Monuta MOLENTOCHT RONDJE WALC 4: 18 mei 2014 zlm. Symposium bij CBK Zeeland MIDDELBURG - Zomeracade- mie Zeeland en CBK Zee land houden donderdag 15 mei een minisymposium over het helend vermogen van beeldende vorming bij psychiatrische aandoenin gen. Vier deskundige spre kers gaan in op dit thema: Carien Borst van GGZ Emer- gis, Jan van Blarikom, di recteur en psycholoog bij de Zeeuwse Gronden, auteur Karin Anema en Patrick Al- legaert, artistiek leider van Museum Dr. Guislain in Gent. Het symposium is bij CBK Zeeland aan Balans 17 in Middelburg, van 12.30-16.30 uur. Deelname kost 45 euro inclusief lunch en consump ties. Aanmelden via info® ckbzeeland.nl Mortiere houdt fietstocht MIDDELBURG - Woonboule vard Mortiere houdt zondag 18 mei de Mortytocht, een fietstocht van 60 of 100 ki lometer over Walcheren en Zuid-Beveland. Start en fi nish is bij Sport2000 op de woonboulevard. Deelname kost 15 euro per persoon inclusief catering en goodie- bag. Starttijd: 9.00-11.00 uur. Vooraf inschrijven via de website. Symposium seksualiteit HEINKENSZAND - Het Antidis criminatie Bureau Zeeland houdt donderdag 15 mei een symposium met als onder werp: alle Zeeuwse jongeren sociaal veilig en seksueel gezond. Dat is eveneens de ambitie van de gemeenten Goes, Middelburg en Vlis- singen. Professionals en vrijwilli gers die met jongeren werken gaan hierover in gesprek in de Stenge in Heinkenszand. Het symposium wordt sa men met de GGD en Movisie georganiseerd en duurt van 10:00 tot 17:00 uur. Deel name is gratis. Aanmelden kan via tel. (0113)-397171 of e-mail secretariaat® czwbureau.nl Cursus Zeeuwse boerderijen MIDDELBURG - De Zeeuwse Volksuniversiteit houdt op donderdag 15 en 22 mei een nieuwe cursus over Zeeuw se boerderijen. In deze cursus wordt ge keken naar de boerderijen zelf en naar de bijbehorende historische onderdelen van het erf. Die onderdelen blij ken niet alleen mooi te zijn maar waren in het verleden ook noodzakelijk, zoals een drinkput, de Zeeuwse ha- gen, diverse bijgebouwen, hoogstamboogaard en leibo men. De eerste lesavond wordt door Gerard Smallegange verzorgd en gaat over 'Boer derijen in Zeeland'. De tweede bijeenkomst heeft als thema 'Natuur op en rond de Zeeuwse'boerderij' en wordt door Robert Wie- lemaker gegeven. Tijdens de afsluitende excursie be zoekt u twee verschillende Zeeuwse erven. De avonden worden gegeven in de Zeeuwse Bibliotheek in Middelburg. Voor meer informatie en opgave: tel. 0118 - 634800. Bijzondere kerkdienst MIDDELBURG - Op zondag 18 mei wordt in De Morgenster kerk in Middelburg een kerk dienst gehouden die wordt georganiseerd voor en met mensen met een verstande lijke handicap of functiebe perking. Voorganger is dhr. Jo Bimmel en medewerking aan de dienst wordt verleend door het koort 'Met hart en stem' uit de regio Melisker- ke, onder leiding van Harry Roubos. Organist is Alexan- der Koole. De dienst begint om 14.30 uur. Rommelmarkt en actiedag MIDDELBURG - In en rondom de Ontmoetingskerk in Mid delburg wordt op zaterdag 17 mei een actiedag c.q. rom melmarkt gehóuden. Van 9.30 -13.30 uur is er een uit gebreide rommel-, boeken- en bloemenmarkt. Voor de kinderen zijn er diverse leu ke activiteiten. De opbrengst is bestemd voor het gemeen teproject. De werkgroep zal met een stand aanwezig zijn waar nadere informatie over dit goede doel te verkrijgen is. Lezing 'Evolutie en vrijheid' MIDDELBURG - Arie Bos geeft dinsdag 20 mei in de kleine zaal van de Zeeuwse Bibli otheek in Middelburg de lezing 'Evolutie en vrijheid'. Hij doet dat op uitnodiging van de taakgroep Spagaat van de vrijzinnig-remon strantse Koorkerk in Mid delburg, maar de lezing is voor iedereen toegankelijk. Arie Bos is gepensioneerd huisarts in Amsterdam en huisartsopleider aan het VU Medisch Centrum in Amsterdam. Hij doceert we tenschapsfilosofie en neu- rofilosofie aan het Utrechts Universitair Medisch Cen trum. Bos schetst in zijn le zing een nieuw, wetenschap pelijk beeld van de evolutie. De aanvang van de lezing is 19.30 uur. Toegang kost 8 euro, inclusief koffie of thee. Studenten betalen 4 euro. Kaarten verkrijgbaar bij de Zeeuwse bibliotheek, De Drukkerij of aan de deur. Rommelmarkt Julianakorpsen MIDDELBURG - De Juliana Korpsen houden zaterdag 17 mei hun jaarlijkse rommel markt in en rond de molen De Hoop De markt is van 08.00 tot 15.00 uur entree is gratis. Van 14.00 tot 15.00 uur Hap py Hour: voor 3 euro een volle zak met spullen. De opbrengst van de rommel markt gaat naar uniformen en instrumenten. cE Franchisenemer in uitvaartzorg www.molentochtgoes.nl Start 11.00 uur Meestoofweg Wilhelmmadorp Finish Grote Markt Goes Stops Wemeldinge Partycentrum Schoudee Goes Grote Markt* Heinkenszand Molen vijf gebroeders O www.de-faam.nl De Faam woensdag 14 mei 2014 27 O www.mortytoertocht.nl O www.adbzeeland.nl/lhbt MIDDELBURG - De Walcherse band Geert the Chiefs is geselecteerd voor de Popronde 2014. Daarmee treden ze in de voetsporen van onder meer Racoon en Go Back to the Zoo. De Popronde strijkt dit najaar neer in 31 steden, waaronder Middelburg. In elke stad treden op één avond 35 opkomende Nederlandse bands en artiesten op. Geert the Chiefs wordt gevormd door Geert van Oorschot, Bart Kuijpers, Jaimy Manuhutu en Niek de Koster. Het bedrijf Monuta verzorgt uitvaarten voor iedereen. Dit doet zij letterlijk dichtbij, in lokale teams. De relatie met opdrachtgever en nabestaanden staat bij Monuta voorop. De branche Om in de uitvaartzorg te kunnen werken, is het belangrijk datje echt houdt van het vak. Je opereert dagelijks in een omgeving die zich kenmerkt door verdriet en rouw. Je bent er vooral op gericht om de zorg bij nabestaanden weg te nlmen en hen te begeleiden bij wat noodzakelijk is gedurende de regeling, begeleiding en uitvoering van de uitvaart. Dienstverlening met een grote menselijke maat. Dat ligt je of het ligt je niet. De formule Monuta heeft een excellente, onderscheidende franchiseformule met een ijzersterke merknaam in de uitvaart ontwikkeld voor ondernemende dienstverleners. De formule biedt een intensieve samenwerking waarbij Monuta de'backoffice'van de organisatie faciliteert en uitvoert, de uitvaart- administratie voert en effectieve werkprocessen heeft ontwikkeld. Als franchisenemer richt jij je op de klant, het regelen en uitvoeren van uitvaarten en lokale marktbewerking in jouw exclusieve gebied. Om de lokale klanten nog beter te bedienen is Monuta in Middelburg en omstreken op zoek naar een De ondernemer Als franchisenemer neem je de uitvaart aan, organiseer je de uitvaart, lichtje de kostenbegroting toe, informeer je alle betrokkenen bij de uitvaart en begeleid je de uitvaart. Je bent het lokale gezicht en draagt zorg voor actieve en intensieve marktbewerking zoals het jaarlijks maken van het activiteitenplan, het initiëren en uitvoeren van diverse marktbewerking activiteiten en het actief deelnemen aan diverse lokale netwerken. Het profiel De franchisenemer die wij zoeken is gepassioneerd en heeft oog voor de medemens. Je bent resultaatgericht en vindt het daarnaast prettig om met mensen om te gaan, verbinding te maken r: en bent dienstverlenend. Je streeft naar harmonie en erkent de gevoeligheden bij anderen. Je bent accuraat en kunt goed organiseren en plannen. Jij zoekt vrijheid om als ondernemer zelfstandig te kunnen opereren maar ziet tegelijkertijd de voordelen van de grote organisatie achter je die de gehele uitvaartadministratie, van inkoopadmini stratie tot facturatie en debiteurenadministratie, uit handen neemt. Je maakt onderdeel uit van diverse netwerken in het werkgebied en kunt daarbinnen gemakkelijk opereren. Je bent continu bezig met het creëren van kansen om jouw onderneming in de markt te zetten. Je hebt een HBO denk- en werkniveau. Ervaring als uitvaartverzorger is een pré. Je hebt een breed, lokaal netwerk en je bent van onbesproken gedrag. Je bent in het bezit van een rijbewijs B en woont in het werkgebied. Heb je belangstelling? Voor meer informatie over onze franchiseformule kun je contact opnemen met Jeroen de Korte, Formule Manager Franchise, telefoonnummer 055 - 539 15 98 of mail franchise@monuta.nl. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. De steun bij iedere uitvaart.

de Faam | 2014 | | pagina 27