www.restauranttafelen.nl B van 10.00 -17.00 uur CENTRUM DOMBURG DOMBURGSE BOEKENMARKT zaterdag 28 juni UIT IN ZEELAND Boerenkraampjes, ringrijden, kermis en ambachten Mafelen^ »deze week Spyg Na vi is hel zover de de soulb the S weer voor zinde Het f op za het A Vlissi den v piges een v damp in het stops was het h Black leen c van 1 deren oog, er vli kijker 27 ju Zomerconcerten Zeeuws Orkest *AANG RUG Lekker uit eten in Middelburg? Bezoek restaurant Tafelen! Beleef het spectaculaire All-INN dining en geniet onbeperkt van wereldgerechten uit 6 wereldkeukens. U betaalt alleen voor de duur van uw verblijf een vaste ALL-INN prijs van inclusief frisdranken, bier en wijn. Stel dus zelf uw bord samen met de gerechten van uw voorkeur. Bij Tafelen kan iedereen genieten! Wij zijn elke dag open! Goed bereikbaar! U vind ons op ZEP Podium Mortiere! Gratis parkeren! Podium 31 4337 WV Middelburg 0118-850 792 Donderdag Markt Fiesta Europa met vele specialiteiten. Bella- mypark in Vlissingen. Aan vang: 11.00 uur. Kijk voor meer informatie op www. fiestaeuropa.eu Miniconcert Anko Vleu gel. Koorkerk in Middel burg. Aanvang: 15.00 uur. De toegang is vrij, er is een collecte bij de uitgang. Kijk voor meer informatie op langejanproject.wordpress. com Vrijdag Fietstocht Bike4Kids over 30,80 en 110 kilometer. Start op het Bellamypark Vlissin gen om 18.00 uur. Kijk voor meer informatie op www. kiwanis.nl/vlissingen. Cotton Club. 25+ avond met live muziek. Café De Concurrent aan het Bella mypark 22 in Vlissingen. Aanvang: 22.30 uur. Kijk voor meer informatie op www.conc.nl Nachtvlinders zoeken in de Zwaakse Weel. Aanvang: 21.00 uur. Verzamelen in de werkschuur van Natuurmo numenten aan de Zwaak- sedijk 5 in Kwadendamme. Vooraf aanmelden voor deze excursie is noodzakelijk en kan via www.natuurmo- numenten.nl/agenda of via telefoonnummer 0113- 644044. Zaterdag Nederlandstalig rockband El Combo. Café De Concur rent te Vlissingen. Opening Iris. Duo tentoon stelling van Tjeerd Vrielink en Michiel Paalvast. Mu seum De Schotse Huizen. Opening: 16.00 uur. Deze verkooptentoonstelling is tot en met 31 augustus da gelijks te bezichtigen van 13.00 tot 17.00 uur. Entree: 2,50 euro. Meer informatie op www.schotsehuizen.nl Zomerconcert van Het Zeeuws Orkest. Grote Kerk in Veere. Aanvang: 20.15 uur. Kaarten via Bureau HZO, telefoonnummer: 0118-628204 of via de web site: www.zeeuwsorkest.nl Bach PROMS 2014. Con cert van Bach Choir Or- chestra. Sint Jacobskerk aan de Oude Markt 2 in Vlis singen. Aanvang: 15.00 uur. Entree: 70 euro. Kijk voor meer informatie op www. sintjacobskerk.nl. Autopuzzelrit rond Hein- kenszand. Inschrijven en starten, van 13.30 tot 14.00 uur in Brasserie Stelleplas aan de Stelleweg 5 in Hein- kenszand, waar later ook de finish en prijsuitreiking is. Startbewijs 4,50 euro per equipe. Kijk voor meer in formatie op www.macdebe- velanden.mysites.nl Mendelssohn concert door het Zeeuws Vocaal Ensem ble onder leiding van Pa- trick van der Linden. Grote of Maria Magdalenakerk in Goes. Aanvang: 20.00 uur. Entree: 15- euro en 12,50 euro in de voorverkoop. Re serveren via info@zeeuws- vocaalensemble.nl Zondag Manhuistuinconcert. Muziekvereniging De Vlie gende Hollander uit Terneu- zen onder leiding van Bart Swimberghe. 12.00 tot 13.15 uur. De toegang is gratis. Bij minder goed weer wordt uitgeweken naar de Grote of Maria Magdalenakerk. The Rock Files Bigband Zeeuwse Muziekschool. Ar senaaltheater aan het Arse naalplein 1 in Vlissingen. Aanvang: 16.00 uur. Entree: 5 euro voor volwassenen en -2 euro voor kinderen en jon geren tot 18 jaar. Kijk voor meer informatie op www. bigband-zms.webs.com Maandag Vijf-daagse Wandeltocht. Wandel-kampeertocht via stranden en Deltawerken van Zöeland en Zuid-Hol land. Er wordt van Vlissin gen naar Rockanje gewan deld. Start vanaf Sportpark Baskensburg aan het Bas- kensburgplein in Vlissingen om 8.00 uur. Deelname: 175 euro. Kijk voor meer infor matie op www.strandvijf- daagse.nl. Dinsdag A Weekend in Paris. Film. Cinema Middelburg. Aan vang: 20.00 uur. Meer in formatie en reserveren via www.cinemamiddelburg.nl Huifkartocht. Rondje in en om het dorp vanaf Cam ping Linda, aansluitend ook de mogelijkheid om uit te stappen bij Camping de Ru- sen voor een bierproeverij. De tocht kost 2,50 euro voor kinderen en 5 euro voor vol wassenen. Meer informatie via www.wemeldinge.info Woensdag Culifair. Grote Markt in Goes. Culinaire gerechten van diverse Goese restau rants. Maak kennis met fair- trade producten op de markt en geniet van de muzikale optredens. Toegang gratis. www.goesisgoes.nl veere - In de Grote kerk in Veere wordt op zaterdag 28 juni om 20.15 uur een con cert gehouden uit het zomer- programma van Het Zeeuws Orkest. Tijdens het concert worden drie werken van Jo- seph Haydn uitgevoerd. Het gaat om bekende en minder bekende werken van deze Oostenrijkse componist, die leefde van 1732 tot 1809. Het programma opent met het schitterende, doch enigszins vergeten motet voor koor en orkest: Insanae et vanae cu- rae dat Haydn in 1774 1775 schreef. Dit motet is een be werking van delen uit een oud oratorium II ritorno di Tobia. Voor kaarten: Bureau HZO: 0118-628204 of www. zeeuwsorkest.nl Miniconcert Anko Vleugel MIDDELBURG - Anko Vleugel uit Kapelle geeft op donder dag 26 juni een pianorecital in de Koorkerk in Middel burg. Op het programma staan werken van Bach, Haydn, Mendelssohn én Chopin. Van de laatste com ponist speelt hij de verfijnde en meditatieve Valse opus 69 nr. 2 als afsluiting van zijn concert. Anko Vleugel studeerde orgel aan het Bra bants Conservatorium bij Bram Beekman en deed als bijvak piano bij Tine Dispa. Later vervolgde hij de piano studie bij Ge Audenaerdt te Middelburg. Anko Vleugel heeft een lespraktijk voor orgel en piano op Noord- en Zuid-Beveland. Het mini concert is één van de akti- viteiten van het Lange Jan Project, een ihitiatief van de Raad van Kerken Mid delburg. Het concert begint om 15.00 uur. De toegang is vrij, wel is er een collecte bij de uitgang. Kijk voor meer informatie op de website: w w w. langejanproject .word- press.com Autopuzzelrit voor iedereen HEINKENSZAND - Motor- en Autoclub De Bevelanden houdt op zaterdag 28 juni weer de gezellige Zomerrit, een autopuzzelrit waaraan iedereen mag doen. De route loopt over landweggetjes en dijken in de Zak van Zuid- Beveland. Aan de hand van een eenvoudige routebe schrijving bereikt iedereen weer de finish. Deze mooie rit is uitgezet voor auto's en motoren in de wedstrijd- en beginnersklasse en is ge schikt voor heel het gezin. Als leuke bijkomstigheid heeft elke equipe prijs! Het startbewijs kost 4,50 euro per equipe. Er kan op de dag zelf ingeschreven wor den. De puzzelrit start vanaf Brasserie Stelleplas aan de Stelleweg 5 bij Heinkens- zand tussen 13.30 en 14.00 uur. Op dit zelfde punt is aan het eind van de puz zelrit ook de finish en prijs uitreiking. Kijk voor nadere inlichtingen op de website www.macdebevelanden. mysites.nl ACTIE! In de maand juni ontvangt elke volwassene 5,00 korting! Voor al uw witgoed gaat u naar Oud' landwcq 24o (0118) S72427 4361 SK Westkapclle In'o cfaongeen0rugclectro.nl Het Ze Untiec zomer door d> MIDDt KWAD O www.de-faam.nl De Faam woensdag 25 juni 2014 32 reparatie/service verkoop van apparaten onderdelenverkoop ^0 van o.a. wasmachines, wasdrogers, vaatwassers, koelkasten, diepvriezers, ovens, kookplaten en stofzuigers Ook online te bestellen op www.aangeenbrugelectro.nl www.datrepareerikzelfwel.nl maandag t/m donderdag 26,501 vrijdag, zaterdag en zondag 29,501 Kinderen t/m 3 jaar gratis I kinderen 4 t/m 9 jaar 15,501 Kinderen 10 t/m 12 jaar 19,501 De Nederlandstalig rockband El Combo geeft op zaterdag 28 juni een concert in Café De Concurrent te Vlissingen. FOTO: Els Swart

de Faam | 2014 | | pagina 32