welkom! B voor een Landlust IC Fr m MMMMMaandmenu September awijbüjt/. nt Heel Wit of Bruin Mini Krenten bollen 10 stuks Gevulde Bitterkoeken Bij inlevering van deze bon krijgt u. ter afsluiting van het maandmenu. een kopje koffie of thee van hef huis AMBACHTELIJK BROOD CHOCOLATERIE PATISSERIE Middelburg stuk 4 stuks Alle het Dell Hij1 te n werl stoe ders kijkt ren, te t een Frec bijzc van Volg is De in zi In ling Op c vens 1) W dit ja delbi tonee inlei de Jv werk theat 2) H( bezoi ner, boek progi voorj huis over milie Elk vra dez Fre tek« den Hoe stae hui bur Dei voo den Vlis Wir De 1 de voo nes; ZATERDAG 27 SEPTEMBER Jeans 24, Tropical Heat (try-out) Energiek ensemble met een programma vol zinderende melodieën, romantische duetten en opzwepende show-muziek. Een swingende muzikale reis van 1950 tot 2014. Locatie: De Mythe, Goes, aanvang 20.00 uur. www.zeelandtheaters.nl DONDERDAG 25 SEPTEMBER Hans Theessink Deze van oorsprong Nederlandse bluesgi tarist reist met zijn rijke repertoire vanuit Wenen al meer dan vijftig jaar de halve wereld rond. Optimaal gebruikmakend van zijn geweldige gitaartechniek en don kerbruine stemgeluid weet hij elk optre den weer te overtuigen. Zijn indrukwek kende oeuvre bestaat inmiddels uit meer dan vijfentwintig albums. Dit is zijn enige optreden in Nederland. Locatie: De Spot Middelburg, aanvang 20.00 uur. www.despotmiddelburg.nl De Groote Oorlog Lezing - Prometheus Ook bij Prometheus staat 2014 in het teken van de herdenking van 100 jaar Groote Oorlog. In samenwerking met de Heemkundige Kring Terneuzen wordt dit jaar een tweeluik rondom De Groote Oorlog georganiseerd. Deze avond biedt geschiedenis, poëzie, muziek en toneel, met het accent op Zeeuws-Vlaanderen in WOI. Het programma: Interview met An- dré Bauwens en Miranda Haak over hun boek Bange jaren, Zeeuws-Vlaanderen in de Eerste Wereldoorlog; Intermezzi met gedichten uit en over Eerste Wereldoor log; Isolde Stam koor met Zilte Tonen, liedjes uit de tijd van de Groote Oorlog; Toneelvoorstelling De Maagd door Thea- terloods-B uit Vlissingen. Locatie: Porgy en Bess, Terneuzen, aan vang 20.00 uur. www.porgyenbess.nl VRIJDAG 26 SEPTEMBER Nieuwe Helden, akoestische band Akoestische band met repertoire bestaan de uit bekende en verrassende nummers uit de swingjazz, retropop, rock'n roll, tex-mex, country en soul. Locatie: Hal Gemeentehuis, Kerkplein 1, 4421 AA Kapelle, aanvang 20.00 uur. www.kapellecultureel.nl ZONDAG 28 SEPTEMBER Paul van Kessel, soul jazz Jonge, aanstormende artiesten die zijn uitgeroepen tot Radio 6 Soul Jazz Talent brengen je de fijnste zondagmiddagshows. Op 28 september bijt Paul van Kessel de spits af. Paul van Kessel verenigt vele uitersten. Hij werd niet zomaar de tref zekere, soulfulle singer-songwriter die zichzelf fabuleus presenteert met de EP 'Riot'. Daarvoor heeft hij een hele evolutie doorlopen. Zijn worsteling met het verle den vormt de inspiratie voor zijn muziek. Locatie: De Piek, Vlissingen, aanvang 17.00 uur. www.depiek.nl en www.cul- tuurwerf.nl Grandpa Nick Sessieband met Spencer Croes (gast) Iedere laatste zondag van de maand een muzieksessie met een diversiteit aan gast- artiesten die voor deze concerten worden uitgenodigd. Zondag is zanger Spencer Croes te gast. Spencer is zeker geen on bekende in de muziekwereld. Hij zingt o.a. bij zangeres Berget Lewis (The Gos- peltrain en Soul Explosion) en is achter grondzanger bij vele artiesten. Zo werkte hij o.a. samen met Do, René Froger, Justine Pelmelay, Phil Collins, Claudia de Breij en Boris. Zijn optreden in De Grote Prijs van 2004 leverde hem een finaleplaats op in de categorie HipHop/R&B. Verder gasten zijn Lisa Jane van de Ketterij, zang en Ma- rio Hillebrand (Woodworks), percussie. Locatie: Grand Café Brooklyn te Middel burg, aanvang 17.00 uur. www.grandpa- nicksessieband.nl Young-Choon Park (klassiek, piano) Met werk van Brahms, Sjostakovitsj en Mozart. De in Zuid-Korea geboren Young- Choon Park begon op haar vierde jaar met pianospelen en stond al op haar zevende op het concertpodium, op haar negende zelfs al met het Seoul Symphony Orches- tra om Beethoven te spelen. Dat ze daarna aan de Juilliard School in New York stu deerde en ook nog aan de Hochschule in München, het zal niet verbazen. Dat er daarna en nog steeds intensief getoerd werd door Europa en Amerika, het laat zich raden. Inmiddels is Park geen won derkind in de dop meer, maar een volwas sen vertolker met een doorleefde sound, getuige de cd's, die ze met enige regelmaat uitbrengt. Locatie: Grote Kerk, Veere, aan vang: 15.30 uur. www.muziekpodiumzee- land.nl Second Line New Orleans Jazzband Optreden georganiseerd door JASZ. Deze band is opgericht in 1982 en bestaat uit een aantal goed geselecteerde musici uit alle hoeken van Nederland. Muzikanten die elkaar begrijpen en aanvoelen. Zij spelen geen alledaagse Dixieland-deunen, maar de muziek zoals de oude New Orleans Jazz Muzikanten speelden in de jaren 40 tot heden. Muziek die we.kennen van Ge- orge Lewis, Jim Bobinson en Kid Thomas. De band speelt zonder trompet, hiervoor in de plaats hebben zij een zangeres met een eigenwijs repertoire. Ook het Boogie Woogie effect is vele malen aanwezig en de snelle Blues als in de zang van Emiel van Pelt en drummer Bas de Jager. Locatie: Hotel Arneville, aanvang 14.30 uur. www.jasz.nl WOENSDAG 1 OKTOBER 80's Mania, De ultieme jaren '80 party! Terug in de tijd met o.a. Wham!, Duran Duran, Madonna, Michael Jackson, Sim- ple Minds, Culture Club, Kim Wilde en Cyndi Lauper. Een feestje in het theater. Locatie: Schouwburg Middelburg, aan vang 20.00 uur. www.zeelandtheaters.nl diner lunch high tea feesten en partijen bar lounge Caesar Salad (Romeinse sla, spek. croutons. Parmezaanse kaas. gekookt ei en ansjovis-dressing Of In citroen gegaarde kabeljauw en zeebaars, koriander, little gem, rode ui en avocado mayonaise Gegrilde ribeye van het rund met paprika salsa en gepofte knofloolqus Of Doradefilet met lauwwarme pasta, olijf, tomaat, kervel en kreeftenjus Tiramisu met een kopje koffie Boulevard Bankert32 4382 AC V>is»ngen j Tel +31 (0)118 - 41 25 00 info^ho'cdeGuQonaarni j www hofeldeieugenaor nl Landlustweg 1, Nieuwdorp 0113 - 61 25 89 info@landlust.nl week 39, geldig van do. 25 september t/m wo. 1 oktober Stationsstraat 1, T0U8 612340 4 www. O www.de-faam.nl Culinaire verwennerij Lounge bar Uitgebreide menukaart Nostalgische boerderij Terras Landelijke omgeving De Faam woensdag 24 september 2014 26 ZEEUWSE PODIA Young-Choon Park op zondag 28 sep tember in de Grote Kerk Veere Hans Theessink op donderdag 25 september in De Spot in Middelburg Jeans 24, Tropical Heat op zaterdag 27 september in De Mythe in Goes

de Faam | 2014 | | pagina 38