VRIJDAG 1 1 JULI COESE NACHTMARKT 1 9.00-00.30 UUR 4^" 1.49 1.98 I* UIT IN ZEELAND www.mechielsen.eu »deze week KampeercentrumM6CKi6lS6l1 Bardani Ocean breaker De goedkoopste van Nederland! Gildeweg 35, Vlissingen - Bouwmansweg 18, Burgh-Haamstede T 0118-44 01 00 - E info@mechielsen.eu AMBACHTELIJK BROOD CHOCOLATERIE PATISSERIE Ons Heerlijke Toscataartje JU CA Stokbrood Bolussen Tijger Brood Donderdag 10 jul Filmzomer: La Grande Belezza. Betoverende cine matografische ode aan Felli- ni's La Dolce Vita en de stad Rome. Cinema Middelburg. Aanvang: 20.00 uur. www. cinemamiddelburg.nl Tom la Ferme. Psycho logische thriller waarin ho moseksueel bij begrafenis geliefde ontdekt niet wel kom te zijn. Cinema Middel burg. Aanvang: 19.00 uur. www.cinemamiddelburg.nl Tracks. Waargebeurd ver haal over Robyn die met vier kamelen door Australi sche Outback trekt. Cinema Middelburg. Aanvang: 21.30 uur. www.cinemamiddel- burg.nl Vrijdag 11 juli Middagpauze-orgel concert door Henk G. van Putten. Sint Jacobskerk aan de Oude Markt 2 in Vlis singen. Aanvang: 12.00 uur. Gratis toegang. Kijk voor meer informatie op www. sintjacobskerk.nl. Tom la Ferme. Psycho logische thriller waarin ho moseksueel bij begrafenis geliefde ontdekt niet wel kom te zijn. Cinema Middel burg. Aanvang: 19.00 uur. www.cinemamiddelburg.nl Tracks. Waargebeurd ver haal over Robyn die met vier kamelen door Australi sche Outback trekt. Cinema Middelburg. Aanvang: 21.30 uur. www.cinemamiddel- burg.nl Muziekfestival Pastorale. Mariakerk in Nisse. Aan vang: 19.30 uur. www.pas- torale.nl Zaterdag 12 juli 90's Night Summerjam. Dansfeest. Arsenaaltheater aan het Arsenaalplein 1 in Vlissingen. Aanvang: 22.00 uur. Entree: 15 euro. Meer informatie via www.90snight.nl. Rockformatie Broodt roosters. Café De Concur rent, Bellamypark 22 in Vlissingen. Aanvang: 23.00 uur. Gratis toegang, www. conc.nl. Tom a la Ferme. Psycho logische thriller waarin ho moseksueel bij begrafenis geliefde ontdekt niet wel kom te zijn. Cinema Middel burg. Aanvang: 21.30 uur. www.cinemamiddelburg.nl Tracks. Waargebeurd ver haal over Robyn die met vier kamelen door Australi sche Outback trekt. Cinema Middelburg. Aanvang: 19.00 uur. www.cinemamiddel- burg.nl Muziekfestival Pastorale in Nisse. Concerten op po dia op het dorpsplein en een akoestisch podium in de wandelkerk. Aanvang: 19.30 uur. www.pastorale.nl Zomerconcert Urker Mans Formatie onder leiding van Martin Mans. St Jacobskerk aan de Oude Markt 2 in Vlissingen. Aanvang: 19.30 uur. Toegang: 17,50 euro en bij reservering en in de voor verkoop 15 euro. Kinderen tot en met 11 jaar betalen 5 euro. Leden van ANBO/ KBO/PCOB betalen op ver toon van de lidmaatschaps pas 12,50 euro. Reserveren: www.martinmans.nl of op de reserveerlijn: 06 - 25 39 19 03. Zondag 13 juli Laatste manhuistuin- concert voor de zomer met medewerking van de Ko- ninklijkeMuziekvereniging Witte van Haemstede onder leiding van Lize de Hoog. Manhuistuin in Goes. 12.00 tot 13.15 uur. De toegang is gratis. De ingang van de Manhuistuin bevindt zich bij het poortje rechts van het gebouw van het Luzac College,! voormalig ROC- gebouw) aan de Zusterstraat 11 (voorzijde) of bij het hek in het Schuttershofgebied achterzijde ).Bij minder goed weer wordt uitgewe ken naar de Grote of Maria Magdalenakerk. Maandag 14 juli Tracks. Waargebeurd ver haal over Robyn die met vier kamelen door Australi sche Outback trekt. Cinema Middelburg. Aanvang: 20.00 uur. www.cinemamiddel- burg.nl Zomerdoc: Sacro GRA. Mozïek verschillende Ro meinen die wonen en wer ken langs ringweg Rome. Cinema Middelburg. Aan vang: 15.00 uur. www.cine- mamiddelburg.nl Dinsdag 15 juli Tom a la Ferme. Psycho logische thriller waarin ho moseksueel bij begrafenis geliefde ontdekt niet wel kom te zijn. Cinema Middel burg. Aanvang: 20.00 uur. www.cinemamiddelburg.nl Woensdag 16 jul Filmzomer: La Grande Belezza. Betoverende cine matografische ode aan Felli- ni's La Dolce Vita en de stad Rome. Cinema Middelburg. Aanvang: 20.00 uur. www. cinemamiddelburg.nl Concert Urker Mans Formatie VLISSINGEN - De Urker Mans Formatie geeft op zater dag 12 juli vanaf 19.30 uur onder leiding van Martin Mans een zomerconcert in de St Jacobskerk in Vlis singen. Het thema van het programma is De zee zingt. Dit is tevens de titel van de nieuwe CD die het ensemble presenteert. De Zuiderzee is altijd een bron van inspira tie geweest voor de zangers van Urk. Liederen zoals De Storm, O woeste zee en Scheepke onder Jezus' hoe de vertellen het verhaal van het vissersdorp. Daarnaast brengen ze tal van klassieke werken ten gehore. Meer in formatie en reserveren via www.martinmans.nl of re serveerlijn: 06 - 25 39 19 03 Bijzondere films MIDDELBURG - Cinema Mid delburg presenteert zomer doc in juli en augustus. Elke zondagmiddag om 15.00 wordt een bijzondere do cumentaire vertoond. Aan bod komen onder meer Sa cro GRA over Rome, Once Upon a Forest over het oer woud, The Human Scale over architect Jan Gehl, Faith Connections over de Kumbh Mela en nog veel meer. De eerstvolgende film is te zien op zondag 13 juli om 15.00 uur. Het is de film Sacro GRA, een mozïek van verschillende Romeinen die wonen en werken langs ringweg Rome. Het volledige programma is te vinden op www.cinemamiddelburg.nl Mobielspectacel HEINKENSZAND - Tijdens het kermisweekend in Hein kenszand op zondag 13 juli wordt vanaf 14.00 uur de jaarlijkse solexrace gehou den. De solexen starten in de categorieën standaard, snel en ludiek. Voor de meest ludieke deelnemers zijn er prijzen beschikbaar. Tevens zijn er deze middag diverse andere attracties op het parcours te aanschouwen. Zo zal er een rondrit plaats vinden van diverse voer tuigen welke geprepareerd zijn voor deelname aan het bekende evenement in de Achterhoek "De Zwarte- cross" en zullen er motoren en bromfietsen van diverse types en soorten te zien zijn. Verder is er een rondrit zijn van BOLUZ (Bromfiets Old timers Liefhebbers Uit Zee land) en zullen een aantal antieke tractoren hun ronde doen. De middag wordt af gesloten met een optreden van de Zeeuwse dialectband Surrender en een optreden van de band PFL. Mega Kids Party GOES - Da Vinei Cinema houdt op donderdag 17 juli een Mega Kids Party met de nieuwe animatiefilm: Pla- nes 2: Redden Blussen in 3D. Zoals gewoonlijk maakt DaVinci Cinema er dit keer ook weer een echt knalfeest van. Voor jong en oud zijn er allerlei leuke activiteiten ge organiseerd. Kijk op www. davincicinema.nl CD www.de-faam.nl De Faam woensdag 9 juli 2014 24 LMrstner Bardani Windbreaker Tijdens het kermisweekend in Heinkenszand op zondag 13 juli wordt de jaarlijkse solexrace/demonstratie gehouden. Stationsstraat 1, Middelburg T 0118 612340 week 28, geldig van donderdag 10 t/m woensdag 16 juli volgens eeuwenoud recept!! %0 per stuk b F R I J J imB I 4 ii9

de Faam | 2014 | | pagina 24