Voetverzorging Walcheren biedt pedicure voor iedereen ONDERNEMERS Just Bounce, iedereen op de beilicon Van Belle Baby Kids op nieuwe voet John's Men Women viert 25-jarig jubileum Minituintjes maken bij Garden Dreams MIDDELBURG - "Mensen op een andere manier laten bewegen, déar gaat het om. Niet alleen oudere kinde ren, maar ook jongere. Ook ouderen, iedereen kan op de beilicon. Niet alleen met fitness maar met het unieke Just Bounce concept", zegt Laura van Eijkeren van Dansschool Van Eijkeren, "Met een gewone trampo line is er druk op de knieën, dijen, voeten en enkels. Dat geeft klappen want de tram poline heeft stalen veren. De beilicon heeft bungee- elastieken en dat is veel soe peler, vangt veel meer op en biedt meer mogelijkheden. Ook al sta je stil: je gaat au tomatisch bewegen." Het lichaam ervaart geen schokken tijdens de trai ning. Just Bounce is geschikt voor iedereen, je doet het in je eigen ritme en op je eigen niveau. Laura heeft de bellicons voor Just Bounce ondergebracht in de kleine zaal van Dans school Van Eijkeren: "Dat is compact en gezellig. Ik help ook waar nodig bij mensen die Just Bounce gaan doen. Het is niet moeilijk en heel laagdrempelig. Vorige week had ik mensen met reva lidatie, met obesitas. Ook dat gaat goed. Het is ook geschikt voor basisscholen, beter bewegen, leuk in te passen in bedrijfsuitjes, vrij- gezellenfeestjes of andere feestelijke gelegenheden." VLISSINGEN - Van Belle Baby Kids is een begrip in de regio want velen deden er hun baby-, peuter- en kleu ter-aankopen. Marco en Si- mone van Belle, eigenaren, hebben nadat Van Belle Wo nen gestopt is de doorgang tussen beide winkelpanden dicht gemaakt. "Zo hebben wij een speciaalzaak voor baby's en kids met een eigen gezicht en eigen ingang", zegt Simone. "De winkel kreeg een opfrisbeurt, is geschilderd en opnieuw in gedeeld. Wij verkopen alles op babygebied, van een slab betje tot kinderwagen maar ook kinderkleding tot en met maat 128." "Een groot deel van de col lectie 2014 is nu in de uitver koop. Veel showmodellen van babykamers, tienerka mers en kinderwagens zijn afgeprijsd. De nieuwe win tercollectie kinderkleding hangt al in de rekken." Van Belle Baby Kids heeft alles voor de verzorging van kinderen. Wiegjes, ledikan ten en commodes maar ook tienermeubelen. De populai re merken Koeka en Baby's Only brengen leuke acces soires voor de babykamer en kregen een prominente plek in de winkel. "Woensdag 5 november houden wij een informatieavond over borst en flesvoeding waarbij, met een hapje en een drankje, uitleg wordt gegeven over de producten die gebruikt kunnen worden. Daarna kan nog gezellig gewinkeld worden." Aanmelden in de winkel of website. Maandag vanaf 13.00 geopend. Eigen parkeergelegenheid. OOST-SOUBURG - John's Men Women viert woensdag 1 oktober het 25-jarig bestaan: "Een dag waarop onze klan ten in de watten worden ge legd. Ze worden ontvangen met koffie met gebak en wij geven nog een leuk presentje mee", zeggen eigenaren John en Janneke de Korte. "Ko pende klanten krijgen bo vendien 25% korting op een artikel naar keuze." Een jaar lang komt er iedere maand een nieuwe jubileumactie. Op 1 oktober 1989 namen John en Janneke de win kel op Kanaalstraat 55 over waar John al twaalf jaar werkzaam was. John: "Wij startten^ met collecties in een bepaalde stijl want je koopt in aan de hand van je klantenkring. Klanten zijn trouw; er zijn er bij die dat al 37 jaar zijn bij mij. Wij wer ken onder meer met merken als Brax, Gant, Mens en zijn een winkel van service, persoonlijke aandacht, ad vies én werken met plezier. Daarin zit onze kracht. En veel op voorraad hebben qua maat en uitvoering." John's Men Women heeft zowel heren- als dames kleding. De najaar- en de wintercollectie hangt in de rekken. "Eerst hadden wij alleen herenkleding maar door de vraag naar dames kleding zijn we daar in dezelfde merken mee be gonnen", aldus Janneke. Er wordt ook bedrijfskleding geleverd waaronder repre sentatieve bedrijfskleding. Ook voor verhuur van smo kings, jackets en rokkos- tuums voor gelegenheden. tgg MIDDELBURG - "Sinds 2009 ben ik gediplomeerd pedi cure, lid van brancheorga nisatie ProVoet en heb ik me na de basisopleiding verder verdiept in specialisaties en technieken. Zo ben ik nog meer allround geworden in het uitoefenen van mijn be roep. Daarom kan ik ook ge specialiseerde behandelin gen aanbieden", zegt Reina. "Door steeds cursussen en workshops te volgen blijf ik op de hoogte van de nieuw ste technieken. Ik werk met een nattechniek motor. Hierbij wordt tijdens het frezen een desinfecterende vloeistof verneveld. Hier door voelt de behandeling lekker koel aan." Reina heeft in die vier jaar een klantenkring opge bouwd. "Voeten zijn heel belangrijk. Een mens heeft één paar voeten dat zijn ge wicht draagt en hem overal naar toe brengt. Er kunnen klachten ontstaan. Daarom verdienen onze voeten alle aandacht die nodig is. Door regelmatig naar de pedicure te gaan kan men klachten voorkomen." Oriëntatie voor bruidsparen GOES - Aanstaande bruids paren kunnen zich op woensdag 8 oktober alvast oriënteren bij het evenement 'Ik trouw van jou' in het stadhuis op de Grote Markt in Goes. Dat duurt van 17.00 tot 22.00 uur. Tijdens een modeshow worden uiteen lopende creaties geshowd. Zowel boven als beneden, onder de kruisgewelven van het lunchcafé, zijn trouwbe- nodigdheden te zien. Bezoe kers kunnen er terecht voor sieraden, trouwreportage, info over trouw- en feestlo- catie, bloemen, uitnodigin gen, make-up, muziek, lin gerie en taarten. Kaarten verkrijgbaar bij Lunchcafé Stadhuis, Siebel, Douglas, Steutel Menswear en Bruidsmodehuis Diana. 7,50 Euro in de voorverkoop of 10 euro aan de kassa. Workshop fotografie MIDDELBURG - Fotograaf Karin den Boer start half oktober met de serie Photo Icons in Middelburg, een combinatie van lezingen en workshops geïnspireerd op bekende en minder bekende topfotografen. Deze work shops zijn te volgen met een eenvoudige camera, iPad of smartphone. De workshop wordt gegeven in Pakhuis22 aan het Oostkerkplein in Middelburg. GOES - Garden Dreams ontwerpt tuinen en focust zich met name op de klei nere projecten, zoals leuke ideeën voor de inrichting van het balkon of de ultieme oplossing voor dat ene on mogelijke hoekje in de tuin. Sinds kort biedt dit Goese bedrijf een workshop aan waarbij wordt ingezoomd op wel heel kleine project- jes, namelijk de workshop mini-gardening. Tijdens deze workshop kunnen be zoekers in één avond met familie, vrienden, collega's of alleen een mini-garden, of te wel een klein tuintje voor binnen, ontwerpen en maken. De basis bestaat uit een pot met diverse kleine plantjes. Met behulp van kleine ac cessoires zoals steentjes, staptegeltjes en een lief bankje of lantaarntje wordt een mini-tuintje gemaakt. Met de enthousiaste bege leiding van Hanneke Nieu- wenhuijzen, eigenaresse van Garden Dreams, zijn de cursisten niet alleen ver zekerd van een professioneel ogend eindresultaat, maar zeker ook van een gezellige avond. En de mini-garden? Die gaat misschien wel ja ren mee en kan met een paar kleine aanpassingen eenvoudig aangepast wor den aan het seizoen. "Hang er bijvoorbeeld een snoertje met lampjes in en strooi wat kunstsneeuw over de plant jes en u heeft een winter- tuintje", zegt Hanneke. De workshops worden gegeven in 's-Heer Hendrikskinde ren of eventueel op locatie. 3 www.de-faam.nl O Dansschool Van Eijkeren, Walensingel 63a, Middelburg, 0118-638370. www.vaneijkeren.nl O Van Belle Baby Kids, Pres.Rooseveltlaan 772, Vlissingen. 0118-449098. www. vanbellebaby. nl De Faam woensdag 1 oktober 2014 21 Laura van Eijkeren: "Bungee-elastiek springt soepeler dan stalen veren." Foto: Leon Janssens Simone en Marco van Belle: "Wij hebben alles voor de verzorging van je kindje." Foto: Leon Janssens O Maandag gesloten. John's Men Women, Kanaalstraat 12, Oost- Souburg, 0118-462158. www.johns.nl John, Janneke en Fenny, al dertien jaar een team in John's Men Women. Foto: PR Reina Buckley: "Klanten kunnen nu ook in mijn pedicuresalon afspreken.' Foto: Leon Janssens Reina Buckley is al vier jaar als ambulant pedicure actief op Walcheren. Nieuw is dat men nu ook voor een behandeling in haar pedicuresalon aan de Volkerakstraat, op de begane grond, kan afspreken. door Leon Janssens Techniek O Voetverzorging Walcheren, Volkerakstraat 19, Middelburg, telefoon: 0118- 216661. www. voetverzorging- wal cheren.nl O www.karindenboer.nl Lief O Meer informatie: tel. 06- 14835816 www.gardenanddreams.nl Tijdens de workshop kunnen bezoekers in één avond met vrien den of collega's een mini-garden maken. Foto: Rachel van Westen

de Faam | 2014 | | pagina 21