Zorgstroom, dichtbij mensen Open dag: kom binnenkijken bij Hof 't Seijs Rolstoel lichtgewicht Excel G-lite m Zorgstroom Hof 't Seijs Zorgstroom X-tra voordeel Verdien uw lidmaatschap terug! (CM) bol.com J Tijdelijk van €499,95 voor €375,oo d" facebook.com/Zorgstroom twitter.com/Z0rgstroomop1 'o'jsuoom Wijkvmniging Stichting öMffioen De Wijk -r •o Op zaterdag 24 mei bent u van harte welkom om eens binnen te kijken in Hof 't Seijs, de nieuwe locatie van Zorgstroom in de Griffioen. Op deze locatie komen drie verschillende vormen van wonen met zorg samen: verpleeghuiszorg, Volledig pakket thuis en zorghotel. Tevens is er een welzijnsruimte van waaruit in samenwerking met Stichting 'Griffioen de Wijkallerlei acti viteiten worden georganiseerd. De Open dag begint om 10.30 uur en duurt tot 16.00 uur. De koffie met daarbij een Zeeuwse traktatie staat voor u klaar. Er worden deze dag babbelaars gebakken en ook aan de kinderen wordt gedacht. Daarnaast is er de hele dag livemuziek. Om een indruk te krijgen van de locatie kunt u een rondleiding volgen in het gebouw. In de ochtend vinden er rondleidingen plaats tussen 10.30 en 11.30 uur en 's middags tussen 13.30 en 16.00 uur.Tijdens de Open dag geven medewerkers van Zorgstroom u meer informatie over wonen in Hof't Seijs. Ook de wijkvereniging is aanwezig, zij vertellen u op wat voor wijze de vereniging actief is in de wijk. Adres: Griffioenstraat 40,4334 BK Middelburg Via xtra.zorgstroom.nl kunt u profiteren van EXTRA korting op online aankopen van onder andere kleding, schoenen, speel goed, elektronica, reizen, energie, telecom, verzekeringen en nog veel meer! De korting geldt bovenop andere kortingen en aanbiedingen, hiermee haalt u voortaan het maximale voordeel uit uw online aankopen! Een greep uit het aanbod: - Tot 4% korting bij bol.com - 6% korting bij Zalando - 5% korting bij C&A - 3% korting bij HEMA - 3% korting bij Groupon W - Tot 4% korting bij V&D - 2% korting bij Mediamarkt De G-Lite Pro HC-830 is een verfijnde transportrolstoel gericht op meer comfort en gebruikersgemak. Uitstekend geschikt om mee te nemen door het zeer lage gewicht; compleet minder dan 12 kg! De wielen zijn afneembaar en hebben geen spaken. Zo wordt de kans dat er een voorwerp tussen uw spaken terecht komt sterk verminderd. Kortom: de veiligheid wordt vergroot. (deze actie is geldig t/m 15 september 2014 voor pashouders van Zorgstroom X-tra). Medipoint I Thuiszorgcentrum Vlissingen Badhuisstraat 104 4381 LV Vlissingen T: 0900 -112112 5 (optie 3). Meer informatie en voordeel met de Zorgstroom X-tra pas Via xtra.zorgstroom.nl krijgt u extra korting over uw aankopen bovenop andere kortingen en aanbiedingen. De verkregen kort'mg op uw aankopen spaart u op in uw account en kunt u op ieder gewenst moment laten overmaken naar uw bankrekening. Dat is nog eens makkelijk sparen! Wat moet u doen om te profiteren van de kortingen op online aankopen? 1. Word lid van Zorgstroom X-tra via www.zorgstroom.nl/voordeelpas 2. U ontvangt een e-mail met daarin een link om uw accountte activeren 3. Log in op xtra.zorgstroom.nl, winkel online bij de aanbieders van uw keuze en ontvang altijd EXTRA korting op uw aankopen 4. De korting op uw aankopen worden gestort in uw tegoed. De opgespaarde korting kunt u inzien via de button 'mijn tegoed'op uw account van xtra.zorgstroom.nl en kunt u op ieder gewenst moment laten overmaken naar uw bankrekening. Ga voor alle actuele aanbiedingen naar xtra.zorgstroom.nl. U vindt hier ook een verwijzing naar alle regionale aanbieders van de X-tra pas. Nieuwe regionale aanbieders: FysioFitness De Driehoek w FysioFitness De Driehoek in Serooskerke zetje in beweging! De fitnesstraining is laagdrempelig van opzet. Op een gerichte manier kan men onder deskundige begeleiding voor elk gewenst doel trainen. FysioFitness De Driehoek is centraal gelegen en makkelijk bereikbaar. Uw voordeel met de X-trapas: 10% korting op elk fitness-maand abonnement. FysioFitness De Driehoek, Noordweg 125, Serooskerke. T: 0118 591334 W: www.fysiofitnessdedriehoek.nl Subtropische tuin Fort den Haak Jong en oud kan zich vermaken in deze unieke tuin. Verdwaal in mediterrane sferen tussen palm- en olijfbomen, geniet in de oranjerie van een kopje koffie en gebak of ga in het winkeltje op zoek naar een origineel cadeau. Uw voordeel met de X-trapas: 1,- korting op de toegangsprijs van 6,50 voor volwassenen (max. 4 personen per pas) Subtropische tuin Fort den Haak, Fort den Haakweg 38, Vrouwenpolder T: 0118-594495 W: www.fortdenhaak.nl

de Faam | 2014 | | pagina 24