Nu in de showroom bij Auto Poppe Golf Sportsvan is multi-inzetbaar VOLKSWAGEN 20% De Golf zoekt het hogerop. lichtmetalen wielen, klein lederpakket, cruise control, comfortstoelen en het vei ligheidssysteem Pre Crash aan toe. Bij de Highline zijn ook vermoeidheidsherken- ijing, sportstoelen (gedeelte lijk bekleed met Alcantara), Radio Composition Color, Licht-/Zichtpakket en een multifunctioneel stuur in begrepen. Alle versies heb ben ABS, ESP, zeven airbags en Multi Collision Brake. Het Executive-pakket biedt DE BAGAGERUIMTE IS UITTE BREIDEN VAN 500 TOT MAAR LIEFST 1520 LITER voor een meerprijs (vanaf 966 euro) navigatie Discover Media met kleurenscherm, multimedia-aansluitbox, Bluetooth telefoonvoorbe reiding en alarm. Het Exe- cutive Plus pakket (vanaf 1.724 euro) vult dat aan met navigatie Discover Pro met harde schijf, een kleuren- aanraakscherm van 20,3 cm, vermoeidheidsherken ning en spraakbediening. De pittig gelijnde Golf Sportsvan combineert com pacte afmetingen met veel ruimte. Zo hebben de inzit tenden volop hoofdruimte. Het geheim voor de riante beenruimte zit hem in de lange wielbasis én in de mogelijkheid om de ach terbank te verschuiven (18 centimeter). Voor elke rit is zo de ideale balans tussen interieur- en bagageruimte te realiseren. De standaard bagageruimte van 500 liter is al voldoende voor een familievakantie of om voetballers met hun uitrusting te vervoeren. Met neergeklapte achterbank wordt de Golf Sportsvan een mini-besteller. Think blue betekent voor VW een milieubewuste en vei lige auto. Maar de duurzaamheid van een Volkswagen zit hem niet enkel in de technieken die terug zijn te vin den in de Golf Sportsvan en alle andere Volkswagens. Ook in het productieproces heeft VW het milieu en het besparen van energie hoog in het vaandel staan. De vijfzitter heeft een ver schuifbare achterbank en een bagageruimte van 500 tot 1.520 liter. Dat maakt hem multi-inzetbaar, bij voorbeeld als vakantieauto. En dan is de Golf Sportsvan ook nog eens zuiniger, goed koper én ruimer uitgerust dan zijn voorganger. Uiter aard zijn er vele 20%-mo dellen (1,2 TSI en 1,6 TDI). De prijzen beginnen bij 22.690 euro. De Golf Sportsvan is heel compleet. Inbegrepen bij de Easyline- en Trendline- uit voeringen zijn onder meer aircp, Radio Composition Touch (met Aux-aanslui- ting en SD-kaart-lezer), elektronische handrem, XDS sperdifferentieel, elek trische ramen en dakrails. De Comfortline voegt daar Stelt u voor. Alles van 'een echte Golf. Maar dan met de extra hoogte en comfort van de dynamisch gelijnde Golf Sportsvan. Dat betekent nog comfortabeler instappen en zitten, meer opbergmogelijkheden en een handige verschuifbare achterbank. Daarnaast kunt u standaard rekenen op talrijke assistentiesystemen voor verhoogde veiligheid plus een ultramodern infotainmentsysteem. En zoals u gewend bent van de Golf, is ook deze Sportsvan voorzien van krachtige maar o zo zuinige motoren met lage C02-uitstoot. Dus, zoekt u het net als de Golf ook hogerop, kom dan vooral even kennismaken. U rijdt de nieuwe Golf Sportsvan al vanaf 22.690 of lease 419.* Brandstofverbruik: 0 3,6 - 5,6 L/100 km (1L op 17,9 - 27,8 km), C02-uitstoot: 0 95 -130 g/km. O www.de-faam.nl De Faam woensdag 4 juni 2014 20 Vanaf Lease vanaf Leverbaar met bijteliing Riant De pittig gelijnde Golf Sportsvan combineert compacte afmetingen met veel ruimte. Foto: PR Think blue De Golf Sportsvan staat sinds een week in de Nederlandse Volkswagen-showrooms. Hij heeft alle pluspunten van de Golf en vult dat aan met extra ruimte en gebruiks gemak. Heel compleet Goes, Pearyweg 13-15. Tel.: 0113 - 54 25 00 AUTO POPPE Vlissingen, Gildeweg 22. Tel.: 0118 - 42 40 00 Terneuzen, Handelspoort 4. Tel.: 0115 - 64 73 33 www.autopoppe.nl Oostburg, Industrieweg 6. Tel.: 0117 - 45 45 20 (service vestiging) Das Auto. Vanafprijs is exclusief 'Sten rijklaar maken, verwijderingsbijdrage en leges. Leaseprijs o.b.v. Full Operational Lease via Volkswagen Leasing. 48 maanden 20.000 km per jaar (Eigen risico verzekering €500) excl. BTW en brandstof. Wijzigingen en drukfouten voorbehouden. Getoonde afbeelding vat meeruitvoeringen. De verbruikscijfers zijn gemeten volgens een Europese testmethode. De testmethode heeft niet tot doel het praktijkverbruik nauwkeurig weer te geven. Het praktijkverbruik kan daarmee afwijken. Het daadwerkelijk verbruik van uw auto hangt ook ste af van uw rijgedrag. Wij adviseren Het Nieuwe Rijden, zie ook www.hetnieuwerijden.nl voor handige tips om zuiniger te rijden.

de Faam | 2014 | | pagina 20