Fiets mee en verdien 5,- voor de Hartstichting Zeeuwse Fietsvierdaagse HIER GROEIT BECEL Fiets je fit top-4 Schrijf je in voor de Hartstochten Met dank aan de natuur Gezond voor onderweg Hartstichting blij met actie van Becel en NTFU Hartstichting Het karakteristieke Zeeuwse landschap is uniek. Met de fiets door Zee land en er gaat een wereld voor je open: water, land, pittoreske dorpjes en prachtige luchten, je komt langs de mooiste plekjes. Vaak zo fasci nerend dat deelnemers soms even stil staan om te genieten van de rust en ruimte. Tijdens de tour is er ook voldoende plaats voor gezelligheid, je fietst langs talloze plekjes waar je onder het genot van een drankje even kunt rusten.. Datum: 22 tot en met 25 juli Startplaats: Omnium, Zwembadweg 1-5 Goes Afstanden per dag: 25,40 of 60 km Voor het hart waar je van houdt en voor het hart van een ander. Het is zomer! De perfecte tijd om eropuit te gaan. Door lekker de fiets te pakken kom je in beweging en dat is goed voor het hart. Daarom heeft Becel de handen ineen geslagen met de wielersport- bond NTFU. Door heel Nederland, dus ook in jouw regio, worden er fietstochten georganiseerd waar iedereen aan mee mag doen. Hartstochten noemen we ze, want als je deze zomer meedoet met een actiecode van Becel dan verdien je ook nog eens €5,- voor de Hartstichting. Lees op deze pagina waar een Hartstocht in jouw regio is. Schrijf je nu in op Becel.nl/fietsen en fiets mee! Recept komkommer-kipsandwich De Hartstichting staat achter deze actie van Becel en de NTFU (Nederlandse Toer Fiets Unie). Al 50 jaar strijdt de Hartstichting tegen hart- en vaatziekten. Door mee te fietsen met één van de Hartstochten, doe je mee in deze strijd. Want deze strijd mag niet stoppen. Kijk voor meer informatie over hart- en vaatziekten en het werk van de Hartstichting op www.hartstichting.nl in actie voor Fietsen is goed voor je. Waarom? Vind hier alle voordelen op een rijtje. 1. Soepele spieren De beenspieren worden goed getraind, maar ook de armen en je romp doen mee op de fiets! 2. Hart en bloedvaten Spieren hebben bij inspan ning extra bloed nodig om voldoende zuurstof en voe dingsstoffen geleverd te krijgen. Dat betekent dat het hart tijdens het fietsen harder moet werken en dat i$ gunstig voor hart en bloedvaten. 3. Minder stress Door regelmatig lekker in de buitenlucht te fietsen kun je jouw stressniveau verlagen en kun je je beter ontspannen. Minder stress is beter voor het hart. En de buitenlucht zorgt voor kleur op je wangen. 4. Sociaal «Fietsen kun je heel gezellig met vrienden, familie of col lega's doen. Je hebt op de fiets tijd om bij te kletsen, onderweg een sandwich te eten en samen te genieten van de mooie natuur. Actief en sociaal ineen dus! De basis voor margarine wordt gelegd op het boerenland. Want zonder zonnebloemen, koolzaadbloemen en vlasbloemetjes zouden we Becel niet kunnen maken. Uit de zaad jes van deze bloemen wordt namelijk zonnebloemolie, koolzaadolie en lijnzaadolie ge perst die de basis vormen van onze Becel producten. De unieke mix van plantaardige oliën in Becel is van nature goed voor het hart. Becel bevat Omega 3 en Omega 6. Hier van is wetenschappelijk bewezen dat het goed is voor hart bloedvaten. Het draagt namelijk bij tot het behoud van een normaal cholesterolgehalte in het bloed. De beno digde dagelijkse hoeveelheid is 2 g Omega 3 (alfa-linoleenzuur) en 10 g Omega 6 (linolzuur). Doe mee met één van de 100 Hartstochten. Want deze zomer is fietsen niet alleen voor het hart waar je van houdt, maar ook voor het hart van een ander. Voor iedere deelnemer aan de Hartstochten, die zich heeft opgegeven met een Becel actiecode, doneert Becel 5,- aan de Hartstichting. Koop een Becel actieverpakking (m.u.v. Becel pro.activ) en schrijf je in op Becel.nl/fietsen. 4 sneetjes volkorenbrood 4 schijfjes komkommer 20 g Becel 1 blaadje sla 4 radijsjes 2 plakjes gegrilleerde kipfilet (vleeswaren) kipfilet. Leg het andere sneetje er bovenop en snijd ze ook schuin door. Verdeel de komkommer- en kip- sandwiches over twee bord jes. Bereiding: Besmeer de sneetjes brood met Becel en beleg één daarvan met schijfjes kom kommer. Leg het andere sneetje brood op er bo venop en snijd ze schuin door Beleg een ander sneetje met een blaadje sla, plakjes radijs en plakjes

de Faam | 2014 | | pagina 22