AiiCil PLU korting RONDJE WALCHE 500 EURO VOORDEUREN Laat u inspireren en adviseren in de compleetste showrooms voor kunststof kozijnen! OP HOUTNERFSTRUCTUUR UITVOERING OP KOZIJNEN1.' www.alkuplus.nl Wijkvereniging houdt Open Dag MIDDELBURG - Wijkvereni ging 't Zand-Stromenwijk houdt zaterdag een open dag in wijkgebouw De Vergulde Baars aan de Baarsjesstraat 42 in Middelburg. Tijdens de open dag treden de twee volksdansgroepen en de linedancegroep op. Ook kan er gebridged en gedart worden. Jongeren kunnen geschminkt worden en er is een grabbelton. Het bestuur van de wijkvereniging en de speeltuincoördinator zijn aanwezig om vragen van buurtbewoners te be antwoorden. De open dag is van 13.30 uur tot 16.30 uur. Biologe houdt 'spreekuur' OOSTKAPELLE - Terra Ma- ris in Oostkapelle houdt woensdag 9 april het na- tuurspreekuur 'Daar vraag je me wat'. Het gratis na- tuurspreekuur, in de ont vangsthal, begint om 13.30 uur en duurt tot 15.30 uur. Bezoekers kunnen vragen stellen over eigen natuur- vondsten en waarnemingen aan biologe Betty Ras. Het laten determineren van bi ologische objecten uit oude verzamelingen behoort ook tot de mogelijkheden. Het kan voorkomen dat tijdens het spreekuur uw vragen niet direct beantwoord kun nen worden omdat verder onderzoek nodig is. Betty Ras kan dan de objecten, of de ter plekke gemaakte di gitale foto's daarvan, door spelen naar specialisten. De uitkomst van het onderzoek krijgt u dan op zo kort moge lijke termijn te horen. Avond digitale fotografie VLISSINGEN - Hobby Compu ter Club houdt donderdag 10 April een thema-avond digi tale fotografie in Vlissingen. De avond wordt gehouden in wijkcentrum Open Hof aan de Alexander Gogelweg 59 en begint om 19.30 uur. Rond 22.00 uur is de avond afgelopen. Toegang is gratis. Bijzondere kerkdienst MIDDELBURG - De Morgen- sterkerk in Middelburg is zondag 13 april toneel van een bijzondere kerkdienst, gehouden voor en piet men sen met een verstandelijke handicap of functiebeper king. Voorganger is Peter Riemens, organist is Harry Roubos. De dienst begint om 14,30 uur en wordt gehou den met medewerking van het koor De Vlissingers. Meidenmiddag in De Branding MIDDELBURG - Stichting Wel zijn Middelburg houdt op in ontmoetingscen trum Dauwendaele te Mid delburg. Op het programma staan een lezing over 150 jaar KTOMM in Bronsbeek en een optreden van Her man Keppy. De bijeenkomst start om 10.30 uur en de entreeprijs bedraagt 6 euro. Meer info: 0113-233322. Leuke Paasfair in Het Getij donderdag 10 april van 15.00 tot 17.30 uur een speciale meidenmiddag. Girls Only is in jongerencentrum de Branding in de Westerschel- destraat 62 en is bedoeld voor meiden van 10 t/m 14 jaar. Er komt een visagiste die een workshop geeft. Te vens kunnen de meiden hun creativiteit kwijt tijdens het versieren van beautykistjes. Toegang is gratis, maar je moet je wel even aanmel den bij a.bosman@welzijn- middelburg.nl of kijk voor meer informatie op www. bredescholenmiddelburg. nl. Deze speciale editie van Girls Only is een afgeleide van de reguliere Girls Only momenten die één keer in de twee weken plaatsvin den in de Branding. Tijdens deze momenten worden er verschillende activiteiten uitgevoerd zoals cupcakes maken en je eigen T-shirt pimpen! Kledingbeurs in Brede School DOMBURG - Zomer kinder kleding- en speelgoedbeurs in de Brede School in Dom burg op 11 en 12 april 2014. De beurs is op 11 april van 19.00 tot 21.00 uur en 12 april van 10.00 tot 12.00 uur. Inschrijfformulieren verkrijgbaar bij de C1000. Nieuw: verkoop van posi tiekleding. De lokatie is Juf frouw van de Putteplein 3 in Domburg. Meer info via e-mail: kledingbeursdom- burg@gmail.com. Bijeenkomst van KJBB Zeeland MIDDELBURG - De afdeling zeeland van de KJBB (Kin deren uit de Japanse bezet ting en de bersiap 1941-1949) houdt een ontmoetingsdag. Deze dag is zaterdag 12 MIDDELBURG - In wijkgebouw Het getij aan de Oosterschel- destraat 18 wordt een paas fair gehouden. Deze is za terdag 12 april van 10 tot 15 uur. Op deze fair zijn allerlei leuke dingen te koop, zoals parfum en cosmetica, zelf gemaakte poppenkleding, magneetsieraden, Zeeuwse knoppen en kinderspeel goed. Een edelsmid geeft demonstraties van zijn am bacht. Tijdens de fair is er ook een loterij, waarvan de opbrengst bestemd is voor de Stichting Jayden. Het Grand Café serveert een hapje en een drankje. De toegang tot de fair is gratis. Meer info via 06-51097147. Theater in de kerk KOUDEKERKE - Acteur Remy van Keulen leidt zondag 13 april met jongeren uit Kou- dekerke en omstreken een theaterdienst in de Micha- elskerk in Koudekerke. De dienst is tussen 19.00 uur en 20.00 uur en kent grappige, mooie scènes waarin een boodschap verpakt zit. naar de voorwaarden De Faam woensdag 9 april 2014 29 Oostkapelle zal het dit jaar zonder Glazen Huis moeten doen. De Zeeuwse variant van de landelijke actie van 3FM staat in december in Westkapelle, in het kasteel van Batavia De inzamelingsactie begint op 18 december. Het verplaatsen van Senous Request heeft te maken met organisatorische problemen in Oostkapelle, waar het Huis de laatste twee jaar in cafe De Babbelaar stond. F°'°: StlMm<> 0°«k°f>e"e steunt

de Faam | 2014 | | pagina 29