Hardlopen in duo's qU ec\wr Zaalvoetbalclub Toma gaat al 35 jaar vooruit VLISSINGEN - Triatleet Remy Vasseur introduceert op 30 mei een nieuwe formule hardloopwedstrijd: Bike- 2Run. Deelnemers doen als koppel mee aan die wed strijd over 21 kilometer in Vlissingen. De run kenmerkt zich ken merkt zich doordat deel nemers niet afzonderlijk meedoen, maar in koppels waarbij de één hardloopt en daarbij begeleid en aange moedigd wordt door de an der op de fiets. Triatleet Remy Vasseur orga niseert samen met zijn Bike- 2Run-team deze wedstrijd. In zijn werk als looptrainer/ coach ervaart hij dat een individuele sport als hard lopen vaak juist aan kracht wint door de wisselwerking tussen sporters onderling. In deze wedstrijd met kop pels wordt op een positieve en leuke manier het uiterste uit de deelnemers gehaald. Alles draait dan ook om sa menspel en plezier bij Bike- 2Run. Als koppel volbreng je samen de halve marathon, afwisselend door te rennen of te fietsen. Hierbij mag on beperkt worden gewisseld van positie. De wedstrijd is toegankelijk voor lopers van alle leeftijden en op elk ni veau. Voor velen is dit mis schien een eerste kans om deel te nemen aan een halve marathon. Na afloop is er bij de start/fi- nish op het terrein van het Trainingscentrum Vlissin gen een spetterende after party met barbecuebuffet en muziek. Inschrijven kan via de web site www.bike2run.nl ZK tafeltennis in september MIDDELBURG - TTC Middel burg houdt op 6 en 7 sep tember de Open Zeeuwse tafeltenniskampioenschap pen. Voor de tweede keer achtereen zullen honder den tafeltennissers in de Middelburgse sporthal De Sprong hun krachten met elkaar meten. De nationale heren- en damestop komt in actie op zondagmiddag 7 september. Zaalvoetbal voor vrouwen GOES - Onder de naam La- dies Futsal #14 start donder dag de eerste editie van het vrouwen zaalvoetbaltoer nooi in Sportpunt Zeeland, waarbij twaalf teams strij den om de titel. Het jaarlijk se toernooi moet uitgroeien tot het grootste zaaltoernooi voor dames in Zuidwest Ne derland. Het toernooi begint om 18.30 uur. Alles over de elektrische fiets MIDDELBURG - Veilig Verkeer Nederland (VVN) houdt vijf e-bikedagen in Zeeland. Achtereenvolgens worden deze gehouden in Middel burg op 19 mei, in Kapelle op 2 juni, in Axel op 16 juni, in Schoondijke op 15 sep tember en in Zierikzee op 29 september. Deelname is gratis. Aanmelden kan via steunpuntzeeland@vvn.nl OOST-SOUBURG - Zaalvoetbal- club SC Toma uit Oost-Sou burg bestaat dit jaar 35 jaar en dat wordt gevierd. De club is onlangs gepromoveerd na dat het kampioenschap in de derde klasse werd behaald. Het is ook nog eens de eerste titel in precies dertig jaar. In de Molukse wijk in Oost- Souburg, die al sinds begin jaren zestig bestaat, bevindt zich wijkcentrum Mae Uku en een eigen Kerk. Het wijk centrum Mae Uku in de Prins Hendrikstraat is het onderkomen voor de hechte Molukse gemeenschap waar vele activiteiten worden ge organiseerd. Ook treden er regelmatig artiesten op. SC Toma, dat overigens Vooruit betekent, werd op 10 februari 1979 opgericht door de broers Alex Tele- hala, de huidige voorzitter en Josef Telehala, de huidige trainer. De oprichting van de club is eigenlijk te dan ken aan de voorzitter van De Noormannen uit West- kapelle dfe destijds Alex Te lehala uitnodigde voor een zaalvoetbaltoernooi tijdens de Kerst. Er werd een team samengesteld en nog geen 2 maanden later was SC Toma een feit. Er was animo ge noeg, want veel Molukkers van de eerste generatie in Nederland hadden kinderen die samen voetbalden op het plein in de wijk. Inmiddels kunnen ook niet- Molukkers lid worden van de club. De clubkleuren zijn blauw-wit omdat de oprich ters het shirt van Argentinië zo mooi vonden. Sportclub Toma organiseert ook zo nu en dan uitstapjes, naar de Kerstmarkt in Londen bijvoorbeeld naar Parijs of Barcelona. Op 24 en 25 april laten wij u graag ervaren wat perfect horen betekent. Onze specialisten heten u welkom om gratis en vrijblijvend uw gehoor te testen. Op donderdag zijn wij geopend van 1 0 tot 21 uur en op vrijdag van 1 0 tot 16 uur. hoortoejtellen Ontvang een Zeeuwse verrassing bij inlevering van deze bon! fS O www.de-faam.nl De Faam woensdag 23 april 2014 13 Wi! Bij de Bike2Run doen deelnemers als duo mee aan de wedstrijd over 21 kilometer. De een rent, de ander fietst. Er mag onbeperkt gewisseld worden van positie. Foto: PR door Mark Lobbezoo Hoort u goed, maar wilt u beter verstaan? Voorletters en naam: Straat en hulsnummer: Woonplaats: E-mailadres: Dhr. Mevr. Postcode: Telefoonnummer: Draagt u een hoortoestel? ja nee Deze bon is alleen geldig op de open dagen op 24 en 25 april 2014 Van links naar rechts Alex Telehala (voorzitter en oprichter), Adri van Room (bestuurslid) en Jozef Telehala (trainer). Foto: PR All Ecirs Hoortoestellen Korte Delft 4, Middelburg 0118-61 73 60 middelburg@allears.nl www.allears.nl

de Faam | 2014 | | pagina 13