VEE OP DE WEG? GAS LOS! A 11 (Q informatievA*h| Officiële Mededeling Fitness - Kidsfitness - JustBounce Spinning - Pilates - Yoga GEMEENTE E GEMEENTE VEERE I van de Provincie Zeeland mue Duinstraat 4 Koudekerke 0118 552025 www.beweegcentrumdoen.nl O www.de-faam.nl De Faam woensdag 15 oktober 2014 10 ONTWERPOMGEVINGS- VERGUNNING (uitgebreide voorbereidingsprocedure) Koudekerke - Breeweg 21het brandveilig gebruik van een zorgboerderij Wij zijn voornemens om een omgevingsvergunning te verlenen voor het brandveilig gebruik van een zorgboerderij. De aanvraag met de daarbij behorende stukken en de ontwerp- omgevingsvergunning liggen van 15 oktober t/m 25 november 2014 ter inzage. Tijdens deze termijn kan een ieder een mondelinge of schriftelijke zienswijze indienen bij het college. Voor het indienen van een monde linge zienswijze kunt u een afspraak maken met Mat Knol, tel. (0118) 555 346 of e-mail MAJ.Knol@veere.nl Wij maken u erop attent dat u pas beroep kan indienen tegen het definitieve besluit. Dit kan alleen als u tegen het ontwerpbesluit een zienswijze heeft ingediend en u belanghebbende bent. REGELINGEN WONINGVERBETERINGEN De gemeente Veere wil stimuleren dat particuliere woningbezitters hun bestaande woning gaan verbeteren. Deze verbeteringen kunnen liggen op het vlak van energiebesparing, duurzaamheid en levensloopbesten digheid. We hebben een laagdrempelige regeling ingesteld waarbij een goed kope lening beschikbaar is voor het verbeteren van woningen. In de vergadering van 2 oktober heeft de gemeenteraad hiervoor de volgende besluiten genomen: - De verordening Stimuleringslening Woningverbetering gemeente Veere is vastgesteld - Verordening Stimuleringsregeling Particuliere Woningverbetering uit 2008 is ingetrokken - Beleidsregels voor het subsidiëren van het aanbrengen of vervangen van glinten in Westkapelle is ingetrokken De nieuwe verordening treedt op 15 oktober 2014 in werking. Per diezelfde datum zijn de oude verordeningen en beleidsregels ingetrokken. GEMEENTE De verordening is in te zien op onze website (www.veere.nl) onder bestuur gemeenteberichten beleidsnota's Verordening Stimu leringslening Woningverbetering gemeente Veere. Op verzoek is een exemplaar beschikbaar. VERTROKKEN NAAR ONBEKENDE BESTEMMING Uit onderzoek van de afdeling Dienstverlening is gebleken dat onderstaande personen niet meer wonen op het adres waar zij volgens de basisregistratie personen staan ingeschreven. Het college heeft het voornemen om van deze personen de bijhouding van de persoonslijst op te schorten. Opschorting betekent dat zij daardoor formeel niet meer op dat adres staan ingeschreven. Het betreft: Grijpskerke - M. Hartman, Reijgershoutstraat 24 - A. Bronk, Dr. S.R. Beertastraat 5 - D.W. Ligezka, Dr. S.R. Beertastraat 5 Koudekerke - O. Hooghwerff, Dorspplein 39 Meliskerke - C.J.W. Sercu, A. Davidsestraat 8 Westkapelle -H.Lu, Zuidstraat 107 Zoutelande - G. Hölzl, Melsesweg 2 De genoemde personen kunnen binnen 4 weken hierover hun zienswijze indienen bij het college van burgemeester en wethouders. Als u mondeling een zienswijze wilt indienen, kunt u hiervoor contact opnemen met mevrouw A.A. de Korte (Lonie), tel. (0118) 555328. BEKENDMAKING AANWIJZINGSBESLUIT WET MARKT EN OVERHEID De gemeenteraad heeft op 2 oktober 2014 besloten om op grond van artikel 25 h, vijfde en zesde lid, van de Mededingingswet een aantal eco nomische activiteiten aan te wijzen als diensten van algemeen belang: - verhuur/exploitatie van sportac commodaties - verhuur/exploitatie van maatschap pelijk vastgoed - verhuur vastgoed om kraken te voorkomen - evenementen - facilitaire dienst verlening Het aanwijzingsbesluit en de onder liggende stukken liggen met ingang van heden gedurende 6 weken ter inzage op het gemeentehuis. Tegen het besluit kan binnen 6 weken na deze bekendmaking bezwaar worden gemaakt bij de raad. TER INZAGE Stukken die ter inzage liggen kunt u inzien bij de centrale publieksbalie van het gemeentehuis, Traverse 1 te Domburg. Openingstijden van de balie zijn op maandag t/m donderdag van 09.00 tot 17.00 uur, donderdagavond tot 20.00 uur (met uitzondering van Burgerlijke Stand zaken) en op vrijdag van 09.00 tot 12.00 uur. Wilt u één of meerdere dossiers inzien op het gemeentehuis, wij leggen ze graag voor u klaar. Neemt u vooraf even contact met ons op via (0118) 555 447 of per e-mail gemeente@veere.nl. Kijk ook eens op www.veere.nl. BEZWAAR Belanghebbenden kunnen binnen zes weken na verzenddatum van dit besluit een bezwaarschrift hiertegen indienen. Dit kan ook digitaal via www.veere.nl inwoners iets melden klachten en bezwaren met behulp van een DigiD. Het bezwaar schrift moet ondertekend zijn en minimaal uit de volgende onderde len bestaan: naam en adres indiener; dagtekening; een omschrijving van het besluit waartegen het bezwaar is gericht; de reden van bezwaar. Het bezwaar moet binnen de daar voor gestelde termijn door ons zijn ontvangen. Stuurt iemand anders namens u het bezwaarschrift in? Stuur dan een volmacht mee. Als bezwaar wordt ingediend kan, als het besluit onherstelbare gevolgen heeft voor u, ookeen voorlopige voorziening worden gevraagd bij de voorzieningenrechter van de rechtbank Zeeland-West-Brabant, Team Bestuursrecht, Postbus 90006, 4800 PA Breda. De rechtbank brengt hiervoor kosten in rekening. Domburg, 15 oktober 2014 Burgemeester en wethouders van Veere Wijziging bekendmaken Bekendmakingen van de gemeente Veere vindt u vanaf 1 januari 2014 zoveel mogelijk digitaal. Voor enkele besluiten is dit (nog) niet mogelijk. U vindt deze dan terug in een extra advertentie op deze pagina. Officielebekendmakingen.nl U kunt de digitale bekendmakingen altijd en overal bekijken via onze website www.veere.nl onder het kopje Actueel - Bekendmakingen. U wordt dan doorverwezen naar het digitale gemeenteblad op de website www.officielebekendmakingen.nl. U kunt op verschil lende manieren zoeken op deze site. Zo kunt u een abonnement nemen op een attenderingsservice. Als u uw gegevens invoert en aangeeft welke informatie u wilt ontvangen, krijgt u via een e-mail automatisch bericht als er nieuwe bekendmakingen verschijnen. Voor hulp of informatie kunt u tijdens openingstijden terecht bij de Centrale Publieksbalie in het gemeente huis aan de Traverse 1 in Domburg, tel. (0118) 555 447. Verleende reguliere omgevings vergunning INVISTA Polyesther B.V. Gedeputeerde Staten van Zeeland maken bekend dat zij aan INVISTA Polyesther B.V. gelegen aan de Europaweg Zuid 2-a te Ritthem een reguliere omgevingsvergunning hebben verleend voor het bouwen en in gebruik nemen van 2 bluswater- tanks. De vergunning kan worden ingezien tot en met 20 november 2014 bij de publieksbalie van de ge meente Terneuzen, Stadhuisplein 1 in Terneuzen van maandag tot en met vrijdag van 12.00 tot 16.30 uur. Belanghebbenden kunnen tot en met 20 novem ber 2014 tegen het besluit schriftelijk bezwaar maken bij Gedeputeerde staten van Zeeland, Postbus 60014330 LA Middelburg. Het bezwaar schrift moet uw naam en adres bevatten, duide lijk maken tegen welk besluit u bezwaar maakt en gemotiveerd, gedateerd en ondertekend zijn. Alleen zij die een bezwaarschrift hebben inge diend kunnen om een voorlopige voorziening vragen. U richt het verzoek aan de voorzienin genrechter van de rechtbank Zeeland-West Brabant, locatie Breda, team bestuursrecht, Postbus 90006,4800 PA Breda. Voor de behande ling van het verzoek is griffierecht verschuldigd. Voor nadere informatie kunt u zich wenden tot de heer J.H. Willemse, tel. 0115 - 745 151 van RUD Zeeland. Verleende omgevingsvergunning Thermphos International B.V. Gedeputeerde staten van Zeeland maken bekend dat zij een wijzigingsvergunning hebben ver leend, ingevolge de Wet algemene bepalingen omgevingsrecht, aan Thermphos International B.V. te Ritthem. Het verzoek heeft betrekking op de indirecte lozing van behandeld afvalwater van Thermphos naar de AWZI Sloe De vergunning ligt ter inzage vanaf 15 oktober 2014 tot en met 26 november 2014 bij de pu blieksbalie van de gemeente Terneuzen, Stad huisplein 1 in Terneuzen van maandag tot en met vrijdag van 12.00 tot 16.30 uur en/of gedurende openingstijden in het gemeentehuis te Terneuzen. Belanghebbenden die zienswijzen hebben inge diend over de ontwerpvergunning, de adviseurs die advies uitgebracht hebben over de ontwerp vergunning en belanghebbenden aan wie redelij kerwijs niet kan worden verweten geen ziens wijzen te hebben ingediend over de ontwerpvergunning kunnen tot en met 26 novem ber 2014 tegen de vergunning beroep instellen bij de afdeling bestuursrecht van de rechtbank Zeeland-West Brabant, locatie Breda, team be stuursrecht, Postbus 90006, 4800 PA Breda. De vergunning treedt op 27 november 2014 inwer king, tenzij een verzoek tot het treffen van een voorlopi--ge voorziening is gedaan bij de voor zieningenrechter van de afdeling bestuursrecht-' van de rechtbank Zeeland-West Brabant, locatie Breda, team bestuursrecht, Postbus 90006, 4800 PA Breda. Voor nadere informatie kunt u zich wenden tot de heer J.H. Willemse tel 0115-745 151 van RUD Zeeland. Provincie Zeeland informatie over Provincie Zeeland, vindt u op www.zeeland.nl beweegcentrum EN Met deze bon krijgt u 2,50 korting op een autowasbeurt bij: Carwash-Axel, Drieschouwen-Zuid 14, Axel Carwash Landegent, De Roterij 22, Burgh-Haamstede Auto Was Park Kuzee, Pearyweg 9, Goes Autowasstraat de Walvis, Livingstonewea 3a, Goes PicoBello Hulst, Giacisweg 44, Hulst Car Wash van Halst, Ruiterplaatweg 2B, Kamperland Autobedrijf Lokerse, Zandweg 8E, Kruiningen Berkman, Althoornweg 10, Middelburg Texaco Buitenlust, Bredestraat 64, Oostburg Auto Was Park Kuzee, Marie Curieweg 1, Oost-Souburg Texaco Scherpenisse, Spuidamstraat 5, Scherpenisse AVIA - Carwash - Sluis, St. Annastraat 50, Sluis Shell Otheense Kreek, Serlippensstraat 45, Terneuzen Texaco Terneuzen, Guido Gezellestraat 29, Terneuzen Texaco Kennedy, Kennedylaan 20, Terneuzen Esso Baskensburg, Pres. Rooseveltlaan 731, Vlissingen Garage Pieters, Stuerboutstraat 30, Waterlandkerkje O 5' ft KJ In o Uiterste inleverdatum: 1 december 2014 Niet geldig in combinatie met andere kortingsacties! Alleen de bon uit de krant is geldig; kopieën worden niet geaccepteerd.

de Faam | 2014 | | pagina 10