Smartphonecursus is een gat in de markt Ibiza is 'n lifestyle ONDERNEME Monuta beloond met Keurmerk Uitvaart Creatieve grimeshop voor perfecte schmink MIDDELBURG - Beiden hebben jarenlange ervaring in de te- lecom en weten precies wat er beweegt in de markt en waar klanten behoefte aan hebben. Dennis Castei: "De trend is dat ouders en groot ouders bijna gedwongen worden door kinderen en kleinkinderen om aan een smartphone of tablet te gaan. Eenmaal thuisgekomen ver wachten ze dat de kinderen ook de tijd nemen om het apparaat uit te leggen. Dit is veelal niet het geval." Ruim een derde van de 65- plussers is gebruiker van een tablet of smartphone zo bleek uit een markt onderzoek van GfK uit 2013. Ouderen willen wel maar weten niet altijd hoe. SmartOpWeg.nl heeft hier op eigen cursussen ontwik keld en dit blijkt een gat in de markt in de provincie Zeeland. Ylona Schroevers: "We hebben SmartOpWeg. nl in het leven geroepen om juist deze doelgroep, en uiteraard andere mensen die dit ook graag willen, op een interactieve en be grijpelijke manier kennis te laten maken met de wereld van smartphones en tabiets. Veilig op internet en soci ale media. Door uitleggen te geven in het tempo van de klant en in een begrijpelijke taal merken we dat we klan ten écht helpen". De professionele avondcur sussen smartphone en tablet worden bij Amadore Hotels Restaurants in Middel burg en Vlissingen georga niseerd. Deze prettige loca ties, in een rustgevende en inspirerende omgeving, zijn voor een ieder toegankelijk. Geïnteresseerden kunnen zich aanmelden via inter net of telefonisch via 0118- 567854. Feest bij Unicef-winkel WESÏKAPELLE - De Unicef- winkel in Westkapelle was gisteren, dinsdag 13 mei, precies 25 jaar open. In dat kader viert de winkel een feestje: op woensdag 14 en vrijdag 16 mei kost alle twee dehands kleding 1 euro per stuk. Iedere betalende klant krijgt een attentie en kinde ren mogen gratis grabbelen. De winkel aan de Koestraat is op woensdag en vrijdag open van 9.00 tot 15.00 uur. Drukkery verbouwd MIDDELBURG - De Brasserie van boekhandel de Druk kery in Middelburg wordt van maandag 12 mei tot en met vrijdag 16 mei ver bouwd. In die periode ser veert de Brasserie alleen warme en koude dranken en gebak. Vanaf zaterdag 17 mei zijn klanten welkom in de vernieuwde Brasserie. Open Dag sportschool MIDDELBURG - Sportschool Zeeland Gezond en stich ting Philadelphia houden zaterdag 17 mei een open dag bij Zeeland Gezond, aan het Schenge 4 in Mid delburg. Tijdens de open dag, van 11.00 tot 13.00 uur, wordt informatie gegeven over het begeleiden van cli ënten van Philadelphia bij het sporten. VLISSNGEN - Eind maart heeft Stichting Keurmerk Uitvaart haar jaarlijkse audit gehou denbij Monuta. De landelijke uitvaartverzorger en -verze keraar, met 120 vestigingen, was een van de eerste orga nisaties die het keurmerk in 2007 ontving en is weer met glans geslaagd. Daarom mag Monuta Zeeland ook het komend jaar het Keurmerk Uitvaart voeren. Adrienne Klein-Zoutendijk, mana ger uitvaartzorg Zeeland: "Het Keurmerk Uitvaart is ons toegekend voor de hoge kwaliteitsstandaard die wij in ons werk hanteren. De stichting die het Keurmerk uitreikt licht werkelijk alles door." In totaal zijn er 140 dossiers van tien clusters van Mo nuta onderzocht. Monuta krijgt gemiddeld een 8,8 van haar klanten. Stichting Keurmerk Uitvaart heeft de clusters hierbij, getoetst op de 'Zes Zekerheden'. Deze eisen waaraan de organisa tie moet voldoen voor het Keurmerk zijn: heldere af spraken over de uitvoering; transparante kostenbegro- ting; goede organisatie; be kwaam personeel; doelma tige klachtenafhandeling en klanttevredenheidonder- zoek. Zo is Monuta de steun bij iedere uitvaart. "Wij zijn trots op ons werk. Het is een stukje kwaliteit dat je laat zien. Het Keurmerk maakt ons nog bewuster van het belang van ons werk. Het gaat ons om de mensen en om het zo goed mogelijk ver zorgen van een waardig, per soonlijk en goed afscheid", vult Adrienne aan. Monuta De Voorzorg, In dustrieweg 20, Vlissingen 0118-412760. MIDDELBURG - Het leer, van hoge kwaliteit, komt uit Ar gentinië. De Ibiza style is ook te vinden in kleding, mooie sieraden en leuke, verras sende cadeautjes. Zelfs het meubilair is te koop bij Be licia Ibiza. Eigenaresse Ta mara Bosman opende haar zaak op 18 april: "Ibiza is trendy. Het is een soort life style en is een begrip gewor den. Veel mensen kennen het vakantie-eiland Ibiza. Ze gaan erf feesten of gaan er naartoe op vakantie, om 'zen' te worden. Dat staat voor: je goed voelen." De belangstelling voor Beli cia Ibiza, een nieuw concept voor de Zeeuwse regio, is goed te noemen. "Vooral de tasjes scoren hoog. Gewoon lekker handig om mee te nemen als je uitgaat of naar een feest gaat", zegt Tamara. "Het is een klein model tas, maar wel zijn alle tassen uniek in hun soort. Ze wor den met de hand gemaakt, er zijn nooit twee dezelfde." Belicia Ibiza heeft een spe ciale kortingsactie op face- book: wie de pagina 'liked' krijgt 15% korting in de fy sieke winkel. Bij aankoop bij de kassa aangeven, na controle volgt de korting. Geopend: donderdag t/m zaterdag 10.00-17.30 uur (za terdag 17.00). Alle produc ten zijn ook via de webshop te bestellen. Belicia Ibiza, Gravenstraat 7, Middelburg0118-567230 Specialist naar DOK41 VLISSINGEN - KeduPolymers, specialist in toepassing van innovatieve kunststof fen is per 1 mei gevestigd in broedplaats DOK41. Het bedrijf bedient de kunst- stofverwerkende markt met de levering van technische kunststoffen en additieven. KeduPolymers is het 31ste bedrijf dat zich in DOK41 vestigt. Eerste spreker Contacta bekend GOES - 'Behangkoning' John van Zweden spreekt op Con- tacta.nl 2014. Van Zweden verzorgt een seminar. Daar in staat zijn verhaal centraal: hoe een Haagse volksjongen de behang- en woningin richtingzaak van zijn vader overnam en het uitbouwde tot grootste behang- en wo ninginrichtingswinkel van het land. In 2002 werd hij zelfs mede-eigenaar van voetbalclub Swansea City. Beursvloer op 18 september GOES - Stichting de Zeeuwse Uitdaging houdt op don derdag 18 september de ze vende editie van Beursvloer Zeeland in de Grote of Ma ria Magdalenakerk in Goes, van 16.30 tot 19.30 uur. Het netwerkevenement werd voorheen per regio gehou den maar wordt nu gecen traliseerd. VLISSINGEN - Met een grote ballonnenboog over de straat gespannen opende 3 mei de Grimeshop in Vlis singen. Trekpleister was bodypainting op een vrou welijk model. Eigenaar van de Grimeshop Richard Nij- boer: "Een vriend van mij, Mare Reid, verzorgde de bodypainting. Zelf kan ik dat ook, maar als je de beste in Nederland kunt krijgen, dan doet die de job. In aan loop naar de opening zijn een aantal bodypaintings gemaakt om zo bekendheid te geven aan de Grimeshop. Onze focus ligt niet zozeer op bodypainting want dat is erg arbeidsintensief. Het kost je gauw vijf, zes uur om tot een goed resultaat te komen. Wij schminken ook veel face arts. Echte kunst werkjes op je gezicht zoals vlinders of tijgers. De Grimeshop is een crea tieve onderneming en stelt zich ten doel om het niveau waarop er in Nederland ge schminkt wordt, omhoog te brengen met cursussen, workshops en het aanbieden van schminkproducten van hoge kwaliteit. Grimeshop is hét adres voor facepaint, bo- dypaint, voor feesten, zoals kinderfeestjes of groepen, en heeft een groot aanbod in schminkmateriaal. Richard geeft advies en laat zien wat mogelijk is. Hij heeft de the ater grime-opleiding afge rond en veel workshops op zijn vakgebied gevolgd. Hij organiseert ook workshops met bekende artiesten. Op 14 en 15 juni komt Sarah Scarer Smith, die realisti sche dieren op gezichten schminkt. Grimeshop, St. Jacobsstraat 17, Vlissingen. Tel. 0642806302. Ylona Schroevers en Dennis Castei. "We merken dat we klanten écht helpen." Foto: Leon Janssens Schroevers, beiden afkomstig uit de telecom- branche, aanleiding om SmartOpWeg te beginnen. door Leon Janssens O www.smartopweg.nl De Faam woensdag 14 mei 2014 25 O www.monuta.nl Adrienne Klein-Zoutendijk: "Het Keurmerk maakt ons nog bewuster van ons werk." Foto: Leon Janssens Wereldwijd gaan steeds meer mensen over op het gebruik van een smartphone of een tablet De mogelijkheden lijken onbeperkt en innovaties volgen elkaar steeds sneller op. Dit was voor Dennis Castei en Ylona Tamara Bosman (rechts) met medewerkster Michèle. "Alle tassen zijn uniek in hun soort". Foto: Leon Janssens Op zoek naar allerlei leuke spulletjes uit Ibiza zoals portemonnees, tasjes, telefoonhoesjes, etuis, shoppers én alles met de hand gemaakt? Belicia Ibiza in Middelburg heeft 't. door Leon Janssens O www.beliciaibiza.nl O www.grimeshop.nl Richard Nijboer: "Grimeshop heeft alles om te schminken." Foto: Leon Janssens

de Faam | 2014 | | pagina 25