3Js, Nielson en Lange Frans in kerstsferen U hoort goed, maar u verstaat slecht? ONDERNEMERS Restaurant Partycentrum Landlust, 25 jaar genieten Test nu nieuw revolutionair boortoestel uit de Verenigde Staten. Ervaar zelf de ongeëvenaarde geluidskwaliteit en het optimale draageomfort. Gratis en vrijblijvend. GOES - Op de bühne van de Zeelandhallen in Goes staan dan de 3JS, Xander de Buisonjé, Do, Lange Frans en Anita Meyer met hun be kende hits én spectaculaire kerstnummers. Daarnaast treden ook Nielson en Leona Philippo, bekend van The Voice of Holland, op. De Zeelandhallen krijgen een complete make-over en worden in kerstsfeer ge bracht. Gezellige verlichting en een sfeervol decor maken dit evenement tot een kerst spektakel. De organisatie is in han den van LMG Exhibitions, dat jaarlijks grootschalige evenementen in Zeeland verzorgt. Naast Kerst aan de Kust is LMG Exhibitions verantwoordelijk voor on der meer Contacta.nl en Ho- recabeurs Goes. Perry Ken- tin, directeur: "Kerst aan de Kust is qua uitvoering te vergelijken met 'Vrienden van Amstel Live' maar dan in kerstsfeer." Het programma is van 20.30 tot 23.00 uur en daarna dan sen op muziek van dj's. Ken- tin: "Er is serieus geïnves teerd in het programma en we verwachten zesduizend mensen. Ideaal voor een eindejaarsuitje voor bedrij ven en organisaties om met personeel en collega's met een compleet verzorgde en gezellige avond het jaar af te sluiten. Maar je kunt er ook met je familie en vrienden naar toe." Kwart eeuw Intersport Vlissingen VLISSINGEN - Intersport Vlis singen viert in september haar 25-jarig jubileum. In tersport Vlissingen viert dit met diverse acties en aan biedingen van 25 september tot en met 25 oktober. Zo hanteert de onderne ming een korting van 25 procent op alle producten in het weekthema. Die the ma's zijn achtereenvolgend Running, Fitness, Voetbal en Zwemmen. Op zaterdag 27 september kunnen be zoekers meedoen aan het running-evenement voor 25 procent korting op gehele assortiment. Elke 25ste betalende klant bij Intersport Vlissingen krijgt een presentje mee. Jubileum voor John's Men Women OOST-SOUBURG - John's Men Women in Oost-Souburg bestaat op 1 oktober precies 25 jaar. De winkel begon in 1989 en heeft nu een heel breed assortiment aan kle ding. Van spijkerbroek tot rokkostuum en van jacquet tot smoking. NIEUWDORP - Restaurant Par tycentrum Landlust viert haar 25-jarig bestaan en als het aan de eigenaren, de fa milie Schrijver, ligt, is Land lust klaar voor de komende 25 jaar. Sinds de opening in 1989 is Landlust uitgegroeid tot een begrip in Zeeland en naaste regio. Ron Schrijver: "Vanaf het begin stond Landlust be kend om haar sfeer vanwege de kwaliteit van het eten en de ambiance van de unieke locatie. De sfeer van de nos talgische boerderij kunnen de gasten in iedere ruimte terug vinden." Dagelijks geopend biedt landlust voor zakelijke be zoekers een keur van mo gelijkheden voor lunch en diner. Daarnaast heeft de locatie de beschikking over multifunctionele kamers en vergaderkamers waarbij de privacy gewaarborgd kan worden. Voor ontspanning is er voldoende ruimte in de ruim opgezette lounge of bar. In de wijde omtrek is Land lust bekend om haar heer lijke brunch op zondag ochtend voor 24,50 euro per persoon. Ook leuk voor kinderen, en het diner dan sant op zaterdagavond met een gevarieerd buffet voor 33,50 euro per persoon. Bij beide arrangementen zijn de drankjes inbegrepen.. Landlust is te reserveren voor bruiloften, partijen en andere feestelijke gelegen heden. Dagelijks merken veel mensen dat ze moeite hebben om gesprekken te volgen. Ze horen de spreker wel, maar verstaan niet goed wat er gezegd wordt. De oorzaak is vaak een beschadiging in het binnenoor. Hierbij maken omgevingsgeluiden, slechte akoestiek, onduidelijke sprekers en achtergrondmuziek het verstaan extra lastig: Beschadiging binnenoor Haarcellen in het binnenoor zorgen voor aanpassingen in het geluid. Als deze cellen beschadigd zijn, hoort u zachte geluiden nog zachter en harde geluiden juist harder! Door hinderlijke omgevingsgeluiden zijn gesprekken dan niet goed te verstaan. De revolutionaire hoortoestellen van Selectie lossen dit probleem doeltreffend op. Optimale compensatie Hoortoestellen van Selectie herkennen en analyseren geluiden razendsnel en zeer nauwkeurig. Dit maakt het mogelijk om exact de juiste versterking te geven die nodig is voor optimale compensatie van De deelnemers aan ons onderzoek kunnen de nieuwste boortechnieken van de Selectie toestellen twee weken geheel vrijblijvend uitproberen. Thuis, onderweg, in de vrije natuur of bij een concert. U hebt alle tijd om van de vele functionaliteiten te genieten. de beschadiging in het binnenoor. Horen wordt weer verstaan. Sublieme geluidskwaliteit De speciaal in de Verenigde Staten ontwikkelde Selectie toestellen zijn voorzien van de meest geavanceerde technologie. Hierdoor is het geluid van een ongeëvenaarde kwaliteit. testpersonen. Herkent u de beschreven situatie, wilt u weer goed horen en deze nieuwe technologie in de praktijk testen? Dan nodigen we u uit voor ons onderzoek. U kunt dan de Selectie toestellen 2 weken gratis en vrijblijvend uitproberen i verschillende luistersituaties. Het geluidsspectrum is zeer breed, tot wel 14 kHz. Andere merken komen meestal niet verder dan 10 of 12 kHz. Hier komt bij dat de krachtige luidspreker zeer dicht bij het trommelvlies zit. Dit zorgt voor een optimale geluidsoverdracht en een ultieme hoorervaring. Zo geniet u weer van alle gesprekken! Bovendien zorgt het unieke zachte materiaal voor een hoog draageomfort. U merkt nauwe lijks dat u een hoortoestel draagt. Testpersonen gezocht! Selectie is in Nederland uitsluitend verkrijgbaar bij Schoonenberg. Voor dit revolutionaire hoortoestel zoeken wij Het onderzoek sluiten we af met een kort interview. Hierin vragen we u naar uw bevindingen. Bent u geïnteresseerd? Meldt u zich dan aan als testpersoon vóór 10 oktober. Bel 0900 - 0626 (15 cpm) of ga naar www.schoonenberg.nl/testen. Deelname is gratis en geheel vrijblijvend! Ontdek zelf welke grote voordelen de nieuwe Selectie voor u heeft. Meld u vandaag nog aan! 3 www.de-faam.nl De Faam woensdag 24 september 2014 19 Nielson is momenteel hot met zijn nieuwste nummer. Bij Kerst aan de Kust is hij één van de top acts. Foto: PR Op vrijdag 12 december is de primeur van hét kerstmuziekspektakel van Zeeland: 'Kerst aan de Kust', in de Zeelandhallen. Nederlandse topartiesten treden op met hun bekende hits en de leukste kerst nummers. Ze doen dat met het 'New Amsterdam Orchestra'. De kaart verkoop is begonnen. door Leon Janssens Spektakel Uitje O Tickets kosten 35 euro en zijn te koop via www. kerstaandekust.nl. Groepen van meer dan twintig personen kunnen direct tickets kopen via telefoonnummer 0113-850899 ofinfotg) kerstaandekust.nl O www.intersportvlissingen.nl O John's Men Women, Kanaalstraat 12, Oost- Souburg. www.johns.nl door Leon Janssens Mogelijkheden O Restaurant Partycentrum Landlust, Landlustweg 1, Nieuwdorp, 0113-612589 www.landlust.nl Ron Schrijver: "Wij verzorgen alles tot in de kleinste details voor onze gasten." Foto: Leon Janssens 9 Advertentie ing. Marianne Knot Productspecialist

de Faam | 2014 | | pagina 31