Ook mooie bh's voor vrouwen met prothese i €69 m.3Ö^31okt&lnaiU Op de r% ONDERNEMERS de Veersche Poort Hartje centrum Antwerpen Zeeuwse m WooHwarkt m-A o.a. primeurs m NUWEG GOES - Anne-Marie de Bruij ne opende vijf jaar geleden de virtuele deuren van haar online lingeriespeciaalzaak •Annamamelle. Geen web winkel met een doorsnee assortiment, zoals we dat in elke lingeriezaak kunnen vinden, maar juist de linge rie die buiten het normale gamma valt, zoals borstpro- these-BH's, BH's voor na een borst- of schouderoperatie, heel kleine of juist heel gro te maten. Voormalig verpleegkundige Anne-Marie ontdekte dat vrouwen na een borstopera- tie min of meer veroordeeld worden tot het dragen van saaie en degelijke lingerie. Ze zag het als missie om juist voor deze doelgroep op zoek te gaan naar mooie lin gerie. "Iedere vrouw moet er goed uit kunnen zien", meent Anne-Marie. Enthou siast laat ze een paar prothe- se-BH's zien. Een spannend rood modelletje, een vrou welijk strapless exemplaar of een lief lichtblauw BH'tje met kant. Van het één kwam het ander en na de prothese- BH's kwamen er bijzondere maten, variërend van cup AAA tot en met cup N. Om haar klanten optimaal te kunnen adviseren volgde Anne-Marie een opleiding in het aanmeten van pro theses en prothese-BH's. Belangstellenden kunnen tijdens de open dag aan de Turfkade 15 in Goes op za terdag 25 oktober ervaren wat Annamamelle allemaal te bieden heeft op het gebied van speciale lingerie. revalidatie VUSSINGEN - Na meer dan een jaar is Fysiotherapie PMC in Balans vanaf 1 juni weer gestart met een nieuw oncologisch revalidatiepro- gramma op Walcheren. Dit programma is in samenwer king met Revant ontwikkeld en wordt voorlopig aange boden op de vestigingen in Koudekerke, Vlissingen en Oost-Souburg. De revalidatie is bedoeld voor mensen in de curatie ve, palliatieve of terminale fase van de ziekte en is altijd gekoppeld aan de hulpvraag van de patiënt. Dit kan op gebied van dagelijkse acti viteiten zijn zoals het gezin en huishouden, op sociale aspecten zoals het hervatten van sport en hobby's en het hervatten van arbeid. Het doel van het programma is het verbeteren van kwa liteit van leven. Dat wordt onder meer bereikt door het verbeteren van de conditie en inspanningsvermogen, het leren (her)kennen en er varen van eigen grenzen en mogelijkheden en het leren omgaan met en verminde ren van beperkingen zoals vermoeidheid. Het beweegprogramma valt onder de vergoeding van fy siotherapie voor chronische aandoeningen. Dat betekent dat de eerste twintig behan delingen geheel of gedeelte lijke vergoed worden vanuit de aanvullende verzekering. Daarna vergoedt de verzeke ring de gehele verdere be handeling. MIDDELBURG - Haarstudio Veersche Poort is een zusje van Haarstudio Dauwen- daele. Deze kapperszaak werd december 2012 ge opend door Patricia en Pris- cilla Jansen. Haarstudio Veersche Poort opende drie weken geleden, ook een kapsalon voor dames, heren en kinderen. "De mogelijk heid was er om deze unit te huren. Voor ons een goede gelegenheid om een tweede zaak te beginnen. De posi tieve ervaringen in haarstu dio Dauwendaele hebben daartoe bijgedragen. Boven dien hebben wij aardig wat klanten uit de wijk Veersche Poort", zegt Patricia. "Wij staan roulerend in beide haarstudio's. Dat geldt ook voor onze medewerksters Linsey, Dewy, Mirjam, Chey- enne, Laura en Nikki, allen allround gediplomeerd." Voordat het pand als kapsa lon kon worden ingericht is het compleet verbouwd en afgewerkt door John Jansen Schildersbedrijf. Er is ge kozen voor rustige kleuren, wit, grijs en donkergrijs die voqr een sfeervol geheel zor gen. Priscilla: "Gezellig in gericht zodat de klant zich thuis voelt. Koffie en thee staan altijd klaar. Wij doen alle haarbehandelingen, In- dola is hier ons hoofdmerk. Wij geven advies en werken op vrije inloop én op af spraak, met een tarief voor iedere beurs." Gebruik van de klantenkaart levert extra voordeel op. Het pand is rolstoelvriendelijk en beschikt over een inva lidentoilet. Maandag vanaf 13.00 uur geopend. Haarstudio Veersche Poort, Fazantenhof 12, Middel burg, 0118-628285. 3 dagen 2 nachten incL ontbijtbuffet en een grote puntzak friet! slechts Kerstmarkt Antwerpen yH&UzaStfywétl Hotel De Keyserlei Week ?rou* www.zeeuwsewoonmarkt.nl •28 O www.de-faam.nl "Iedere vrouw moet er goed uit kunnen zien", meent Anne-Marie de Bruijne van Annamamelle. Foto: Rachel van Westen O www.annamamelle.nl O haarstudioveerschepoort.nl Patricia en dochter Priscilla: "Je mag altijd even binnenlopen voor een vrijblijvend advies." Fot0: Leon Janssens Eindeloos slenteren door de mooie winkelstraten, zoals de bekende Meir of sfeervolle markten mooie musea bezoeken, wandelen door de parken of langs de Schelde, genieten van een puntzak Vlaamse frieten en Belgische pintjes drinken op de Grote Markt waar u wordt omringd door prachtige oude Gildehuizen. In mode-, diamant- en havenstad Antwerpen hoefje je absoluut niet te vervelen. Van 6 tot en met 28 december 2014 is Antwerpen weer in schitterende kerstsferen gesluierd en kunt u voor leuke kraampjes, warme Glühwein en veel lekkers terecht op de gezelligste kerstmarkt van Antwerpen op de Grote Markt en rondom de kathedraal. De kerstverlichting hangt overal en de winkelstraten zijn versierd. De Keyser is een 4-sterrenhotel op 50 meter van het centraal station, hartje centrum Antwerpen, op kleine loopafstand van de GroteMarkt en de Meir. In de sfeervolle bar kun je bijkomen van een heerlijk drukke dagen genieten van een heerlijke pint. Kijk op www.nuwegexclusief.nl Voor vragen zijn wij per e-mail bereikbaar via info@nuwegexclusief.nl eicc&uiefi... Voorwaarden: 2 overnachtingen incl. ontbijtbuffet en een grote puntzak friet 69 p.p. U kunt ook 1 overnachting boeken incl. ontbijt en een puntzak friet voor 39,50 p.p. Geldig t/m 28 februari 2015 Boekingskosten 15 per boeking. De toeristenbelasting a 2,40 p.p.p.n. betaalt u ter plaatse. webwinkel.deweekkrant.nl Categorie reizen hotelovernachtingen krant De 2* Zeeuwse Woonmarkt vindt ook nu weer plaats bij TMC Woonwinkels, Marconistraat 13-15b in Goes. Let op: betaald parkeren.

de Faam | 2014 | | pagina 29