Lunchen en dineren www.resta ura nttafelen.nl SJF STOOMTfiïIH ÜOÏS BOPiMlE Stoompluimen in de UIT IN ZEELAND »deze week uMjswy.mmJliu/Jj.ni VTafelen^ Expositie over de Slavernij Evenement met minitreinen, modelbouw, live muziek, klederdrachten, snuffelmarkt en kinderactiviteiten. Bereikbaar per museumtrein vanuit Goes! Zie www.destoomtrein.nl. 21 en 22 juni 2014, 10.30-17.00 uur. Park De Pluimweide, Waardweg 4, Hoedekenskerke Lekker uit eten in Middelburg? Bezoek restaurant Tafelen! Beleef het spectaculaire AH-INN dining en geniet onbeperkt van wereldgerechten uit 6 wereldkeukens. U betaalt alleen voor de duur van uw verblijf een vaste ALL-INN prijs van inclusief frisdranken, bier en wijn. Stel dus zelf uw bord samen met de gerechten van uw voorkeur. Bij Tafelen kan iedereen genieten! Wij zijn elke dag open! Goed bereikbaar! U vind ons op ZEP Podium Mortiere! Gratis parkeren! 2 ACTIE! In de maand juni ontvangt elke volwassene 5,00 korting! Woensdag Wandeltocht van 5 of 10 km in en rond Vlissingen. Start vanaf Ons Plekje aan de Falckstraat 4 in Vlissin gen. Aanvang: 9.00 uur. Deelname: 1,20 euro inclu sief koffie of thee en een koek. Kijk voor meer infor matie op www.wikvlissin- gen.nl. Rolstoel Boulevardloop. Start van Ter Reede aan de Vredehoflaan 370 in Vlis singen. Aanvang: 19.30 uur. Kijk voor meer informatie op www.wvozorg.nl. Donderdag Rondleidingen in de Abdij in Middelburg. Start bij de balie van het Zeeuws Mu seum op het Abdijplein in Middelburg. 11.15 tot 12.45 uur. Entree: 8 euro voor volwassenen en 4 euro voor kinderen tot en met 12 jaar. Kaarten zijn verkrijgbaar bij alle Zeeuwse VVV's, online via VVV Zeeland of vooraf gaand aan de rondleiding bij de balie van het Zeeuws Museum. De balie van het Zeeuws Museum is hiervoor vanaf 11.00 uur open. Vrijdag Rockabillyband Firebird Trio CC Jerome. Muziek. Muziekpodium De Piek aan de Hellebardierstraat 13 in Vlissingen. Aanvang: 21.00 uur. Enree: 12 euro. Kijk voor meer informatie op www.depiek.nl. Zaterdag Wijkdag Paardoes. Dag vol actie met onder andere muziek, schaapscheren, op tredens, springkussen, po nyrijden. Manege Paardoes aan de Bosweg 8 in Vlissin gen. Aanvang: 9.00 uur. Gra tis toegang. Kijk voor meer informatie op www.arduin. nl. Rommelmarkt door korfbalvereniging Seolto. Sportpark Bonedijke aan de Olympiaweg 19 in Vlis singen. Aanvang: 9.30 uur. Kijk voor meer informatie op www.kvseolto.nl. PZC Familieloop met afstanden van 3 en 10 ki lometer. Startlocatie: Ar senaaltheater aan het Arse naalplein 1 in Vlissingen. Aanvang: 11.00 uur. Kijk voor meer informatie op www.dynamica-sport. nl. Sjezenrijden. Centrum van Ritthem. Aanvang: 13.00 uur. Gratis toegang. Kijk voor meer informatie op www.onsklaverblad.nl. 24 Uur van de Boulevard. Spinfietsmarathon om geld op te halen om voor onder zoek naar MS bij kinderen. Keizersbolwerk in Vlissin gen. Aanvang: 19.00 uur. Kijk voor meer informatie op www.24uurvanvlissingen. nl. Zeeuwse rockcoverband Joyrock. Café De Concur rent aan het Bellamypark 22 in Vlissingen. Aanvang: 22.30 uur. Gratis toegang. Kijk voor meer informatie op www.conc.nl. Concert van het Kamer Orkest van de University of Aberdeen onder leiding van Christopher Gray en Adam Gerber met als solist de so- - praan Gillian Jack. Sint Ja- cobskerk aan de Oude Markt in Vlissingen. Aanvang: 20.00 uur. Entree: 15 euro. Kaarten zijn verkrijgbaar aan de kassa van de kerk. Orgeltocht binnenstad Middelburg met Sietze de Vries. Het programma start om 12.00 uur in de Lutherse Kerk en zal via de Engelse Kerk, Koorkerk en Gasthuis- kerk om 16.15 uur eindigen met een slotconcert in de Oostkerk. Kijk voor meer in formatie op de pagina rechts en op www.incantoconcer- ten.nl Zondag Regiomeeting met Stephen en Rita Fedele. Samenkomst met lofprijs en aanbidding. Go(o)dtimes Centrum aan de Voltaweg 3 in Vlissingen. Aanvang: 19.30 uur. De toe gang is gratis. Er wordt een vrijwillig offer opgehaald. Kijk voor meer informatie op www.zuidpoort.nl Openbare repetitie van Het Zeeuws Orkest. Zeeuw se Concertzaal aan de Ver- werijstraat 14 in Middel burg. 14.00 tot 17.00 uur. Het publiek is vrij te komen en te gaan wanneer men wil, mits er stilte in acht genomen wordt. De toegang is gratis. Kijk voor meer informatie op www.zeeuwsorkest.nl Manhuistuinconcert met medewerking van Mu ziekvereniging OKK -We- meldinge. Manhuistuin in Goes. 12.00 tot 13.15 uur. De toegang is gratis. Woensdag Peutertje Luister. Voor- leesochtend voor peuters van 2 tot 4 jaar en hun ou ders. School Het Kroonju weel, Kroonjuweel 59 in Vlissingen. Aanvang: 10.15 uur. Gratis toegang. Vooraf aanmelden is verplicht en kan via www.bibliotheek- vlissingen.nl MIDDELBURG - Stichting Fair- Work heeft een gratis toe gankelijke openluchtexpo sitie over slavernij vroeger en nu samengesteld. Doel is om mensen bewust te ma ken van het bestaan en de vormen van slavernij door de eeuwen heen. De expo sitie is tot 6 juli te zien op de Langevielebinnenbrug in Middelburg. De exposi tie combineert beelden en teksten van slachtoffers van trans-Atlantische slavernij en van moderne slavernij op billboards. De inhoud is tot stand gekomen via een samenwerking tussen Fair- Work, fotograaf Martijn de Vries en Carla Boos, eindre dacteur van de NTR tv-serie en het boek De Slavernij. Gratis concert Zeeuws Orkest MIDDELBURG - Voorafgaand aan de zomerconcertserie van Het Zeeuws Orkest is traditiegetrouw de zondag middagrepetitie voor het publiek vrij toegankelijk. De openbare repetitie onder leiding van chef-dirigent Joan Berkhemer is op zon dagmiddag 22 juni 2014 van 14.00 tot 17.00 uur in de Zeeuwse Concertzaal aan de Verwerijstraat 14 in Middelburg. Ook kinderen zijn van harte welkom. Het publiek is vrij te komen en te gaan wanneer men wil, mits er stilte in acht wordt 'genomen. Opera bezoeken in het Dorpshuis Dorpshuis Versvliet aan de v.d. Plasschestraat 33 in 's- Heer Abtskerke kunnen de bezoekers op vrijdag 20 juni om 19.30 uur op een groot scherm van een volledige Opera genieten. Deze avond wordt de komische opera Le Barbiere di Sivigla getoond. De entree bedraagt 12,5Q euro per persoon. Telefo nisch reserveren via 0113- 213187 (Dorpshuis Vers- vliet) of Aad Venderbos via: 0113-251838. Rondleidingen in de Abdij MIDDELBURG - Het VVV Zee land houdt in samenwer king met het Zeeuws Mu seum rondleidingen in de Abdij, die gelegen is in het centrum van Middelburg. Tijdens de rondleiding ziet u onder meer de Statenzaal en wandelt u door de eeuwen oude Kloostergangen naar de idyllische kruidentuin. Ook betreedt u de crypte in de kelder en bekijkt u de drie aaneengesloten kerken die onderdeel vormen van het gehele complex. Kaar ten zijn verkrijgbaar bij alle Zeeuwse VVV's of vooraf gaand aan de rondleiding bij de balie van het Zeeuws Museum. De balie van het Zeeuws Museum is hiervoor vanaf 11.00 uur open. Prijs voor volwassenen is 8 euro en voor kinderen 4 euro. O www.de-faam.nl Lounge bar Uitgebreide menukaart Nostalgische boerderij Terras Landelijke omgeving Landlustweg 1Nieuwdorp 0113 - 61 25 89 info@landlust.nl diner lunch high tea feesten en partijen lounge bar terras ohMH V? restouror - Podium 31 maandag t/m donderdag 26,501 4337 WV vrijdag, zaterdag en zondag 29,501 Kinderen t/m 3 jaar gratisI Miaaeiourg kinderen 4 t/m 9 jaar 15,501 01 18 - 850 792 Kinderen 10 t/m 12 jaar 19,501 De expositie Slavernij Vroeger en Nu is van 6 juni tot 6 juli te zien op de Langevielebinnenbrug in Middelburg. De Faam woensdag 18 juni 2014 24 'S-HEER ABTSKERKE - In

de Faam | 2014 | | pagina 24