Jongeren hebben de toekomst Veilig en zelfverzekerd erop uit! VitaNed ADVERTORIAL Bel 0800 - 0468 www.vitaned.nl NU vanaf Gratis brochure of thuisadvies? Jastuur mij het gratis informatiepakket LBWN Carrièremiddag bij Orionis Walcheren 24 SEPTEMBER CARRIÈREMIDDAG VOOR JONGEREN BIJ ORIONIS WALCHEREN Lage instapfietsen, ook elektrisch! Adres Postcode Woonplaats Lage instapfiets Ventura lage instap voor extra veiligheid eventueel met elektrische ondersteuning trendy en lichtgewicht model (slechts 16 kg.) 3-wielfiets Comfort smal model met lage instap ontspannen zithouding door rugsteun eventueel met elektrische ondersteuning Opvouwbare scootmobiel Colibri veilig stabiel en comfortabel diverse trendy kleuren en designs eenvoudig te bedienen Telefoonnummer fc-mail defaam_wk37 Stuur deze coupon in een enveloppe zonder postzegel naar. VitaNed - antwoordnummer 2140 - 2990 WD Barendrecht Onderdeel van De Faam - woensdag 10 september 2014 29 De economie trekt weer aan. Dit schept voor werkzoekende jongeren kansen voor het vinden van een baan. Om hen zo goed mogelijk te begeleiden in hun zoektocht naar werk, en daarmee de jeugdwerkloosheid te bestrijden, is vanuit de overheid het Actieplan Jeugdwerkloosheid opgesteld. door Marino Meijers VLISSINGEN - Hierin bunde len partijen als gemeenten, bedrijfsleven, UWV, scho len en uitzendbureaus hun krachten om de jongeren te ondersteunen. Van 18 tot en met 25 september is de landelijke WerkWeek Jeugd werkloosheid. In het kader hiervan houdt Orionis Wal cheren op woensdag 24 sep tember op de locatie Oost- souburgseweg in Vlissingen een Carrièremiddag. Jongeren worden dan in contact gebracht met werk gevers, uitzendbureaus en opleidingsinstanties. Op het Werkgeversplein kunnen zij kennis maken met werkge- Fietsen met lage instap v.a. 599,- 3-wiel fietsen v.a. 699,- Opvouwbare en vaste scootmobielen op voorraad O www.de-faam.nl Met een driewielfiets bent u veilig onderweg, blijft u in beweging en kunt u weer heerlijk genieten van de buitenlucht. Bovendien zijn onze fietsen ook verkrijgbaar met elektrische ondersteuning. Dat is fietsen zonder moe te worden! Vraag er naar bij onze adviseurs. Laat u vrijblijvend informeren of maak een kosteloze proefrit in uw eigen omgeving. Vraag nu het gratis informatiepakket aan! Bel 0800 - 0468 of vul de bon in en stuur deze kosteloos op naar VitaNed. vers en zich oriënteren en informeren op het gebied van beroepskeuze en de ver schillende facetten van de arbeidsmarkt. Ze kunnen zich inschrijven en reageren op beschikbare vacatures. Misschien is terug naar school een mogelijkheid. De jongere kan zich hiervoor Blijf in beweging... Dat is wat fysiotherapeuten en artsen adviseren aan senioren, VitaNed ook! Veel senioren durven geen gebruik meer te maken van een normale fiets omdat bijv. het evenwichtsorgaan minder goed functioneert. VitaNed heeft voor u de perfecte oplossing! Toonzaal: Oosteinde 11R, Barendrecht Open: Ma t/m vr - 08.30 -16:30 uur. oriënteren op het Educatie en Ontwikkelingsplein. Hier zijn ook vrijwilligersorgani saties vertegenwoordigd. Zij bieden jongeren de moge lijkheid vrijwilligerswerk te doen. Een mogelijkheid om zich te oriënteren op hun interesses en vaardigheden maar ook om actief te zijn in de maatschappij. Het Werk- bedrijf van Orionis biedt jongeren mogelijkheden om werkervaring op te doen. Eén van de jongeren die via Orionis een baan heeft ge vonden is Shyron Benilia. Hij verloor enige jaren ge leden zijn baan en kwam, mede door de crisis, moei lijk aan de slag. Via Orio nis werkt Shyron al weer een half jaar bij Zeeland Tuinmaterialen. Zijn baas Shyron Benilia vond via Orionis Walcheren een leuke baan bij Zeeland Tuinmaterialen aan in Middelburg. Inmiddels volgt hij een opleiding als verkoopspecialist. r J. ta Foto: Marino Meijers Jos Roelse is zeer tevreden waardoor Shyron nu via een werk-leerovereenkomst met Zeeland Tuinmaterialen en Scalda een BBL-opleiding tot verkoopspecialist kan volgen. In de toekomst zou Shyron graag, wanneer hij over de nodige diploma's be schikt, als zelfstandige zijn eigen bedrijf opstarten. Op de Carrièremiddag wor den onder meer het schilder sproject, het schoonmaak project, het horecaproject en leerplekken binnen de werksoort metaal gepresen teerd. Carrièremiddag 24 september Met diverse Speedmeets worden werkgèvers met con crete vacatures deze middag direct in contact gebracht met jongeren onder het motto 'morgen beginnen?'. Iedereen is welkom. Zowel jongeren ais (potentiële) werkgevers. Informatie over deelname kunt u krijgen bij Martin Weeda, Jobhunter jongeren 06-51 24 89 21 Naam

de Faam | 2014 | | pagina 29