I S zwaan Vraagprijs 197.000,- k.k. K Ëi VX I Te Koop Zaterdag 21 juni 10:00-12:00 uur lipl CONTACTINFORMATIE DE KEIJZERSTRAAT 12 GRlJPSKERKE TEL. (0118) 55 32 88 WWW.Z WAAN MAKELAARS.NL r Wdow, EP Je huis verkopen is een spannende zaak. Raak je de woning wel op tijd kwijt? Zitje straks niet opgezadeld met extra maandlas ten? En wat nou als de koper je oude woning wil betrekken lang voordatje nieuwbouw huis klaar is? De Looff Makelaardij in Middelburg kent die ver koopstress. "Maar bij ons heb je die spanning niet", zegt Gilles de Looff. "Want wij kopen de woning direct van de verkoper aan. Op die manier weet de verkoper honderd procent zeker dat de woning niet maandenlang te koop staat."De Looff Makelaardij is dus niet een standaard makelaar die alleen bemid delt tussen koper en verkoper. Ook is het concept van direct de woning aankopen niet ingegeven door de crisis. Nee,-al sinds het allereerste begin in 1971 is dit de specialisatie van De Looff Makelaardij. II 16III Hl "Omdat we al zo lang bestaan, kennen we de markt goed", zegt Gilles de Looff die samen met zijn vader de zaak runt. Het werkgebied van De Looff Make laardij bestrijkt heel Zeeland en West-Brabant. Het onroerendgoedkantoor is gespecialiseerd in directe aan- en verkoop en verhuur van woningen. "Nadat een verkoper met ons contact heeft opgenomen, ko men wij vrijblijvend langs om de woning te inspec teren. Komen wij tot een overeenstemming, dan wordt alles notarieel vastgelegd", legt De Looff uit. "Wij nemen alle kosten voor onze rekening zoals notariskosten, overdrachtsbelasting en overschrij- vingskosten. Kortom het prijsvoorstel dat wij doen, is een nettoprijs." Deze manier van werken geeft de verkoper zo veel rust, weet De Looff. "Je verkoopt met honderd pro cent zekerheid, want er is geen fïnancieringsvoorbe- houd van de koper. En je loopt geen risico dat je met twee woningen in je maag zit. Bovendien bepaal je zelf de opleveringsdatum. Je hebt als verkoper weinig rompslomp en wat veel verkopers boven dien fijn vinden, is dat ze niet allerlei nieuwsgierige kijkers over de vloer krijgen. Kort gezegd: je kunt zorgeloos je huis verkopen." De honderd procent verkoopgarantie betekent wel dat de verkoopprijs iets lager is dan bij vrije verkoop, geeft De Looff aan. "Maar dat wordt weer gecompenseerd door het feit dat je geen makelaarskosten hebt, geen adver- tentiekosten, geen notariële kosten en geen' over drachtsbelasting hoeft te betalen. Die kosten nemen wij allemaal voor onze rekening." De Looff Makelaardij koopt niet alleen perfecte woningen op. "Wanneer een woning in slechte staat van onderhoud verkeert of wanneer de woning nog niet helemaal afgebouwd is, dan kunnen we toch een passend bod doen. Verkopers kunnen zelfs spullen in de woning achterlaten. Dan halen wij de woning zelf leeg." De Looff Omdat u deze woning van binnen gezien moet hebben organiseren wij een PERFECT ONDERHOUDEN Riante eengezinswoning Hoog afwerkingsniveau Instapklaar 4 slaapkamers Volledig geïsoleerd Nieuwe luxe badkamer Achtertuin op het zuiden Ruime berging en vrije achterom in de tuin Kindvriendelijke en rustige omgeving Mi zoratn ucor lit kof fit! w O www.de-faam.nl De Faam woensdag i8 juni 2014 14 De Looff r. De Looff Makelaardij Oostkerkplein 16 4331 TL Middelburg 0118-62 88 34 info@delooffmakelaardij.nl www.delooffmakelaardij.nl a s

de Faam | 2014 | | pagina 14