Een heel bijzonder 'strandfeestje' li Kramp? Spierpijn? Stijve gewrichten en slijtage? REGIONAAL NIEU Thuiskomen in Tirol! J voor Popronde Middelburg Debuut Tjeerd Brakema €25,- BROUWERSDAM - De deep- house maakt van Beach boom een bijzondere totaal ervaring. Dit jaar komen Roger Sanchez, Sander Klei- nenberg, Vato Gonzalez MC Tjen, maar ook Gregor Salto, de Hofnar en Santos Suarez, naar de Brouwers- dam. De opening wordt ver zorgd door dj Morriz, die de dj Contest won. Vanaf dat moment zorgen blote voeten, zand, de ondergaande zon samen met licht, acts, dan sers en bijzonder verrassen de watereffecten voor een heelbijzonder'strandfeestje'. 'When water falls', is het thema dit jaar en de orga nisatoren willen nog niets verklappen, maar wel een tipje van de sluier oplichten wat betreft de spectaculaire acts. "We gaan ontzettend middelburg - Voor de Popronde. Middelburg, op donderdag 13 november, zijn negen namen beves tigd: Eveline Vroonland, Me Mr. Jansen, Wonder, de Skaggerz, Maask, Pinatra, Head First, The Afterveins en The Shady Gray staan in de line-üp. De organisatie verwacht nog ongeveer ne gen bands te kunnen beves tigen. De optredens van de jonge, opkomende bands die de Popronde vertegenwoordi gen, vinden plaats in kroe gen, restaurants, muziekca- fé's en podia in het centrum van de Zeeuwse hoofdstad. Een aantal grote bands bra ken eerder landelijk door via dit festival, zoals Ra- coon, Go Back To The Zoo en De Staat. Hoewel het festival een uithangbord is voor aanko mend talent, heeft een aan tal bands van de tot nu toe bevestigde Middelburgse selectie zich reeds landelijk in de kijker gespeeld. Zo was de van origine Zeeuwse Eveline Vroonland al meer dere keren te zien in het De Wereld Draait Door en werd Me Mr. Jansen al meerde re keren door Miss Montreal gevraagd om in haar voor programma te spelen. Nieuwe podiain Middelburg zijn Two Ladies Like en De Herberg. Traditiegetrouw wordt afgesloten in De Spot. met water spelen; twaalf meter de lucht in", beloven ze alvast. De Amerikaan Roger Sanchez wordt spe ciaal ingevlogen voor een set rond zonsondergang en gaat daarna door naar Ibiza. Sander Kleinenberg en Vato Gazalez MC Tjen sluiten met hun muzikaal vuur werk Beachboom 2014 af. De kaartverkoop gaat hard, mensen die elk jaar gewend waren tóch nog wel op het laatst een kaartje te kunnen kopen, moeten er dit keer op tijd bij zijn, waarschuwen de organisatoren. Naast Beachboom is er dit jaar voor het eerst ook een speciaal kinderfestival- Kidsboom, op dinsdagmid dag 5 augustus, op de locatie op de Brouwersdam waar later Beachboom gehouden wordt. De populaire boy band B-Brave, met Kaj, Di- oni, Samuel, Cassius en Jai, betreedt als eerste het podi um. Daarna is er het eerste openluchtoptreden van de Belgische meidengroep K3 - Karen, Josje en Kristel. DJ Bee opent het festival met zijn swingende beats. Kids- boom duurt van 14.00 uur tot 17.00 uur, zie ook www. kidsboom.nl Beachboom vindt plaats op zaterdag 9 augustus, tussen 16.00 uur en 01.00 uur, op de Brouwersdam. Inmiddels gaan de laatste tickets in de verkoop, online en via ver schillendeverkoopadressen. Voor meer informatie, acties en kaartverkoop, zie www. beachboom.com www.face- book.com/beachboom pin- terest.com/beachboom Let op! De minimum leeftijd is 21 jaar. Dresscode: Aqua. VLISSINGEN - Onvoldoende Saldo, het romandebuut van de Vlissinger Tjeerd Brakema, is het cadeau voor nieuwe donateurs van Fonds Psychische Ge zondheid (Amersfoort). Bij een donatie van 15 euro of meer ontvangen zij het boek Onvoldoende Saldo gratis thuisgestuurd. Met deze bij drage financiert Fonds Psy chische Gezondheid weten schappelijk onderzoek en zorgprojecten om mensen met psychische problemen uitzicht te geven op een be ter leven. Onvoldoende Saldo is het debuut van Tjeerd Brakema en in december 2013 uitge komen. Het verhaal volgt de lotgevallen van een jonge man die in eerste instantie een goede toekomst tege moet lijkt te gaan, tot psychi sche problemen hem daarin steeds meer belemmeren. Opname in een kliniek is onvermijdelijk maar tevens het keerpunt. Tweede druk in voorbereiding. 1-2 Move Spier- en Ge wrichtsgel heeft een drie dubbele werking en helpt al binnen drie minuten. Als u ook weer zoals vroeger soe pel wilt kunnen bewegen en een middel zoekt dat écht helpt, moet u 1-2 Move be slist proberen. 1-2 Move is zeer effectief in de preventie en bestrijding van ochtend stijfheid, spierpijn en ge wrichtspijn. Het is makke lijk in gebruik en heeft door de unieke combinatie van kou én warmtetherapie in één, een fenomenale diepte werking en zeer snel effect! Stijve gewrichten of slijtage? 1-2 Move is een medisch hulpmiddel en is samenge steld op basis van natuurlij ke ingrediënten, maar vergis u niet: dit draagt juist alleen maar bij aan de werking! Veel gezondheidsadviseurs durven te beweren dat zij in hun hele carrière nog geen beter spierproduct hebben gezien, dat zo snel en effec tief werkt. Zelfs mensen die al heel veel jaren last heb ben Van stijve spieren en ge wrichten, zijn opgelucht dat ze nu eindelijk een spierpro duct heb ben dat wél helpt. Voorkomen is beter dan gene zen! Uit recente onderzoeken blijkt dat men sen kramp als één van de meest vervelende klachten aan hun lichaam opgeven, als het gaat om soepel kun nen bewegen. Er zit bij kramp vaak enorm veel span ning in de spie ren en veel men sen weten zich dan geen raad meer. 1-2 Move Spier- en Gewrichts gel helpt uit stekend in het voor komen van krampaanval len in bijvoor beeld kuiten en bovenbenen, door de natuurlijke ontspanningsre flex van het lichaam te sti muleren. Hierin is 1-2 Move absoluut uniek; geen ander spierproduct is in staat om deze serieuze klacht effec tief het hoofd te bieden. 1-2 Move kan het allemaèl! Het maakt niet uit wat de oorzaak is van uw klachten, 1-2 Move helpt altijd! 1-2 Move Spier- en Gewrichts gel is de meest breed in zetbare en ijzersterke al- leskunner voor uw spieren en gewrichten en is dus erg makkelijk in gebruik. Heeft u last van blessures, kneu zingen of spierpijn? Mas seer 1-2 Move Spier- en Gewrichtsgel één a twee maal daags lichtjes op uw huid, tot het gewenste resultaat bereikt is. Bij lang durige klachten als het voor komen van kramp en stijve gewrichten, dient u de gel minimaal drie maal daags aan te brengen, totdat uw k.achten helemaal verdwe nen zijn. Win de grootste w zomerhits op 2 cd's Wilt u ook heel voor delig weer soepel kun nen bewegen? Probeer 1-2 Move Spier- en Ge wrichtsgel! Van €17,95 nu voor €.14*5 2 tubes nu slechts Verkrijgbaar op www.l-2move.nl, www.beauvica.nl en bij de betere reform- en gezondheidswinkels. 16/07-22/08 €299,- 23/08-12/09 €249,- 13/09-28/09 €199,- O www.de-faam.nl De Faam woensdag 30 juli 2014 4 Lid Blauwe zonnebrillen, blauwe sneakers, blauwe lokken in het haar. Wie een kijkje neemt op de Pinterestpagina's van Beachboom ziet dat de dresscode - aqua - geen enkel probleem oplevert. Ook de line-up is dit jaar weer iets waar de organisatoren trots op zijn; van internationale allure. door Anneke Flikweert Beachboom: een bijzonder dance event aan de Brouwersdam. O www.popronde.nl Foto: X-Noize Kaartverkoop Nieuw en ijzersterk medisch hulpmiddel voor spieren en gewrichten blijkt een ware doorbraak! Doe zelf de 3-minutentest! Kramp? 8-daagse More Inclusive Oostenrijk Kom genieten op de alm in het Brixental, met vele hoogtepunten binnen handbereik, zoals de Krimmler watervallen, de Gerlospas en Innsbruck. Familiehotel Fleidingerhof ligt in het gezellige Westendorf, omringd door de Kitzbüheler Alpen.Het stijlvolle Kitzbühel ligt op ca. 16 km. 2CD Kiik&Win Ga snel naar www.deweekkrant.nl/actie Prijzen Inbegrepen: 7x overnachting met ontbijt 7x driegangendiner welkomstdrankje lx avond met livemuziek lx retourticket'bergbahn' Westendorf lx entree belevenispark Alpinolino Informatie Reserveringen www.pharosreizen.nl/weekkrant of via 0900-365 65 65 (80 cent per gesprek) met zoekcode 41603 Prijzen in p.p. Niet inbegrepen: reserveringskosten 20,-), toeristenbelasting en kosten Calamiteitenfonds 2,50) webwinkei.deweekkrant.nl categorie reizen autovakanties

de Faam | 2014 | | pagina 4