Nederland heeft De Faam een leuke aanbieding! Elke laatste maand staat een nieuw Lezersmenu in De Faam en voor de maand november hebben we samen met Restaurant Water front in Vlissingen een mooi menu samengesteld. Voor 25 euro per persoon krijgt de lezer een heerlijk driegangendiner. €25,® i Alles bij elkaar dus een heerlijk diner op één van de mooiste lokaties in Vlissingen. Onze avond is geslaagd! Het Lezersmenu is te nuttigen in de maand november na reservering via www.restaurantwaterfront.nl of 0118-41 55 55. Restaurant Waterfront is te vinden aan de Boulevard Bankert 108A in Vlissingen. Het restaurant is zeven dagen per week geopend vanaf 10.00 uur, in januari op maandag gesloten. Restaurant Waterfront is gelegen aan de Boulevard Bankert in Vlissingen. De gastvrije bediening en de unieke ligging hebben er mede voor gezorgd dat Waterfront al meerdere jaren in de Terras Top 100 van Nederland staat en dit jaar is verkozen tot het beste terras van Zeeland. Hier zit je dus prachtig. Gastvrouw Naomie heeft voor ons een tafeltje aan het raam gereserveerd en ook op een winterse avond, wanneer het vroeg donker is, heeft het restaurant met het uitzicht op zee en de grote schepen die langsvaren iets betoverends. We starten de avond met een mandje vers stokbrood én heerlijke toast. Uiteraard ontbreekt zelfgemaakte kruidenboter niet. Voor het voorgerecht hebben de Faamlezers keuze uit pompoensoep met gerookte zalm hetgeen een zeer smakelijke combinatie blijkt of hertenrosbief met cumberlanddressing en rozijnentoast. Voor het hoofdgerecht is er wederom de keuze tussen een vlees- of visgerecht. De visliefhebbers worden op hun wenken bediend met gebakken kabeljauw met verse knoflookpuree en paddenstoelensaus. Voor wie meer van vlees houdt serveert Restaurant Waterfront malse biefstukpuntjes met stroganoffsaus. Beide gerechten zijn voorzien van een variatie met verse groenten en een schaaltje frites. Nu nog het nagerecht. En zonder overdrijven, dit zijn toetjes om je vingers bij af te likken! De lezers van De Faam mogen kiezen tussen een gevulde soes met vanille-ijs en warme kersen of een mooie pannacotta met advocaat en kletskoppen. De keuze is moeilijk maar wij waren toch wel zeer gecharmeerd van de pannacotta met advocaat. Door Marino Meijers

de Faam | 2014 | | pagina 30