Fasten your broekriemen voor Kamps Kamps Prijsvraag 't Beest best bewaarde geheim van Zeeland 28,50 p.p. Ze hebben het geprobeerd hoor, allebei iets anders doen... Toneelstukjes, tele visieprogrammaatjes, wer ken in de cafetaria van hun ome Joop. Maar ze begon nen elkaar toch wel heel erg te missen... Het is hard gegaan met de carrière van het cabaret duo Kamps Kamps. Ooit begonnen in 1997 met Bor Rooyackers als Rooyackers Kamps Kamps en meteen winnaar van zowel de jury als de publieksprijs van het Amsterdams Kleinkunstfes- tival. Na een aantal succes volle programma's besloot de tweeling Tim en Bart als duo verder te gaan onder de naam Kamps Kamps. Na 1 (nominatie Neerlands •Hoop) en 2 (Volkskrant: Gek, gekker geheel in de stijl van Monty Python") komen de broers nu met Kamps Kamps 3! Natuurlijk zal hun program ma weer vol broederlijke twist en absurde invallen zitten. Zij gaan daarbij sa men met het publiek via een wormhole terug in de tijd waarin onder andere ant woord zal worden gegeven op de vraag hoe het komt dat deze jongens zo enorm (gestoord) leuk zijn. Fas ten your broeksriemen voor Kamps Kamps 3. Peter de Neef (Theaters aan Zee): "Kamps Kamps vind ik als duo één van de leuk ste slapstick- en typetjes- makers van dit moment op de Nederlandse podia. De kenner en filosoof ervaren bij het zien van de scenes vast een diepere laag in het bestaan en denken van de mens. Het publiek ervaart gewoon een aanval op de lachspieren. Hoe dan ook is Kamps Kamps uw bezoek meer dan waard! De voorstelling is te zien als try-out op donderdag 9 okto ber in De Weverij Zierikzee en op vrijdag 21 november in Stadsschouwburg Mid delburg. Op de koffie bij Frank Hart- hoorn, programmeur Po dium 't Beest te Goes 1) Wat kunnen je bezoekers het nieuwe seizoen van jouw programma verwachten? Zoals elk seizoen probeert 't Beest een afwisselend en kwalitatief goed programma te bieden. Een smaakvolle en eigentijdse aanvulling op het Goese uitgaansleven. 2) Heb je nog tip(s) voor je bezoekers? De jeugd- en kinderfilms keren terug. Er zijn mooie theatervoorstellingen, bijv. Madeleine Kool en Martin Simek. 3) Wat wordt de grootste uitdaging dit jaar? De grootste uitdaging is om te proberen elk jaar toch weer iets meer mensen te bereiken. Het is leuk het best bewaarde geheim van Zeeland te zijn. Uw vermelding op Zeeuwse Podia Deze uit-pagina biedt een selectie van concerten en theatervoorstellingen. Hele maal volledig zijn is lastig. Daarom is er ook een web site en een Facebook-pagina van Zeeuwse Podia. Hier vindt u uitgebreide informa tie over het nieuwe seizoen en het laatste nieuws. Wilt u als culturele organi satie een evenement, con cert of theatervoorstelling op Zeeuwse Podia vermeld zien, stuur dan een mail naar zeeuwsepodia@out- look.com met informatie en foto van de activiteit. Op de Facebook-pagina komen ook speciale acties en interviews met artiesten. Elke week heeft Zeeuwse Podia een prijs vraag aan de lezers. De prijsvraag voor deze week is: Hoe heette het cabaretduo Kamps Kamps oorspronkelijk? De winnaar ontvangt 2 vrijkaarten voor de voorstelling van Sjaak Bral op woensdag 10 december a.s. in De Stenge in Hein- kenszand. Winnaar vorige week: De prijsvraag van vorige week was: "Voor wie verzorgt Fred Delfgaauw ook de regie, tekst en drama turgie?" Het juiste antwoord is: Ida van Dril. De winnaar van vorige week is me vrouw Sylvia Francke-Meulmeester uit Vlissingen. Zij ontvangt 2 vrijkaarten voor de voorstelling van Fred Delfgaauw in het Vestzaktheater te Vlissingen op donder dag 16 oktober a.s. Van oktober t/m november 2014 te zien en te beleven in: 't Spiegel Theater Zondag 5 oktober - 14.30 uur - €10,00 Zondag 12 oktober - 14.30 uur - €19,50 Donderdag 16 oktober - 20.00 uur - 14,00 Donderdag 6 november - 20.00 uur - €17,50 Lenny Kuhr Nieuw in Zeeland! MAANDMENU OKTOBER 4 Eierkoeken naturel, bolus of granen AMBACHTELIJK BROOD CHOCOLATERIE PATISSERIE Roombroodjes 4 stuks Volkoren Brood grof of fijn O www.de-faam.nl De Faam woensdag 1 oktober 2014 23 "Kamps Kamps vind ik als duo één van de leukste slapstick- en typetjes-makers van dit moment op de Nederlandse podia", vindt Peter de Neef van Theaters aan Zee. Foto: PR 7o V, lihhon ii lil imnrnliDorri rliir» irorrlor lu man nnrlor PqIu 4 www.ZeeuwsePodia.nl spiegeltheater@arduin.nl www.spiegeltheater.nl J. V. Sprengerlaan 6 4335 SJ Middelburg Tel. 0118 656701 /656703 Muis Leeuw met hun magische voorstelling 'Er was eens...' Leeuw neemt uit de bibliotheek een sprookjesboek mee... Een flitsende theatervoorstelling met nieuwe Muis en Leeuw-liedjes. Jong en oud (4 tot 80 jaar) kan van deze voorstelling genieten! Yoyce Stevens Mijne Heren met jazzmuziek én wijnproeverij 'Jazz And Wine' Theatraal genieten, een voorstelling voor levensgenieters. Tijdens het proeven en drinken van wijn, genieten van bekende en minder bekende Jazz-stukken met uitleg van Yoyce Stevens. In ons gezellige Grand Café van 't Spiegeltheater. LET OP: maar 80 plaatsen (vrije zit), dus wees er snel bij! Comedy Kitchen met comedy- en cabaretacts: 'Fresh Meat' Comedy Kitchen: hèt uithangbord van female comedy in Nederland. Een knallende avond vol stand-up comendy en cabaret dóór vrouwen, vóór iedereen. Een avond met een bitel Iedere avond een andere iine-up van vrouwelijke artiesten. met haar muziektheaterprogramma 'Wie Ben Je' Lenny vertelt een muzikaal verhaal, met rechts van haar Cor Mut- sers en links van haar Mischa Kool. Een muzikale drie-eenheid. KAARTVERKOOP via: tel: 0900 - 33 000 33 of: www.zeelandtheaters.nl Verlang je naar innerlijke rust, naar verbinding met jezelf, naar écht jezelf zijn in relatie met anderen? Maak kennis met zijnsoriëptatie. Wie goed voor zichzelf zorgt is een geschenk voor de ander. Workshop: Vriendelijkheid voor jezelf Datum: 7 oktober Tijd: 19.15 tot 21.30 uur Locatie: Padma, Middelburg Lezing: Hoe breng je jezelf en de wereld tot bloei? Datum: 13 oktober Tijd: 19.30 tot 21.30 uur Locatie: 't Westlicht, Goes Training: Tweedaagse training zijnsoriëntatie Datum: 31 oktober en 14 november Tijd: 9.30 tot 17.00 uur Locatie: 't Westlicht, Goes Restaurant 'La Bonne Auberge9 Biggekerksestraat 3 Koudekerke Tel. 01 18- 55 15 26 Salade met een duet van gerookte zalm en heilbot en mierikswortelsaus of Salade met paté van wild en pompoenchutney Gegrilde tonijn met wasabiboter en groene asperges of Wildzwijnbiefstukjes met tempura van appel en calvadossaus Frisse lemon curd-taart met speculaas-ijs Nog enkele tafels vrij voor de thema-avond het 14-gangen Savarinmenu op zondag 5 oktober Informatie: CENTRIJY1 Zijnsorientatie wvvw.Zi|n.nu www.m2ecooching.ni week 40, geldig van donderdag 2 t/m woensdag 8 oktober sinds W* Stationsstraat lMiddelburg T 0118 612340

de Faam | 2014 | | pagina 23