m rz and 'Instant facelift' crèmes maken cosmetisch arts overbodig! RONDJE WALCH 1 Zin in Zeeland! Goed voorbereid naar de brugklas middelburg - In de week van 18 tot en met 23 augustus 2014, de laatste week van de zomer vakantie, organiseert Indigo Preventie-weer de tweedaagse training Plezier op school. De training is bedoeld voor kin deren uit groep acht die zich niet op hun gemak voelen bij leeftijdsgenoten. Ze worden bijvoorbeeld geplaagd en ge pest, kunnen maar moeilijk vriendjes krijgen, hebben vaak ruzie of staan veelal alleen. In de training leren ze sociale vaardigheden die de stap naar het voortgezet onderwijs verge makkelijken. De training wordt gegeven in Goes, Middelburg, Zierikzee en Terneuzen. De kennismakinggesprekken zijn in mei. Belangstellenden kunnen voor meer informatie en aanmel ding terecht op www.indigo- zeeland.nl Markt bij Club Jeu de Boules het terrein van Club leu de Bou les Middelburg is zaterdag 19 april weer een grote rommel markt. Het terrein ligt aan het kruispunt Koudekerkseweg/ Laan der Verenigde Naties in Middelburg. Zelf spullen verko pen kan ook; voor 10 euro heb je een plekje van 10 m2 (geen kraam). Aanmelden of verdere info via rommelmarktcjbm@ zeelandnet.nl Paasdienst in Zionskerk OOSTKAPELLE - In de Zions- kerk in Oostkapelle is op zon dag 20 april een gezamenlijke paasdienst De dienst is in het Nederlands en in het Duits en begint om 10.00 uur. Garage sale en open atelier KOUDEKERKE - In Koudekerke zijn zaterdag 19 april een garage sale en een open atelier. De sale, aan de Badhuisstraat 3 heeft al lerhande artikelen als profes sioneel gereedschap, restanten hout, boeken, kleding en kin derspeelgoed te koop. Het open atelier is aan de Middelburgse straat 40. Daar is een expositie van de Zeeuwse kunstschilder Ko Lijnse en is handgevormd keramiek te bewonderen van Liesbeth Muilemeister. loop Deurloo exposeert wrakhout objecten. De sale en het atelier zijn geopend van 10.00 uur tot 17.00 uur. Paasfair op markt MIDDELBURG - De start van het marktseizoen wordt in het weekend van 19, 20 en 21 april ingeluid met een paasfair op de markt in Middelburg. Behalve een tweedehands markt is er muzikale omlijsting van een pop-troubadour, een toetsenist van de formatie Jazz in Pro- gress. De paasfair is zaterdag van 10.00 uur tot 17.00 uur, zon dag van 11.00 uur tot 17.00 urn en tweede paasdag, maandag, eveneens van 11.00 tot 17.00 uur. De toegang is gratis. Lezing Eerste Wereldoorlog MIDDELBURG - Na afloop van de jaarvergadering van de Heem kundige Kring Walcheren op woensdag 23 april zal de heer T. van Gent, militair historicus en docent aan het University College Roosevelt een lezing houden over de Eerste Wereld oorlog. Dit jaar is het precies 100 jaar geleden dat de Eerste Wereldoorlog uitbrak. Neder land was neutraal maar werd op tal van manieren bij de strijd betrokken. Deze lezing zal in hoofdlijnen het uitbreken, het verloop en de gevolgen van de Eerste Wereld oorlog behandelen. Daarnaast zal er ook stil zal worden ge staan bij vergeten strijdtonelen en bij de positie van Nederland (en Zeeland) in het conflict. De lezing wordt gehouden in de aula van de Zeeuwse bibli otheek in Middelburg en zal rond 20.45 uur beginnen. De toegang is gratis, ook niet-leden van de Heemkundige Kring zijn welkom. Een compleet team van cos metische artsen en schoon heidsspecialisten kwam in België bij elkaar en rea liseerde daar de allerbeste anti-rimpelcrèmes die nu verkrijgbaar zijn! Deze zeer vernieuwende schoonheids- crèmes zijn, zo vertellen de ontwikkelaars enthousiast, 'een regelrechte doorbraak! Opvallend is dat Equivita en Revitatone door de zeer vooruitstrevende techniek niet alleen de meest hard nekkige en diepe rimpels en groeven snel laten ver dwijnen maar tevens is deze huidverjongingskuur ook nog eens een onvoor stelbaar effectief wapen om pigmentvlekjes en huidver kleuringen in het gezicht te laten vervagen en te bestrij den, met zeer snel zichtbaar resultaat! Waarom werken Equivita en Revitatone zo veel beter dan andere en zelfs veel duurdere producten? Het geheim zit hem volgens de makers in de combinatie van de ingrediënten, die elk op hun eigen manier alle verouderingsproblemen van uw gezicht bij de kern aan pakken! Equivita zorgt in iedere huidlaag voor een totale celvernieuwing. Rimpels, groeven, rimpeltjes rond de mond, en wallen verminde ren vrijwel direct. U voelt na het aanbrengen een pret tig tintelend gevoel, door dat de bloedcirculatie in de huid meteen op gang komt. Hierdoor ziet uw huid er on middellijk veel beter uit! Equivita is de allernieuw ste rage op het gebied van gezichtsverzorging in de strijd tegen (vooral) diepe rimpels. De crème die je 's avonds aanbrengt bevat on der andere het ingrediënt Matrixyl 3000, dat zowel het collageen- als het hya- luronzuurgehalte in de huid drastisch verhoogt! Zicht bare poriën, diepe rimpels en lijnen verminderen met maar liefst 45%! Revitatone breng je in de ochtend aan en gaat direct de strijd aan met pigment- vlekken, huidverkleuringen en fijne rimpeltjes en lijntjes en laat je de hele dag door stralen! Win toegangskaarten voor Avonturenpark k Hellendoorn Aanbieding 69,95 €49,95 Stille week in de Gasthuiskerk MIDDELBURG - In de week voorafgaand aan Pasen wordt er iedere avond een meditatieve samenkomst ge houden in de Gasthuiskerk, Lange Delft 94. Er wordt ge lezen uit de bijbel over het lijden van Jezus, er wordt gezongen en gebeden. Op woensdag 16 april en vrijdag 18 april wordt medewerking verleend door de cantorij van de Gasthuiskerk. Voor ganger is ds. A. Hakvoort. Deze avondgebeden zijn een gezamenlijk initiatief van de Gasthuiskerk en de Kruiskerk. Op de vrijdag avond duurt de dienst een uur en kunt u behalve in de Gasthuiskerk ook terecht in de Kruiskerk, Klein Vlaan deren 75. De diensten zijn iedere avond van 19.30 uur tot 20.00 uur. Cursus portrettekenen MIDDELBURG - In September start opnieuw de cursus portrettekenen voor begin ners en gevorderden. De cur sus wordt iedere maandag ochtend gegeven 9.30 uur tot 12.00 uur in De Veerse Poort. Er wordt gewerkt in een kleine groep van maxi maal tien personen. Daar door is het mogelijk indivi duele begeleiding te geven. De kosten bedragen voor de hele cursus van twaalf dag delen 75 euro. De docent en contactpersoon is Ivo Sekhuis. Telefoon: 06- 17324570 of e-mail: imeerendonk@zeelandnet. nl Expo IJstijd in Terra Maris OOSTKAPELLE - Museum Ter ra Maris in Oostkapelle is gestart met een nieuwe ten toonstelling: de ijstijd op gevist. De expositie schetst een beeld van het leven in de huidige Noordzee in de ijstijd. Op de tentoonstelling is een stuk mammoetvacht te zien evenals een replica schedel van de eerste Zeeuw, Neanderthaler Krijn. 3/4 dagen Terneuzen met voordeel tot 24 p.p.! O www.de-faam.nl De Faam woensdag 16 april 2014 39 MIDDELBURG - In de hal en op Wie geeft koning Willem-Alexander en koningin Maxima een nieuw thuis? Portretkunstenares Bernadette van Meerendonck uit Middelburg is de artiest van de twee portretten van het koningspaar en zoekt een locatie om ze een vaste plek te geven in Zeeland. Het portret van de koning is 100x70 centimeter, dat van koningin Maxima 50x70 centimeter. Contact: 06-26978336. Foto: Bernadette van Meerendonck Equivita en Revitatone zijn Europa's meest verkochte anti- verouderings- en anti- rimpelcrèmes van het moment! De 'instant facelift' en anti- verouderingscrèmes zorgen voor een doorbraak die zelfs injectables en dure behandelingen bij cosmetische artsen overbodig maken! jHli Klik&Win Ga snel naar www.deweekkrant.nl/actie De adviesverkoopprijzen voor Equivita en Revita tone zijn nu tijdelijk verlaagd in prijs. Normaal nu slechts Voor een super set met daarin Revitatone en Equivita samen betaalt u nu tijdelijk n 1 slechts 0095. Verkrijgbaar op www. equivitashop.nl, www. revitatoneshop.nl en bij de betere reform en gezondheidswinkels en de drogist. Hampshire Hotel-CityTerneuzen*** Dit sfeervolle 3-sterren hotel ligt op ca. 15 wandelminuten van het pittoreske, oude centrum. Het hotel beschikt o.a. over een restaurant, bistro, terras, lounge en leeshoek. Arrangement/Inclusief: 3/4 dagen Zeeland verblijf in het Hampshire Hotel - City Terneuzen uitgebreid ontbijtbuffet lx een dagschotel p.p. ldagfietshuurp.p. Gratis wifi (4x30 min) en parkeren Voor informatie en/of boeken ga naarwww.kras.nl/LR21431 of bel 0900-9697 O.V.V.LR21431 Deze aanbieding is geldig t/m 30 april. Prijzen zijn p.p. o.b.v. 2 personen. Exclusief reserveringskosten en toeristenbelasting. deweekkrant.nl/webwinkel categorie reizen autovakanties

de Faam | 2014 | | pagina 39