Folkloristische dag op Molenwater Zomerfeest in de vakantie Infoavond werkzaamheden Lombardstraat, Latijnse Schoolstraat en Blindenhoek f f r www.middelburg.nl MaS Kermis in Middelburg Standwerkersconcours in Middelburg Kaaienroute en Spijkerbrug even opengesteld f GEMEENTE MIDDELBURG Op donderdag 21 augustus wordt op het Molenwater de 2e Folklo ristische Dag gehouden. Op deze dag wordt vanaf 08.00 uur door 200 ringrijders op zes banen ge streden om de koninklijke bekers en het Zeeuws kampioenschap. Parkeren Er geldt een parkeerverbod op het Mo lenwater vanaf woensdag 20 augustus 12.00 uur tot en met donderdag 21 augustus 22.00 uur. Het parkeerver bod geldt ook op het parkeerterrein tegenover de huisartsenpraktijk. Verkeer Het Molenwater is die dag tussen de ABS Middelburg en de Koepoort niet toegankelijk voor verkeer. In- en uitrijden in dit gebied is gedu rende het evenement niet mogelijk. Er wordt een omleidingsroute ingesteld. U Ook deze zomervakantie zorgen Mid delburg in Beweging, Stichting Welzijn Middelburg, Kindcentrum KOOZIE en Kinderopvang Walcheren voor een uitdagend en afwisselend aanbod op sport-, spel- en welzijnsgebied. Woensdag 6 augustus 13.30 -16.00 uur Meiveld, Magistraatwijk Donderdag 7 augustus 13.30- 16.00 uur grasveld Koepoortlaan, Binnenstad Je kunt je uitleven op een opblaasbaar avonturenkussen en je kunt (bij mooi weer in je zwembroek) van een Mega Piratenglijbaan glijden. Naast de Mega Piraten Glijbaan is er ook een springkussen in de vorm van een Piratenschip. Je kunt jezelf laten schminken bij de schminkstand, lekker knutselen in de knutselhoek en er worden vrolijk gekleurde ballonnen gedraaid. Er is ook ruimte voor ontmoeting: buurtbewoners, ouders/verzorgers en deelnemers kunnen samen een bakje koffie, thee of limonade drinken. Contactpersonen gemeente Mid delburg: Christiaan Boon, tel. (0118) 67 57 61 en Patrick de Guchten- eire (0118) 67 57 97 of op dag van uitvoering, tel. (06) 46 40 64 96. Meer informatie: http://bredescho- lenmiddelburg.nl/activiteiten/vakantie- activiteiten. Delta werkt dit najaar aan het elektriciteits,- gas- en waterdistribu tienet in de Lombardstraat, Latijnse Schoolstraat en Blindenhoek. De hierop aangesloten huisaansluitin gen worden overgezet of vernieuwd tot in de meterkast, indien deze hiervoor in aanmerking komen. Het project is in aansluitende fases opgedeeld. De aannemer start op 1 september met de eerste fase van de kabel- en leidingwerkzaamheden in de Lombardstraat. Op 19 augustus is er om 19.30 uur een informatiebijeenkomst in de raadzaal van het stadskantoor. Medewerkers van Delta Netwerk- groep en een medewerker van de gemeentelijke afdeling Ingeni eursbureau geven uitleg over de werkzaamheden. Belangstellenden zijn van harte welkom. foto: Aart van Belzen Tot en met donderdag 7 augustus is het kermis in Middelburg. Zeve nendertig attracties staan op de Markt en Plein 1940. Op de kermis staat voor elk wat wils. Van duizelingwekkende apparaten tot aan een draaimolen voor de kleintjes. Behendige spelers kunnen prijzen win nen bij onder andere het schuivenspel en de grijpkranen. Ook liefhebbers van oliebollen, zuurstokken en paling kunnen op de kermis terecht. Tot en met donderdag is de kermis van 10.00 tot 24.00 uur open. Niet parkeren tijdens de kermis Vanwege de Middelburgse kermis kan er tot en met vrijdag 8 augustus 18.00 uur niet geparkeerd worden op Plein 1940. Er kan daarnaast niet worden geparkeerd op het parkeerterrein Oude Veerseweg tot en met zondag 10 augustus 08.00 uur. Daar staan namelijk de kermisexploitanten met hun wagens. Warenmarkt naar Damplein In verband met de kermis op de Markt, wordt de warenmarkt op donderdag 7 augustus op het Damplein gehouden. Op donderdag 7 augustus wordt in de Lange Delft het standwerkerscon cours gehouden. Drieëntwintig standwerkers gaan de strijd aan, wie tot beste standwerker 2014 en Zeeuws kampioen in Middelburg zal worden uitgeroepen. Het spektakel begint om 10.00 uur en duurt tot 16.00 uur. Een jury beoordeelt de standwerkers op originaliteit, overtuiging en wel bespraaktheid. Om 16.30 uur worden de prijzen uitgereikt aan de beste drie deelnemers. De prijsuitreiking vindt plaats in de Lange Delft op de hoek met de Segeersstraat. De standwerkers zorgen op 7 augustus voor veel extra plezier tijdens deze 'dolle' donderdag. Het is bouwvakantie. Er wordt een aantal weken niet gewerkt op de kaaienrou te. Daarom wordt deze route tot en met maandag 18 augustus opengesteld voor het verkeer, evenals de Spijkerbrug. Vanaf dinsdag 19 augustus begint fase 5 van de werkzaamheden. Vanaf dat moment zullen de kaaienroute en de Spijkerbrug weer worden afgesloten. De omleidingsroutes zijn dan weer van kracht. INFORMATIE VAN DE GEMEENTE MIDDELBURG Bezoekadres: Kanaalweg 3 4337 PA Middelburg Postadres: Postbus 6000 4330 LA Middelburg Telefoon: 14 0118 E-mail: info@middelburg.nl Internet: www.middelburg.nl Twitter: @Gem_Middelburg Facebook: gemeentemiddelburg Openingstijden stadskantoor: Maandag tot en met vrijdag 8.30 tot 16.30 uur Donderdag 8.30 tot 20.00 uur VOORAANKONDIGING BESTEMMINGSPLAN 'RAMSBURG-OOST FASE 1 Zoals bepaald in artikel 1.3.1van het Besluit ruimtelijke ordening (Bro) wordt bekend gemaakt dat voor ae realisatie van een agrarisch loonbedrijf op het perceel tussen de Oude Veerseweg. het Kleverskerksepad en de Kroonevelaweg, een nieuw bestemmingsplan met de naam 'Ramsbura - Oost fase 1wordt voorbereid. Het bestemmingsplan voorziet in de wijziging van de huidige bestemming "agrarisch - met landschapswaarden" naar de bestemming "bedrijf". Het is op dit moment nog niet mogelijk zienswijzen tegen het bestemmingsplan naar voren te brengen. Ook worden noa geen onafhankelijke instanties in de gelegenheid gesteld advies uit te brengen over net voornemen. Later in de procedure komt dit wel aan de orde. Het ontwerpbestemmingsplan zal op een nader te bepalen tijdstip gedurende zes weken ter inzage gelegd worden en is dan ook te bekijken op de gemeentelijke website en via de landelijke website www.ruimtelijkeplannen.nl. Zodra een ontwerpbestemmingsplan ter inzage wordt gelegd, won if dit vooraf gepubliceerd in de Faam. op de gemeentelijke website en in de Staatscourant. Voor meer informatie over deze vooraankondiging kunt u contact opnemen met de afdeling Ruimtelijk Beleid, mevrouw D. van Rijswijk, tel. (0118) 67 52 25. AANVRAGEN OMGEVINGSVERGUNNINGEN Reguliere voorbereidingsprocedure Burgemeester en wethouders maken bekend dat zij de volgende aanvragen om een omgevingsvergunning, waarbij de reguliere voorbereidingsprocedure van toepassing is, hebben ontvangen (tussen haakjes staat de datum van ontvangst): Abeelseweg 35: bouwen schuur [8- 7); Kleverskerkseweg sectie 464: bouwen bedrijfspand (25-7); Oude Veerseweg: bouwen 2 woningen en loodsj25-7); Veersesingel 182: bouwen dakopbouw (25-7). Informatie over deze aanvragen is verkrijgbaar bij de vakbalie Ruimte in het stadskantoor. De publicatie van de aanvragen heeft een informatief karakter. Tegen aanvragen om een omgevingsvergunning kunnen geen bezwaarschriften worden ingediend. NB.: Het is mogelijk dat de tekeningen, waarop bij een positieve beslissing de vergunning wordt verleend, afwijken van die welke in het kader van de aanvraag kunnen worden ingezien. VERLEENDE OMGEVINGSVERGUNNINGEN Reguliere voorbereidingsprocedure Burgemeester en wethouders maken bekend dat zij de volgende omgevingsvergunningen, hebben verleend (tussen haakjes staat de datum van verzending): Molenwater 99: intern verbouwen schouwburg (28/7); Laan van London 3: verbouwen woning (29/7); Ravensteijnweg 1B: tijdelijk plaatsen (max. 5 jaar) vier geschakelde units jporto cabins) (29/7 loordweg 1(2977); 453: doi •uwen schuur Abeelseweg 35: bouwen schuur (30/7); Nieuwe Vlissingseweg 148: bouwen schuur (30/7), Veersesingel 86: wijzigen voor- en zijgevel pand en vervangen dakkapel Bij de hierboven genoemde besluiten kunnen belangen van derden betrokken zijn. (Derden) belanghebbenden kunnen binnen zes weken na de tussen haakjes staande datum een gemotiveerd elke werkdag tijdens kantooruten ter inzage bij de vakbalie Ruimte in het stadskantoor. Desgewenst wordt er door de afdeling Vergunningverlening en Handhaving een mondelinge toelichting gegeven op de voornoemde stukken. De belanghebbende die het niet eens is met de verleende omgevingsvergunning ten behoeve van de desbetreffende activiteit en die tegen het ontwerpbesluit een zienswijze naar voren heeft gebracht (alsmede degene die redelijkerwijs niet verweten kan worden geen zienswijze te hebben ingebracht) kan vanaf 8 augustus tot en met I 8 september 2014 een bezwaarschrift indienen bij burgemeester en wethouders van Middelburq, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. Degene die een bezwaarschrift heeft ingediend en tevens van mening is dat de betrokken spoed dat vereist, kan ook een voorlopige voorziening aanvragen aan de Voorzieninaenrechfer bij deRechtbank Zeeland-West-Brabant, Team Bestuursrecht, Postbus 90006, 4800 PA Breda. Voor een dergelijk verzoek is griffierecht verschuldigd. VERLEENDE OMGEVINGSVERGUNNING Uitgebreide voorbereidings procedure Burgemeester en wethouders maken bekend dat zij in het kader van de Wet algemene bépalingen omgevingsrechf vergunning hebben verleend: Voor: het tijdelijk plaatsen van een extra klaslokaal (max. 5 jaar); Locatje: Van Akenstraat 1Nieuw en Sint Joosland De beschikkinc ontwerpbeschïl is ten opzichte van de king niet gewijzigd. gemotiveerd beroepschrift indienen bij de Rechtbank Zeelana-West-Brabant, Team Bestuursrecht, Postbus 90006, 4800 PA Breda. Het beroepschrift dient ondertekend te zijn en ten minste het volgende te bevatten: naam en adres van ae indiener, de dagtekening, omschrijving van het besluit waartegen beroep wordt ingesteld en de gronden van het beroep. Degene die een beroepschrift heeft ingediend en tevens van mening is dat de betrokken spoed dat vereist, kan ook De vergunningen en alle relevante stukken liggen gedurende zes weken, vanaf 7 augustus toten met 17 september 2014 behandelen van een beroepschrift als van een verzoek om een voorlopige voorziening is griffierecht verschuldigd.

de Faam | 2014 | | pagina 9