Smartlappenfestival ter ere van 25-jarig jubileum De Concurrent Tema Automotive heropend ts- ONDERNEMERS Sea Sun Holiday is al 12,5 jaar vertrouwd Dierenbescherming hoopt op nieuwe ambulances Info-ochtend Visio Open middag Zorgboulevaart .HMB WmÊSSSBÊ Open middag Zorgboulevaart Visagisten afgestudeerd MIDDELBURG - Visagisten An- gelica de Brouwer en Valen- tijn Petiet, die de vakoplei ding voor visagist gevolgd hebben aan de School van Mieke Petiet in Middelburg, zijn afgestudeerd. Hun crea ties werden vastgelegd door topfotograaf Nancy Schoen makers. Domburgse Boerendag DOMBURG - De Domburgse Boerendag wordt na het gro te succes van de afgelopen twee jaar weer herhaald en vindt zaterdag 28 juni van 10.00-17.00 uur plaats in het centrum van Domburg. Het evenement wordt ieder keer weer een beetje anders aangekleed met diverse at tracties. Op deze dag staan er door de winkelstraten kraampjes met producten van de boer derij, artistieke kramen en allerlei zelfgemaakte artike len. Er zijn ambachten te zien en er is Zeeuwse klederdracht te bewonderen. Op deze dag is er ook het spectaculaire ringrijden te zien georgani seerd door de Domburgse Ringrijdersvereniging. Dit weekend is er ook de Dom burgse kermis. De Domburgse Boerendag vindt in de hoofdstraten van Domburg plaats, toegang is gratis. VLISSINGEN - "Café De Con current, leuk buurtcafé met een knipoog naar de toerist." Je kunt er gezellig drinken en lekker eten. Maar er is meer in het familiebedrijf van Josien en Frans Meijer, die samen met twee van hun dochters met De Con current een echt bruin café op het Bellamypark runnen. Het café beschikt over een aparte rookkamer en een zonnig terras mét buitenbar. "Wij zijn ook heel blij met de nieuwe aankleding van het plein. Het duurde wel even, maar het is prachtig gewor den", vinden Josien en Frans. Met het 25-jarig bestaan van Café de Concurrent is er za terdag 28 juni met het Fiësta Europa een smartlappenfes tival, een initiatief van Frans Meijer, één van de oprich ters van het smartlappen koor Scharretjoe uit Vlissin gen. Het programma - met repertoire van de Zangeres zonder Naam, Jan Smit tot André Hazes - begint om 13.30,uur en duurt tot onge veer 17.30 uur. De optredens van Scharretjoe worden afgewisseld door het koor Beekse Smart uit Prinsen beek. Frans: "Het belooft ook nu weer feest te worden op het Bellamypark." Entree is gratis. Dinsdag 1 juli is de officiële datum die met een receptie voor genodigden wordt gevierd. Vrijdag 4 juli is de reünie van 25 jaar De Concurrent. De Concurrent verzorgt tevens allerlei fees telijke gelegenheden. Dage lijks open vanaf 10.00 uur. Bellamypark 22, Vlissingen. 00STKAPELLE - "Sea Sun Holiday biedt maatwerk, door zowel met de gasten als met de huiseigenaren nauw en persoonlijk con tact te onderhouden. Wat ik de mensen graag meegeef is het vertrouwen dat hun huis bij mij in goede handen is, maar ook dat een vakantie goed geregeld is", aldus Pe tra Lievense, eigenaar van Sea Sun Holiday. Met haar bedrijf, dat inmid dels 12,5 jaar bestaat, bemid delt Petra in de verhuur van woningen: "Mijn allereerste vakantiewoningen waren die van mijn buren en daar ben ik nog steeds ontzet tend blij mee. Langzamer hand werd het steeds druk ker en er kwamen steeds meer huiseigenaren bij die mij het vertrouwen gaven hun woning te verhuren voor vakantieverhuur. We werkten al snel met een ef ficiënt boekingsprogramma en werden professioneler. In de eerste jaren werkte ik vanaf mijn kantoor aan huis en later huurde ik een kan toorruimte. Sinds november 2013 beschikt ons team van vijf personen over een ruim kantoor aan de Domburgse- weg. Daar is alles om onze gasten nog beter van dienst te zijn." Sea Sun Holiday biedt comfortabele tweepersoons studio's aan, gezellige huis jes, luxe appartementen maar ook karakteristieke villa's en groepshuizen tot tien personen met adres sen verspreid over Walche ren: Domburg, Oostkapelle, Aagtekerke en Zoutelande. "Een groot aantal vakantie gangers wil ieder jaar weer bij ons boeken", zegt Petra, "Een beter bewijs van tevre den gasten kan je niet krij gen." iiSU H u mmm L_B mmt^ÊÊÊÊSÊÊÊÊÊ ■ssm MIDDELBURG - Tema Automo tive wordt op zaterdag 28 juni van 15.00 uur tot 18.00 uur heropend op de nieuwe locatie aan de Ampèreweg 58 in Middelburg. Bezoekers krijgen een hapje en een drankje en kunnen een indruk krijgen van de nieuwe werkplek op indu striegebied Arnestein I. Ze hebben eveneens de pri meur om de nieuwe SAAB 9-3 aero (2014) te zien in Zeeland. Tema Automotive, tel. 0118-611622. Nieuwe wagen voor RHWZ GOES - Reddingshonden Werkgroep Zeeland heeft een nieuwe Basis-Verbin dingswagen gepresenteerd. Deze aanhanger gebruikt RHWZ tijdens inzetten als uitvalsbasis. Dankzij de hulp van de Rabobank Noord-Beve- land/Walcheren en Rotary Walcheren heeft RHWZ de aanhanger kunnen aan schaffen. Andere sponsoren hebben de inrichting hier van mogelijk gemaakt met onder andere een werkblad, verlichting, een generator en een zendmast. De aanhan ger is verder voorzien van communicatieapparatuur. Reddingshonden Werkgroep Zeeland is een stichting die geleiders en honden opleidt tot inzetbare teams met als doel: het opsporen van ver miste personen. Een aantal weken geleden heeft RHWZ bijvoorbeeld nog meegehol pen bij het zoeken naar een vermiste vrouw in Middel burg. GOES - Koninklijke Visio, ex pertisecentrum voor slecht ziende en blinde mensen, houdt op donderdag 3 juli 2014 in Goes een bijeen komst over elektronische navigatiehulpmiddelen aan het Stationspark 2 in Goes. De info-ochtend is interes sant voor iedereen met een visuele beperking die meer wil weten over het vinden of onthouden van een route of voor wie zich beter wil kunnen oriënteren. Geïnte resseerden kunnen vrijblij vend terecht voor informa tie en advies. Professionals bespreken verschillende hulpmiddelen, de voor- en nadelen en beantwoorden vragen. VLISSINGEN - Zorgboulevaart Vlissingen opent zaterdag 5 juli van 13.00 tot 16.30 uur haar deuren. Iedereen die geïnteresseerd is in de zorg activiteiten die hier plaats vinden en de verbouwing van de voormalige Zee vaartschool kan die middag een kijkje komen nemen in het pand. De Zorgboulevaart in Vlis singen is een samenwer kingsinitiatief van ver schillende zorgaanbieders, opgericht om de Walcherse patiënt kwalitatieve en geïn tegreerde zorg dicht bij huis te bieden. Begin april zijn de eerste behandelingen in de Zorgboulevaart van start gegaan. MIDDELBURG - De Dierenbe scherming afdeling Zeeland hoopt in Zeeuws-Vlaande- ren en op Walcheren/Be- velanden in respectievelijk 2014 en 2015 de dierenam bulances te vervangen. Deze hebben negen jaar dienst gedaan 'en om dieren- noodhulp veilig en professi oneel te kunnen continueren is vervanging noodzakelijk', stelt de Dierenbescherming. De organisatie zoekt 150 bedrijven die daarvoor een donatie van 150 euro willen doen. Daarom houdt de Dieren bescherming op zaterdag 27 september in samenwer king met Staatsbosbeheer en Terra Maris een aantal activiteiten voor de mede werkers van de sponsoren. Ook voor iedereen die be gaan is met dierenwelzijn is bijdrage mogelijk. Voor hon denbezitters en hondenlief hebber houdt de organisatie op zondag 28 september een hondensponsorloop in de Manteling tussen Domburg en Oostkapelle. Er fcijn 3 routes uitgezet van onge veer 2, 5 en 6,5 km. De mi- nimuminleg is 7,50 euro per persoon, kinderen tot 12 jaar gratis. Deelnemers kunnen zich door familie en vrien den laten sponsoren. De op brengst daarvan is eveneens bestemd voor de nieuwe dierenambulances. Vorige week gaf Anja Slen- ter-Jamar, wethouder op Noord-Beveland het start schot voor de viering van 150 jaar Dierenbescherming en de sponsorcampagna van de afdeling Zeeland. Omdat de organisatie voor honderd procent afhankelijk is van gifte, doet het een beroep op het bedrijfsleven voor de vervanging van de ambu lances. WÊÊË!ÊÊÊÊÊttÊËÊÊËÊmi Z) www.de-faam.nl O www.miekepetiet.nl Frans en Josien Meijer, al 25 jaar de lachende gezichten van café De Concurrent in Vlissingen. Tel. 0118-419478 en www.conc.nl Foto: Leon Janssens door Leon Janssens De Faam woensdag 25 juni 2014 21 Petra Lievense: "Zorgeloos huren én verhuren bij Sea 81 Sun Holiday". Tel. 0118-584453, www.seasunholiday.com Foto: PR TcJ Olte-011622 riiijiri-initamollyv-nt SÉS-v Mare Kraak van Tema Automotive is trots op de nieuwe locatie aan de Ampèreweg. Foto: PR O www.tema-automotive.nl De Dierenbescherming hoopt in 2015 een nieuwe ambulance aan te schaffen voor Walcheren/Bevelanden. Foto: PR

de Faam | 2014 | | pagina 21