Waterfront 't mooist Uw huid tot wel 100% eczeemvrij met eerste effectieve eczeemcrème! ONDERIS! 1 fel Drie volle visserijdagen in Bruinisse Wereldhavendagen DagCruise Eczeem Klanten KOW zijn tevreden MIDDELBURG - Klanten van Kinderopvang Walcheren hebben de dienstverlening gewaardeerd met een ge middeld cijfer van een 7,9. Dat heeft het klanttevreden- heidsonderzoek uitgewe zen. Klanten van de peutergroe- pen, kinderdagverblijven, peuterspeelzalen en BSO's hebben aangegeven tevre den te zijn over alle gevraag de onderdelen. Bijvoorbeeld over de deskundigheid en betrokkenheid van de pe dagogisch medewerkers, de aandacht voor de ontwik keling van de kinderen, het aanbod aan activiteiten voor de kinderen en de over drachtsmomenten aan het begin en einde van de dag. CZ: Beste borstkankerzorg bij ADRZ MIDDELBURG - Zorgverzeke raar CZ heeft de borstkan kerzorg van het ADRZ inge deeld in de categorie Beste Zorg. Dat is de hoogst haal bare categorie. CZ is in Zee land de grootste zorgverze keraar. Ziekenhuizen die volgens het kwaliteitskader van CZ het best scoren, worden door de verzeke raar actief aanbevolen bij alle verzekerden. In de regio Zuidwest-Nederland heeft nu alleen de borstkanker zorg van het ADRZ de waar dering Beste Zorg. BRUINISSE - Op donderdag 17, vrijdag 18 en zaterdag 19 juli staat één van de oudste en gezelligste evenementen op Schouwen-Duiveland op de agenda: de Visserijdagen in Bruinisse. Drie dagen lang draait in Bruinisse alles om dit dorpsfeest, dat in het teken staat van de opening van het Zeeuwse Mosselsei zoen. Op het Havenplateau wor den dagelijks verse mosselen gekookt en uitgeserveerd. In de dorpsstraten staat een ge zellige braderie opgesteld en in het centrum is er kermis met vertier voor jong en oud. Ook uit de dorpscafés klinkt muziek. Een deel van het programma: Donderdag 17 juli 14.00 Aankomst Miss Visserij 2014 in de vissers- haven voor de opening van de Visserijdagen. 15.00 en 15.45 Speciaal voor kinderen. Beleef een onver getelijke muzikale ervaring met Drum 4 Fun. Vrijdag 18 juli 9.30 Start Waterballz: lopen over het water, op het Ha venplateau. 10.30 Start braderie en ker misattracties. 11.00 Start spannende at tracties op het Havenpla teau: Space-Bikes II, Space- Swinger, klimtoren. 12.00 Shantykorenfestival. Zaterdag 19 juli 9.30 Start Waterballz: lopen over het water, op het Ha venplateau. 10.30 Start van de Pa- lingrookwedstrijd, de brade rie en de kermisattracties. 11.30 Start Bruse Mosselrace bij vissershaven. 12.30 Optreden van het Bruinisser Visserskoor op het Havenplateau. VLISSINGEN - Inmiddels is Waterfront een vaste gast in de Terras Top 100 die Misset Horeca elk jaar samenstelt. En terecht: het prachtige 'zwevende' terras aan de Boulevard Bankert in Vlis- singen is gelegen op een van de mooiste locaties van Ne derland. Tel daar de vlotte, vriendelijke bediening en de kleurrijke moderne uit straling bij op en het is dui delijk waarom Waterfront zich sinds vorige week het mooiste terras van Zeeland mag noemen. Medewerker bediening Ivon is trots op de onderschei ding die haar werkgever en zijn personeel ten deel viel: "We zijn diverse keren bezocht doqr een mystery guest en dat heeft duidelijk goed uitgepakt. De bedie ning doet er dan ook veel aan om de klant het naar de zin te maken. We krijgen va ker complimentjes over de goede service, de snelheid waarmee klanten bediend worden en over de uitstra ling van het terras." Er is duidelijk nagedacht over de aankleding van het terras én van het personeel. Iedereen loopt er keurig ver zorgd bij en is herkenbaar door de frisse paarse polo's. Het terras oogt modern met comfortabele roze kussens en natuurlijk een onovertref- felijk uitzicht. Naast Water front op de 31e plek komen nog zes andere terrassen voor in de Nederlandse top- 100 waaronder Oranjeplaat in Arnemuiden op de 49e plaats. In totaal schreven ruim 400 terrassen zich in voor de verkiezing. Eczeem heeft namelijk ook grote gevolgen op emotio neel vlak. Pas als je zelf ec zeem hebt, kun je begrijpen hoe onvoorstelbaar verve lend eczeem en de daarbij- horende jeuk eigenlijk is. Want laten we eerlijk zijn; naast het feit dat veel men sen - en dan vooral vrouwen - zich erg bekeken voelen met een eczeemhuid, is het constant moeten insmeren en het nadenken over voe ding, make-up en wasmid delen erg vervelend. Daar gaan we nu eindelijk wat aan doen! Het maakt niet uit wat de oorzaak is van je eczeem. Met Ectoin Ec zeem Crème kun je er iets aan dóen en heb je einde lijk iets dat echt helpt. Zelfs voor de meest hardnek kige gevallen. Eczeem heeft vaak een lastig op te sporen oorzaak. Soms is het een al lergie, soms stress en soms puur genetisch. De oorzaak maakt voor de werking van Ectoin Eczeem Crème niet uit. Dit medisch hulpmiddel is zeer effectief en is dan ook het meest verkochte natuur- lijke anti-eczeemproduct in Duitsland. Ectoin Eczeem Crème bevat absoluut geen hormonen, cortisonen en parabenen en kan daardoor zonder be zwaar net zo lang gebruikt worden totdat de klachten en het eczeem helemaal ver dwenen zijn. Het helpt altijd de klachten te verminderen en zal zelfs mensen die al jaren te kampen hebben met Win twee nachten in een sprookjesachtig vakwerkhuis! eczeem, zich soms tot bloe dens toe openkrabben en al van alles geprobeerd heb ben, heel snel van hun ec zeem en vaak ellendige jeuk afkunnen helpen! Waarom helpt Ectoin Ec zeem Crème eigenlijk zo goed? Ectoin is een stof die maar liefst drie werkings mechanismen heeft: 1. Het zorgt ervoor dat de huidcellen zich razend snel kunnen vernieuwen. 2. Het beschermt de huid tegen aanvallers van bui tenaf, zoals allergenen en luchtvervuiling. 3. Het werkt direct jeukstil- lend. En is dan ook zeer effectief tegen zonneallergie! U kunt nu Ectoin eczeem- crème zeer voordelig uitpro beren. De adviesverkoopprijs voor een tube Ectoin Eczeem Crème is tijdelijk verlaagd van 29,95 naar 19,95 en 2 tubes f nu slechts «jDf Minicruise naar het centrum van Rotterdam! www.de-faam.nl De Faam woensdag 16 juli 2014 17 door de redactie Bruinisse staat de komende dagen volledig in het teken van de Visserijdagen. Foto: PR Medewerksters Tenisha (links) en Ivon hebben het nu nog rustig op maandagochtend wanneer het terras net open is. Het mooie weer belooft echter veel goeds voor deze week. Foto: Marina Meijers Ectoin Eczeem Crème is door consumenten gekozen als meest effectieve eczeemcrème van dit moment! Uit onderzoek onder een grote groep mensen die last hebben van eczeem, blijkt dat het merendeel vooral de jeuk het ergste vindt. Sommigen hebben zelfs liever pijn dan jeuk. Dit is de reden waarom iedereen eczeem echt serieus moet nemen. 'AL NA 1 TUBE LEEK HET OF IK EEN NIEUWE HUID HAD!' Crente mee*" Voor en na behandeling met Ectoin Eczeem Crème. Ectoin Eczeem Crème Ga snel naar KHR&Win www.deweekkrant.nl/actie Unieke drievoudige werking! Aanbieding Ectoin Eczeem Crème is ver krijgbaar bij alle reform en (G&W) gezondheidswinkels, de betere drogist en online: www.beauvica.nl en www.ectoin.nl Beleefde maritieme en 'kleurrijke' Wereldhavendagen in hartje Rotterdam en stap op 6 of 7 september aan boord van de Cruiseferry van P&0 Ferries voor een unieke dagtocht. Onze lezers varen mee met 10 korting! Arrangement: DagCruise van Europoort naar het centrum van Rotterdam Gratis bezichtiging schip Gratis live entertainment Kinderkorting (t/m 15 jaar): 10 per kind Beleef dit spectaculaire evenement aan boord! Ga voor meer informatie naarwww.P0ferries.nl of bel 020 - 2013919 en vermeld boekcode: WEG om deze unieke dagtocht te boeken. Optioneel bij te boeken Lunchbuffet in buffetrestaurant: €25 p.p. (beperkt aantal plaatsen) Busvervoer: €17,50 p.p. retour (bij voldoende deelname) U dient een geldig paspoort of identiteitskaart mee te nemen! Beperkt beschikbaar. Promotievoorwaarden van toepassing. webwinkel.deweekkrant.nl/reizen P&OK4.FERRI ES

de Faam | 2014 | | pagina 17