Nieuwe Aygo springt in het oog De Jonge Een kleinere auto is vaak handiger en nu extra voordelig! TOYOTA 12.495 WagTijn xZPN De 5 favoriete opt nu standaard op de Yaris Nou» en l.OOO,- extra inruilwaarde al vanaf O www.de-faam.nl De Faam woensdag 7 mei 2014 33 De laatste tijd heeft Toyota zich vooral gericht op een compleet programma hybrides. Zowel de Yaris, Auris, Prius als Prius ergoede - voorbeel- y den van. De vijfdeurs Prius is ook als plug-in hybride te koop met een aantrekkelijke 7 procent bijtelling. Bovendien blijkt uit de prak tijk dat deze auto ook als louter op benzine wordt ge reden een bijzonder gunstig brandstofverbruik haalt. Bij de Auris trekt de Tou- ring Sports de aandacht, een ruim bemeten stationwagon met alle voordelen van de hybride aandrijflijn. Vooral zakelijke rijders met een gezin of volumineuze hob by's weten de weg naar deze Toyota te vinden. Maar het laatste nieuws van Toyota is de tweede genera tie van de compacte Aygo. Op basis van het bestaande onderstel heeft het merk een zeer Europees ogende nieuwkomer getekend die meteen het bestaande model doet vergeten. De vormge ving van de drie- en vijfdeurs is uitermate strak, waarbij de X-vorm in het front direct in het oog sprint. Dat komt deels omdat dit element sa men met andere details in maar liefst vijf contrastkleu ren kan worden geleverd, zodat de koper nadrukke lijk een stempel op de eigen nieuwe Aygo kan drukken. De vormgeving is veel strak- EEN FORS ROLDAK KAN ELEKTRISCH WORDEN GEOPEND EN GESLOTEN ker en speelser geworden. De scherpe lampjes en een algehele frisheid in het de sign zorgt dat de auto hip en sportief overkomt. Een nieuwe toevoeging be treft een fors roldak dat elek trisch kan worden geopend en gesloten. Dezelfde kleur rijke mogelijkheden als de nieuwe Aygo buiten toont, zijn ook mogelijk in het in terieur. Een fraai 7-inch na vigatiescherm moet klanten naar de showroom gaan lok ken, dit prachtige systeem zit overigens niet standaard in de auto, maar is tegen een meerprijs leverbaar. De auto groeide een klein beetje met 2,5 centimeter en is nu 3,45 De vormgeving van de drie- en vijfdeurs Aygo is uitermate strak, waarbij de X-vorm in het front meteen opvalt. Foto: PR meter lang. Het dak ligt 5 millimeter lager, en het pas sagierscompartiment groei de met bijna 1 centimeter in de lengte én de breedte. Onder het korte neusje huist de bekende 1 liter 3 cilinder die op tal van punten is aan gepakt. Het betreft de enige motorische optie met hand- geschakelde versnellings bak die voldoet aan de norm voor 14 procent bijtelling. Daarmee gaat de nieuwe Aygo privé eji zakelijk weer een groot succes tegemoet. Zuiniger dan voorganger Onder de kap van de Aygo ligt een 1.O-liter driecilinder, goed voor 69 pk. De auto is dus niet gemaakt voor de racers onder onder ons maar de Aygo komt wel netjes mee in het dagelijks verkeer. Toyota geeft een verbruik op van 1:23,8. Dat is zuiniger dan het huidige model (1: 22,2). Een kleinere auto is vaak handiger met inparkeren, rijdt stukken zuiniger en is nu aantrekkelijker dan ooit. Want tijdelijk heeft de Yarts Now standaard centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, stuurbekrachtiging, radio/CD-speler met MP3-/USB-aansiuiting en 6 speakers, elektrische ramen voor en handbediende airconditioning. En omdat kwaliteit altijd standaard is bij een Toyota geven we uiteraard 3 jaar garantie. Met 1.000,- extra inruilwaarde is de Toyota yaris Now er al vanaf 12.495,-. Kijk op www.toyota.nl of kom naar onze showroom. U bent van harte welkom. Brandstofverbruik (EC/143/2013J of EC/195/2013J) varieert van 4,81/lOOkm (20,8 km/1) t/m 5,21/100km/l (19,2 km/1), CO, 110-119 gr/km. Goes, Pearyweg 10,0113-214810 V/lissingen, Industrieweg 23,0118-410800 www.toyota-dejonge.nl TOYOTA ALUiAYS A BETTER UJAY MjzOT ine». BTW en €1.000 extra inruilwaarde, exc». kosten rijklaar maken en recyciingbijdrage. Afgebeeld is deVarisfciowl.OWT-15-deurs met lS'Selena velgen en mistlampen van 14.556,-. Actieperiode tooptvanOl-Ol-2Gl4t/m?3.»05"2G14(rnltsqereqistreerdvoörO Wijzigingen vooibehouden. Importeur: Louwman Panjui B.V. Meerinfobel gratis OSOO -0369 of kijk op toyota.nl voot de verkoopvoorwaarden. geregistreerd vooru 2014).

de Faam | 2014 | | pagina 33