Stem op 22 mei. Een leven lang zorgeloos genieten ir^f !t1 Kunststof kozijnen van Aikuplus PU/S wi? O www.de-faam.nl De Faam woensdag 14 mei 2014 21 7*rr- Advertorial - Donderdag 22 mei is het zover. Dan zijn de verkiezingen voor het Europees Parlement. Door te stemmen bepaalt u samen met andere kiezers welke partijen en personen in het Europees Parlement komen. Maar wat heeft u nodig om te stemmen? Om te stemmen heeft u uw stempas en een geldig identiteitsbewijs nodig. Uw identiteits bewijs mag 5 jaar verlopen zijn (tot 23 mei 2009). Geen stempas? Bent u uw stempas kwijt of hebt u er nooit één ontvangen? Dan kunt u heel gemakkelijk een vervangende stempas aanvragen bij uw gemeente. Dit kan vóór maandag 19 mei schriftelijk of digitaal bij uw gemeente. En tot en met 21 mei 12.00 uur aan de balie bij uw gemeentehuis. Verhinderd? Bent u zelf verhinderd op donderdag 22 mei? Vraag dan iemand anders om voor u te stemmen. Dit kan door iemand te machtigen. Vul de achterkant van uw stempas in en geef deze mee aan degene die voor u gaat stemmen. Geef ook een kopie van uw identiteitsbewijs mee, dat niet langer dan 5 jaar verlopen is. Stemmen kan overal binnen uw gemeente U kunt in elk willekeurig stembureau in uw gemeente stemmen. Vlak bij huis of werk maar ook bijvoorbeeld op yyeg naar school. Wilt u in een andere gemeente stemmen? Vraag dan een kiezerspas aan. Dit kan vóór maandag 19 mei schriftelijk of digitaal bij uw gemeente. En tot en met 21 mei 12.00 uur aan de balie bij uw gemeentehuis. Wat heeft u nodig om te stemmen donderdag 22 mei? Uw stempas en een geldig identiteitsbewijs. Vergeet ze niet! Meer vragen over de verkiezingen of weten op wie u kunt stemmen? Kijk dan op www.verkiezingen2014.nl. Daar vindt u alle veelgestelde vragen over stemmen op 22 mei. JOUW STEM' 1 Daar maak je je toch sterk voor? Aikuplus ontdekkingscentrum Middelburg Klarinetweg 5 4337 RB Middelburg Tel. 01 1 8 - 628 707 Middelburg@alkuplus.nl Openingstijden: Maandag t/m vrijdag 09:30 - 1 8:00 uur. Zaterdag 09:30 - 16:00 uur Zijn uw oude kozijnen toe aan vervanging of bent u van plan uw nieuwe droomhuis te gaan bouwen? Laat u inspireren en adviseren in ons ontdekkingscentrum in Middelburg. Hier ziet u een enorme diversiteit aan kunststaf kozijnen, deuren, hefschuifpuien, dakkapellen, veranda's en accesoires. Wij begeleiden u graag om de juiste keuzes te maken die het beste passen bij uw wensen en mogelijkheden. Bezoek geheel vrijblijvend onze showroom of maak een afspraak voor een rondleiding en adviesgesprek. ÜMttftl Facebook.com/Alkuplus WWW.alkuplllS.nl pjksoverhei2j

de Faam | 2014 | | pagina 21