Laat u het bij ons gesmeerd lopen? 1e Autotechnicus personen auto's/ diagnosespecialist Autobedrijf van der Jagt Willemse VEER5 M Last van vermoeide benen of kramp? Staand of zittend beroep? dermaTeam' voor de milieu van de Provincie Zeeland SUZUKI Oldekamp Ook alles kilo varkens filetrollade 9,98 kilo riblappen 9,98 -EL Way of Life! Autobedrijf van der Jagt Willemse is al meer dan 20 jaar een begrip in de regio. Ter versterking van onze werkplaats zijn we op korte termijn op zoek naar een nieuwe collega voor de functie van U komt te werken in een klein, hecht team van enthousiaste mensen die betrokken zijn bij het bedrijf en die met passie sleutelen. Wij zijn op zoek naar een nieuwe collega die hiervan onderdeel wil uitmaken. Je komt te werken in onze geheel vernieuwde werkplaats. Interesse? Reageer dan telefonisch of stuur een mail naar: Mercuriusweg 29, 4382 NC Vlissingen Tel. 0118-419 051 administratie@vanderjagtwillemse.nl GEMEENTE INFORMATIEVAK ->* DE GEMEENTE VEERE Op vrijdag 18 juli a.s. organiseren wij weer een Oldekamp Medisch Beenmeetdag Door middel van een gratis duplexmeting door een vaatlaborant krijgt u advies en informatie om eventuele klachten aan de benen te verminderen of te voorkomen. Voorkom wachttijden en maak nu alvast een afspraak voor de gratis meting op vrijdag 18 juli via ons telefoonnummer: 0118-415787. Gewoon even binnenlopen bij onze vestiging, aan de Badhuisstraat 38 te Vlissingen, kan natuurlijk ook. Graag tot ziens op vrijdag 18 juli a.s. tussen 9.30 en 15.00 uur Slagerij Brouwer Dunt 79, Middelburg, 011H-6122H9 O www.de-faam.nl De Faam woensdag 9 juli 2014 10 Gedurende de behandeling van het beroep kan op grond van artikel 8:81 van de Algemene wet bestuursrecht, juncto artikel 36 van de Wet op de Raad van State, een verzoek tot het treffen Bodemverontreiniging Van Dishoeck- straat 544 te Vlissingen Gedeputeerde Staten van Zeeland hebben op 14 mei 2014 de ontwerpbeschikking betreffende de bodemverontreiniging op de locatie Van Dis- hoeckstraat 544 te Vlissingen gepubliceerd. Naar aanleiding van deze ontwerpbeschikking zijn geen zienswijzen ontvangen. Gedeputeerde Staten hebben vastgesteld dat 1Er sprake is van een geval van ernstige ver ontreiniging. 2. De sanering van de bodemverontreiniging niet spoedeisend is. De beschikking ligt van 9 juli tot en met 20 au gustus 2014 ter inzage bij de RUD Zeeland, Stadhuisplein 1 te Terneuzen, op werkdagen van 09.00-16.00 uur en desgevraagd buiten kantoor uren, en in het gemeentehuis van de gemeente Vlissingen aan de Paul Krügerstraat 1 te Vlis singen, op werkdagen van 9.00-16.00 en op don derdag van 9.00-19.00 uur. Belanghebbenden die naar aanleiding van de ontwerpbeschikking een zienswijze naar voren hebben gebracht of belanghebbenden aan wie redelijkerwijs niet verweten kan worden dat zij geen zienswijzen hebben ingebracht, kunnen binnen deze termijn beroep tegen de beschik king instellen bij de Afdeling bestuursrecht spraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Gedurende de behandeling van het beroep kan op grond van artikel 8:81 van de Algemene wet bestuursrecht, juncto artikel 36 van de Wet op de Raad van State, een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening worden inge diend. Dit verzoek moet worden gericht aan de voorzitter van de Afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's Gravenhage. De beschikking treedt 21 augustus 2014 in wer king, tenzij binnen die termijn een verzoek om een voorlopige voorziening is gedaan. In dat ge val treedt het besluit niet in werking, voordat op dat verzoek is beslist. Voor het inzien buiten kantooruren, mondelinge toelichting en kopieën van ter inzage gelegde stukken kunt u zich wenden tot de heer R.P.A. de Witte (tel. 0115 - 745 153). Provincie Zeeland Informatie over Provincie Zeeland, vindt u op www.zeeland.nl Suzuki legt zich al sinds 1909 toe op de productie van kwalitatieve, betrouwbare auto mobielen. Alle producten kenmer ken zich door hun waardevastheid en ongecompliceerde, sportieve karakter. Wij streven ernaar om onze klanten altijd een flinke dosis plezier aan zijn of haar Suzuki te laten beleven. Om hen op die manier deel uit te laten maken van Suzuki's Way of Life. AANVRAAG OMGEVINGSVERGUNNING (uitgebreide voorbereidingsprocedure) Op 10 juni 2014 hebben wij een aanvraag omgevingsvergunning ontvangen voor: Zoutelande - Duinweg 36, het bouwen van een hotel. Bovenstaande aanvraag kan uit meerdere activiteiten bestaan, zoals bouwen, slopen, kappen, een uitweg maken en/of brandveilig gebruik van een pand. De publicatie van een aanvraag heeft een informatief karakter. Tegen een aanvraag kan geen bezwaarschrift worden ingediend. Dat kan pas nadat het college op de aanvraag heeft beslist. TER INZAGE Stukken die ter inzage liggen kunt u inzien bij de centrale publieksbalie van het gemeentehuis, Traverse 1 te Domburg. Openingstijden van de balie zijn op maandag t/m donderdag van 09.00 tot 17.00 uur, donderdagavond tot 20.00 uur (met uitzondering van Burgerlijke Stand zaken) en op vrijdag van 09.00 tot 12.00 uur. Wilt u één of meerdere dossiers inzien op het gemeentehuis, wij leggen ze graag voor u klaar. Neemt u vooraf even contact met ons op via (0118) 555 447 of per e-mail gemeente@veere.nl. Kijk ook eens op www.veere.nl. Domburg, 9 juli 2014 Burgemeester en wethouders van Veere polikliniek voor dermatologie middelburg Adopteer nu een appelboom zonder inschrijfkosten en oogst volgende maand uw appels! Kijk op www.adopteereenappelboom.nl

de Faam | 2014 | | pagina 10