RESTAURANT KOM NU WERKEN BIJ KFC MIDDELBURG JA GRAAG WERKENBIJKFC.NL Officiële Mededeling Foll van de Provincie Zeeland milieu ruimtelijke ordening Op dinsd. aan de la Kaaienroi kader vai als doel F De werk; vanaf hu en de Sp De rijwe ruimte v Op 26 Destil o; ber op i In en om uw wonii andere I" Op dond tweede F vanaf 08 den om Parkere Er geldt woensdt VEE Actieplan EU Richtlijn Omgevingslawaai 2014-2017 Op 19 augustus 2014 hebben Gedeputeerde Sta ten van Zeeland het Actieplan EU Richtlijn Om gevingslawaai vastgesteld. Het ontwerp actieplan heeft ter inzage gelegen van 4 juni tot en met 16 juli 2014. Er zijn naar aanleiding van het actieplan geen zienswijzen ingediend. In de Wet milieubeheer is de Europese richtlijn 2002/49/EC "Omgevingslawaai" opgenomen. Deze richtlijn verplicht het College van Gedepu teerde Staten een aantal acties te nemen, na melijk het vaststellen van geluidsbelastingkaar- ten; het vaststellen van een plandrempel en het vaststellen van een actieplan vooralle woningen waar de plandrempel wordt overschreden. De geluidsbelastingkaarten voor de provinciale wegen zijn door het college vastgesteld op 30 oktober 2012. In het Zeeuwse Omgevingsplan 2012-2018 is een plandrempel vastgesteld van 65 dB. In het kader van het actieplan heeft er een inventarisatie plaatsgevonden van alle we gen waar de plandrempel wordt overschreden en van deze wegen is een overzicht gemaakt. Het gaat in veel gevallen om provinciale wegen met verspreid liggende woningen waarvoor het treffen van maatregelen aan de bron of in de overdracht niet voor de hand ligt en waar op ter mijn uitgegaan zou moeten worden van het tref fen van maatregelen aan de woningen zelf. Kennis nemen van het Actieplan Op grond van artikel 11.9 van de Wet milieube heer is het actieplan te downloaden via de pro vinciale website http://zeeland.nl/milieu_geluid. Voor nadere informatie en kopieën van het actie plan kunt u zich wenden tot F. Worobiej-Jansen (tel 0118 - 631973, mail: fworo@zeeland.nl) Kennisgeving vaststelling inpassingsplan Marinierskazerne Vlissingen Gedeputeerde Staten van Zeeland maken op grond van artikel 3.8 lid 4 van de Wet ruimtelijke ordening bekend dat Provinciale Staten van Zee land op 4 juli 2014 het provinciaal inpassings plan Marinierskazerne Vlissingen gewijzigd heb ben vastgesteld. Planinhoud Het inpassingsplan omvat het gebied dat is om sloten door de Buitenhaven Vlissingen, het be drijventerrein Poortersweg, de Havenweg en de rioolwaterzuiveringsinstallatie Ritthem. Het plan is er op gericht de vestiging van een militair ter rein met bijbehorende bebouwing en gebruik mogelijk te maken. Het ontwerp inpassingsplan Marinierskazerne Vlissingen heeft met bijbehorende stukken van 30 januari tot en met 12 maart 2014 ter inzage gelegen. Gedurende de inspraakperiode zijn vier zienswijzen ingediend. Naar aanleiding van de zienswijzen hebben Provinciale Staten het in passingsplan gewijzigd vastgesteld. Het betreft de volgende wijzigingen: Bebouwing in de zone voor landschappe lijke inpassing is alleen mogelijk als er aangrenzend minimaal 10 meter beplan ting aan de rand van het terrein wordt ge realiseerd. Het opstellen en uitvoeren van een licht plan wordt een voorwaarde voor realisatie van de kazerne. Bouw van een geheel of deels open schiet baan is alleen mogelijk, als uit akoestisch onderzoek blijkt dat deze binnen de wette lijke geluidsnormen blijft. Tevens hebben Provinciale Staten besloten geen exploitatieplan vast testellen. Waar kunt u de stukken inzien Het inpassingsplan Marinierskazerne Vlissin gen met kenmerk NL.IMR0.9929.IPPMARkaz- VA01 ligt met bijbehorende stukken gedurende zes weken, van 21 augustus tot en met 1 oktober 2014 ter inzage. De stukken kunt u tijdens ope ningstijden inzien bij: Provincie Zeeland, Abdij 6 in Middelburg; Gemeente Vlissingen, Paul Krugerstraat 1 in Vlissingen, De stukken zijn tevens digitaal te raadplegen op www.ruimtelijkeplannen.nl en via www.zeeland.nl. Wanneer u de stukken buiten openingsuren wilt inzien of wanneer u een kopie van de stukken wilt ontvangen, kunt u contact opnemen met dhr. E.W. de Koning, telefoonnummer 0118- 631927. Hoe kunt u beroep instellen Gedurende de bovengenoemde termijn van ter- inzagelegging kan door belanghebbenden be roep worden ingesteld bij de Raad van State, Afdeling bestuursrechtspraak, Postbus 20019, 2500 EA Den Haag. Geen beroep kan worden in gesteld door een belanghebbende aan wie rede lijkerwijs kan worden verweten, dat hij geen zienswijzen naar voren heeft gebracht bij Pro vinciale Staten. Het ondertekende beroepschrift dient ten min ste te bevatten: uw naam en adres, de dagtekening; een omschrijving van het besluit waarte gen het beroep is gericht; de gronden van het beroep. Op dit besluit is de Crisis- en herstelwet van toe passing. Dit betekent, dat de belanghebbende in het beroepschrift moet aangeven welke be- roepsgronden hij aanvoert tegen het besluit. Na afloop van de termijn van zes weken kunnen geen nieuwe beroepsgronden meer worden aangevoerd. Inwerkingtreding Het inpassingsplan treedt in werking op de dag na afloop van bovengenoemde termijn. Als bin nen de beroepstermijn een verzoek om voorlo pige voorziening wordt ingediend bij de voorzit ter van de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, dan treedt de 1e herziening van het inpassingsplan niet in werking totdat op het verzoek is beslist. Zowel voor het indienen van een beroepsschrift als een verzoek om voorlo pige voorziening is griffierecht verschuldigd. Middelburg, 20 augustus 2014 Informatie over Provincie Zeeland, vindt u op www.zeetand.nl Pinnen is een snelle, veilige en eenvoudige manier van betalen. U hebt altijd genoeg geld op zak. Ook voor ondernemers is pinnen veilig en makkelijk. Vandaar dat ook de horeca-ondernemers bij u in de buurt volmondig zeggen: Pinnen, ja graag! VERKEEI Buraemet Miadelbu gedeelte tussen de en het Toi wordt ing zaterdag bewoner: Stemstrac betaling komen vc om lange parkeersc Inzage Het beslu elke werk inzage in Vergunnir zijn daar meer info met de h« (0118) Bezwac Belang he zes weke 1 oktobei indienen, aan: Burj Middelbi Middelbt. In het be: en adres, Wijziging bekendmaken Bekendmakingen van de gemeente Veere vindt u vanaf 1 januari 2014 zoveel mogelijk digitaal. Voor enkele besluiten is dit (nog) niet mogelijk. U vindt deze dan terug in een extra advertentie op deze pagina. Officielebekendmakingen.nl U kunt de digitale bekendmakingen altijd en overal bekijken via onze website www.veere.nl onder het kopje Bestuur - Gemeenteberichten - Bekendmakingen. U wordt dan doorverwezen naar het digitale gemeente blad op de website www.officielebekendmakingen.nl. U kunt op verschillende manieren zoeken op deze site. Zo kunt u een abonnement nemen op een attende- ringsservice. Als u uw gegevens invoert en aangeeft welke informatie u wilt ontvangen, krijgt u via een e-mail automatisch bericht als er nieuwe bekendma kingen verschijnen. Voor hulp of informatie kunt u tijdens openingstijden terecht bij de Centrale Publieksbalie in het gemeente huis aan de Traverse 1 in Domburg, tel. (0118) 555 447. Provincie Zeeland

de Faam | 2014 | | pagina 8