wet en waw verstraten walhout Franse boomschors Bloembollen Plant nu het voorjaar! Aan de slag in het najaar....! Er is heel wat te doen in de tuin vanaf 1 49 voor Shop nu ook online op shop.verstratenwalhout.nl tuincentrum hoveniers naan- n 50 )r de ot en inimt Tuinmeubelen Vaste planten Indoor en outdoor Potterie Tuincompost Hooi en stroo eken- roept p om hak kel te orde- mten. dacht if een alle Ikom. vindt ir tot www.verstratenwalhout.nl nssens komen Deze hoogwaardige schors is ideaal voor het maken van paden en het afstrooien van borders. Tijdens de actieperiode gratis thuisbezorgd Met kleurige bloembollen viert u pas echt het voorjaar! Bollen plant u eenvoudig in borders of in mooie potten op uw terras of balkon. Bloembollen bloeien van het begin van de lente tot in de herfst en zijn bijzonder makkelijk in onderhoud. Potmaat p9 25 liter per zak Groenblijvende haagplant +/- 80cm in pot. De Taxus is een van de bekendste haagplanten. De Taxus is groenblijvend en is ideaal voor het maken van een haag. Voeg bij het planten wat turf toe aan de grond. Groot assortiment tuinmaterialen zoals: O Verwijder blad van gazon en paden Verwijder groene aanslag van tegels Plant bloembakken aan met prachtige najaarsbloeiers (viool) Beits schutting of tuinhuis in een trendy kleur Stop het voorjaar in de grond met bloembollen Strooi kaik op het gras tegen mosvorming e Verreik de grond met compost Wordt het u teveel.,.. Bel dan Verstraten Walhout en wij klaren de klus! Aanbiedingen zijn geldig van 20 oktober tot en met 1 november. Veerseweg 124a i Middelburg T 0118 - 612 380 Openingstijden: ma-vr van 8 za van 8.00 tot 17.00 uur.

de Faam | 2014 | | pagina 15