voor Grote namen naar Zeeuwse theaters en buurtpodia Uifaminehoek "De Kragge" Prijsvraag Landlust www.uitaminehoekdekragge.nl Personeelsfeest Jubileumfeest Bruiloft en meer (jUUxJUjük Uoor al uw aardappelen, groenten, fruit, salades en versgesneden groenten. Frieslander aardappelen 5 kilo 1.49 Broccoli 500 dram 0.99 Spitskool per stuk 0.75 Boerderij eitjes 10 stuks 1.49 Goudse kaas salade 00 dram 0.75 Nieuwe oodst mandarijnen io stuks 1.98 Doyenne du comice fhand peren J 2 kilo 1.98 Goudreinetten 2 kilo 1.98 Cox's appels 2 kilo 1.98 Deze aanbiedingen zün geldig van woensdag 10 septmber t/m dinsdag 16 september 2014. Rapenburgweg 18a - Meliskerke - Tel. 0118 - 561642 Soms hoef je gelukkig in het nieuwe theaterseizoen niet ver te reizen om je favoriete artiest te zien en komt hij gewoon in het buurttheater of podium waar je woont. Vorige week besteedden we al aandacht aan de nummer 1 op dit terrein, onze eigen Maikel Harte, die op maar liefst vijf Zeeuwse podia zijn soloprogramma gaat brengen. Deze week hebben we de volgende tips: Zaterdag 25 oktober in Dorpshuis Renesse vrijdag 12 december in Po dium Reimerswaal te Ril land Wie Eric van Sauers ooit heeft gezien weet wat hij kan verwachten. Hij is ongemeen grappig en ge vaarlijk, maar vooral een meester-vertel Ier. Hij verzint, hij verandert, hij daagt uit, en laat vaak meer van zichzelf zien dan goed voor hem is. Soms poëtisch, soms absurd, maar vooral uniek en onverwacht. Hij kan romantisch zijn en het tegelijk ontkennen, schreeu wend zijn liefde uiten, slaand zijn publiek strelen. Donderdag 30 oktober- in Podium Reimerswaal te Ril land Vrijdag 7 november in De Weverij te Zierikzee Woensdag 17 december in Stadsschouwburg Middel burg Zes adembenemende avond vullende programma's ach terlatend, is dit zijn zinde rende zevende. De cirkel is rond, het verleden geweest. Is de jacht op vt nieuwe, ver frissende al beslecht? Is alles al van alle kanten belicht? Welnee, dat zou absurd zijn! Guzman is nog maar net be gonnen. De tips van Peter Adriaanse van 't Spiegeltheater in Middelburg MIDDELBURG - '"t Spiegelthe ater is een uniek theater in Nederland dat gerund wordt samen met mensen met een verstandelijke beperking. Ik ben er heel trots op dat ik dit theater de afgelopen jaren heb mogen doen. Ieder seizoen prachtige, ont roerende voorstellingen en spetterende optredens van cabaretiers, zangers/zange ressen, acteurs/actrices en theatergroepen. Komend seizoen met o.a. Muis Leeuw, Yoyce Stevens Mijne Heren, Comedy Kit- chen, Lenny Kuhr, Robert Jan Stips en vele anderen, informatie kunt u vinden op Zeeuwse Podia op Facebook MIDDELBURG - Deze uitpa- gina biedt een selectie van concerten en theatervoor stellingen. Helemaal volle dig zijn is lastig. Daarom is er ook een website en Face- book-pagina van Zeeuwse Podia. Hier vindt u uitge breide informatie over het nieuwe seizoen en het laat ste nieuws. Wilt u als culturele organi satie een evenement, con cert of theatervoorstelling op Zeeuwse Podia vermeld zien, stuur dan een mail naar zeeuwsepodia@out- look.com met informatie en foto van de activiteit. Op de Facebookpagina komen ook speciale acties en interviews met artiesten. www.spiegeltheater.nl. Pinokkia, de nieuwe fami lievoorstelling van theater groep Duinart, wordt dit seizoen vanaf december ge speeld ter gelegenheid van ons twaalf en halfjarig' be staan." In Heinkenszand heeft Theaters aan Zee de volgende voorstellingen staan: LOS Mu ziektheater, Simon Garfunkel Revival Band, Sjaak Bral, Enge Buren, Mark van de Veerdonk, Cees Brandt en Carolien Bor- gers. Welke voorstelling staat het beste in de voorverkoop en welke het minst goed? Geef alle voorstellingen een cijfer van 11 m 7, waarbij nummer 1 de best verkopende en nummer 7 de minst lopende voorstel ling is. Stuur de oplossing voor vrijdag 12 september naar: zeeuwsepodia@outlook. com. Onder de winnaars verloot Zeeuwse Podia 4 gratis kaarten voor de voorstelling van Enge Buren op 10 januari 2014. De winnaar wordt zaterdag 13 september op de hoogte gebracht. Aangepaste openingstijden Eloïse Beautysalon Culinaire verwennerij Lounge bar Uitgebreide menukaart Nostalgische boerderij Terras Landelijke omgeving diner lunch high tea feesten en partijen lounge bar terras De Faam woensdag 10 september 2014 31 Landlustweg 1Nieuwdorp 0113 - 61 25 89 info@landlust.nl Eric van Sauers en JavCer Guzman zijn in het nieuwe theaterseizoen te zien in verschillende Zeeuwse theaters en buurtpodia. F f p Eric van Sauers met 'Ont roert' (try-out) Javier Guzman met 'Absurd verlicht' O Meer informatie: www. zeeuwsepodia.nl en www. zeelandtheaters, nl www2uuwsePodia.nl Adopteer nu een appelboom zonder inschrijfkosten en oogst volgende maand uw appels! Kijk op www.adopteereenappelboom.nl Raad de kaartverkoop in De Stenge Maandag gesloten, dinsdag t/m zaterdag 13.00-18.00 uur en zondag gesloten. Haar-, GelNagel-, schoonheidsbehandeling met Shiatsu massage. Blijvend succes!!!!! Voor elk, wat wils! Facebook: Beautysalon Eloïse tel: 0118-413114 of 06-42436980 Bellamypark 26, 4381 CKVIissingen

de Faam | 2014 | | pagina 31