Lunchen en dineren De Week van de Amateurkunst m Landlust Hallo Venray en Bettie Serveert n R Schrijf je nu gratis in op www.sweetdeal.nl f van 42,- NUva€19,95 cuuxMj Massage naar keuze nu vanaf €19,95 bij Mary van der Sluis Massage in Vrouwenpolder WÊKÊÊKÊÊÊÊÊÊKÊÊKÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊ eleef de Griekse gastvrijheid bij Restaurant Saloniki in Goes met een 3-gangen keuzediner voor €16,50 p.p. 1 1 ge AMBACHTELIJK BROOD CHOCOLATERIE PATISSERIE VEERE - Tijdens de Week van de Amateurkunst, van zater dag 17 tot en met zondag 25 mei, organiseren gemeenten door heel Nederland eve nementen waarbij de pas sie en het plezier van ama teurkunst centraal staan. Ook in de gemeente Veere worden deze week diverse activiteiten georganiseerd waaronder optredens, work shops en exposities. Vrijwel all activiteiten zijn gratis toegankelijk. Het landelijke thema van de WAK dit jaar is 'Kunst Werkt'! Hieronder een greep uit het zeer di verse programma georgani seerd door lokale partijen. De Dijkwacht in Westka- pelle. Diverse amateurkun stenaars komen naar het Polderhuis in Westkapelle om hun eigen interpretatie van de Dijkwacht vast te leggen. Er wordt geschetst, gefotografeerd, gepraat, ge schilderd... Aanvang: 10.30 uur. Optreden van een muziek- ensemble onder leiding van Evelien de Vries in het toe ristenkerkje aan de Fort den Haakweg in Vrouwenpolder Vocal Group Sing@Sea verzorgt twee miniconcer- ten in de Dorpskerk in Dom burg. Aanvang: 14.00 en 15.00 uur. Strandtent Noordduine in Domburg staat in het teken van jong muzikaal talent van Zeeuwse bodem. Vanaf 12.00 uur kan men komen genieten van lekkere luis- termuziek en heerlijk eten tijdens een brunchconcert. Finale podium Z in Strandtent Noordduine in Domburg. 14.00 tot 19.00 uur Workshop van Marlou Pluymaekers van Kunstedu catie Walcheren van 13.00 tot 17.00 uur bij het Marie Tak van Poortvliet museum in Domburg Deze hele week kunnen be zoekers aanschuiven voor mini-workshops van Nico Out, Marlou Pluymaekers, Mirjam Schellekens en Klaas-Henk Blonk in het toeristenkerkje aan de Fort den Haakweg in Vrouwen polder. Daarnaast zijn er op tredens van onder andere de Zeeuwse Muziekschool, het Westkappels Koor en fla- mencodanskoppel 'Sangre del Sur'. Kortom, wie de Week van de Amateurkunst echt wil beleven mag Vrou wenpolder zeker niet mis sen! Kijk voor het volledige pro gramma op: www.veere. nl/wak GOES - Hallo Venray en Bet tie Serveert staan op vrijdag 16 mei vanaf 20.30 uur in 't Beest in Goes. Hallo Venray heeft in het voorjaar van 2013 haar dertiende album opgenomen. Het thema van de nieuwe plaat is het getal zeven: de zeven dagen en de zeven nachten in de week; na zeven jaar heb je al je cel len vernieuwd; zeven is het getal van de eeuwigheid. Als vanouds zijn de invloe den van Neil Young, Velvet Underground en The Beat les terug te horen. Samen met Bettie Serveert zorgde de band in het verleden al voor uitpuilende zalen en legendarische concerten. De entree bedraagt 15 euro en in de voorverkoop 13 euro. www.tbeest.nl Waan je even in Grieken land tijdens een 3-gangen keuzediner. Uit eten wordt nu echt genieten! Na alle lovende recensies moetje de gerechten echt zelf een keer komen proberen. Het keuzediner is erg breed, zodat er voor iedereen wat bij zit. TE KOOPVANAF 14-05-2014 Aardbeien- of Vruchtenschelpjes 4+1 GRATIS! Romea's 2E RAK HALVE RRIJS! Witte- of Bruine Bollen Middelburg Toe aan een momentje voor jezelf? Ga voor een heerlijke massage. Je hebt de keuze uit de volgende opties: voetreflex/ rug, nek schoudermassage of een voetreflex rug, nek schou- A dermassage. TE KOOPVANAF 14-05-2014 @sweetdealzeelnd f facebook.com/sweetdeal.zeeland App Store L UESPAAR 53 %i De Faam woensdag 14 mei 2014 29 verwennerij Lounge bar Uitgebreide menukaart Nostalaische boerderij Landelijke omgeving Landlustweg 1Nieuwdorp 0113 - 61 25 89 info@landlust.nl diner lunch high tea feesten en partijen lounge bar terras 3rk aat nei ie- _.u- an iet ers op im er let 10- er- lO, m- de 10- - o's dit er- 'ge uit ijk tot er- ijk iet op ie- O www.de-faam.nl Tijdens Eenakters op herhaling krijgen spelers de kans om hun optreden, waarvoor met inzet en passie wordt gerepeteerd en dat anders meestal éénmalig is, in ieder geval nog één keer extra te presenteren. FOTO: PR Zaterdag 17 mei Zondag 18 mei Zondag 25 mei K0RTGENE - De Baldrick Brothers treden op zaterdag 17 mei op in Café de Graaf van Buren in Kortgene. Deze Zeeuwse band speelt een rauwe mix van country, punk en rock-a-billy, aanstekelijke kroegmuziek, gecombineerd met originele instrumentatie, zoals wasbord, ukelele, banjo en mondharmonica. Op dit moment legt de band de laatste hand aan haar debuutalbum. Tijdens het optreden in Kortgene zal het volledige album de revue passeren. zak 6 stuks Stationsstr. 1 T 0118 612340 week 20, geldig van donderdag 15 t/m woensdag 21 mei Goes Korte Kerkstr.15 T 0113216108 Verkrijgbaar in de

de Faam | 2014 | | pagina 29