is boekenhoofdstad Souburger pakt de fiets naar Santiago de Compostela Witsel— StSIzeeland n De Smit GERARD* OP ZOEK NAAR BEDRIJFSHUIS VESTING? Villa Valentijn Middelburg Mindfulness Advies ontwerp Aanleg onderhoud Schuttingen Bestraten afrasteringen herstraten nog altijd een succes delburgse evenementenpro gramma. Het hoort inmid dels bij de grote Nederlandse boekenmarkten en trekt jaar lijks veel publiek. "Er waren opvallend veel Vlamingen op af gekomen", vertelt Gert-Jan, "Ik sprak ook met een groep Amerikanen. Die vonden het op zich erg leuk, maar de Nederlandse taal is voor hun een barrière. Voor veel bezoekers en standhou ders is het een vast punt in de agenda. 'Volgend jaar komen we weer', dat hoor je vaak." De muzikale sfeer tijdens Middelburgboeken- VLISSINGEN - Van standbeeld Michiel de Ruyter in Vlis singen richting Antwerpen en dan Frankrijk in. Keurig met een boog om Parijs de koers zuidwest aanhouden richting Bordeaux. Na de Pyreneeën rechtsaf langs Pamplona en dan recht op het doel af: Santiago de Compostela, pelgrimsstad in noordwest-Spanje. Dat is simpel gezegd het plan van Wim de Schipper uit Oost-Souburg en Dick van Soelen uit Sommelsdijk. Maandag vertrokken zij per fiets naar het zuiden. Met de tocht willen ze 5000 euro op halen voor het Koninklijke Nederlandse Geleidenhon den Fonds (KNGF), zodat er een nieuwe geleidehond ge kocht kan worden. Daarom vragen zij sponsoren om 5 euro (of meer) te storten op rekening: NL66INGB 0000643300 t.n.v. Twee Zeeuwen met een doel. Do nateurs mogen meedenken over de naam van de hond. Wim en Dick, zelf hulpver leners, verwachten onge veer vijf weken over de rit van zo'n 2000 kilometer te doen. In aanloop naar de tocht hebben ze getraind in Limburg, als voorbereiding op de heuvels en bergen die hen te wachten staan. Tijdens hun reis zijn de mannen te volgen door mid del van een één of tweewe kelijks verslag. verhuizingen en meubelopslag Middelburg 0118-626919 www.gerardbouwense.nl stad werd verzorgd door de eigen gelegenheidsforma tie, de Booktown Jazzband en twee meisjes van het Zeeuws Jeugdorkest speel den viool. voorjaar-zomertraining www.meditatiezeeland.nl juweliers Investeer nü in uw tuin en profiteer van een tijdelijke BTW verlaging op het uurloon. Het scheelt maar liefst 15%. de Smit, uw tuin in groene kanden www.desmittuinaanleg.nl 3 www.de-faam.nl De Faam woensdag 7 mei 2014 2 Wim de Schipper en Dick van Soelen zijn maandag met de fiets uit Vlissingen naar Santiago de Compostela in Spanje. Foto: Ester Slump door Michiel Bouwman Z/ www.vlissingen.nieuws.nl kinderdagverblijf Kinderdagverblijf Villa Valentijn Middelburg al meer dan 10 jaar uw vertrouwde adres voor kinderopvang kunt u vinden aan de Rouaansekaai 61 in Middelburg. Ons landelijk registratienummer is 257589806. Er wordt dit jaar een kiss en ride (parkeer)moge lijkheid gecreëerd door de gemeente Middelburg. Uitgebreide informatie kunt u vinden op onze website: www.villavalentijnmiddelburg.nl (zie ook QR code) en e-mailadres: info@villavalentijn.nl. We kennen een zeer scherpe prijs/kwaliteits verhouding. Telefonisch zijn wij te bereiken op 0854-890090. Er zijn vier aparte groepen, t.w.: van 3 mnd. tot 1 jaar, 1 tot 2 jaar, 2 tot 3 jaar en van 3 tot 4 jaar. Ook is een heerlijke 36 meter diepe beschutte tuin aanwezig waar uw kinderen veilig in kunnen spelen. O www.freewebs.com/ middelburgboekenstad 8 maandagavonden (2,5 uur) terugkomsessle 19 mei t/m 14 juli 2014 6-12 personen Gapinge Joke de Vrieze psychosociaal therapeut Tel. 06-22868392 Halstraut SS. 431I GE I7tofefrff. Tel. 101 IS) 41 64 00. h hh.wlKdJuwtllen.nt Wij zoeken collega's! ICS Nederland b.v. is gespecialiseerd op het gebied van schoonmaakdienstverlening en heeft jarenlange ervaring in het bieden van kwalitatief hoogwaardige schoonmaak. Wegens uitbreidingen zijn wij voor een locatie in Middelburg op zoek naar schoonmaakmedewerk(st)ers Locatie A: werktijden ma t/m do van 07.00-10.30 uur en vr van 07.00-10.00 uur. Locatie B: di en do van 10.30-12.00 uur. Wij zoeken representatieve, enthousiaste collega's. Interesse? Solliciteren: via internet: info@icsgroep.nl Quality Cleaning Tuinaanleg Onderhoud GROEIT HET BOVEN UW HOOFD; Geen probleem ook voor onderhoudswerkzaamheden bent u bij ons aan het goede adres!! Walcherseweg 258 Middelburg tel; 0118-613381 uw full-serive partner Boekenmarktkoopman Kees de Vos uit Amsterdam en twee jonge boekenwurmen uit Gouda die zich uitstekend vermaken op de boekenmarkt in Middelburg. Foto: Ingrid Borger

de Faam | 2014 | | pagina 5