verstraten walhout Voor een glashelder resultaat! o Verwijder bladafval met een schepnet. Vijveronderhoud nu voor nu voor Actie nu voor ?Q 95 Van de ischikte e. "Als bal zou ans het nes na- 1 volge- weg, na tterbal- ken die tijd erg en om aer een lakken. tuincentrum hoveniers 3 waar- ïap. En rainde. n zijn J naar ia van iaarin: 3nings, i'. Me- n Sou- ?pecial hart!" Heidematten Kunststof tuinmeubelen Bloemen geven sfeer Gèzon AZ 20kg kon A Bemeste tuinaarde Bloemzaden Trendy pond www. verstraten wa I houtn I Shop nu ook online op shop.verstratenwalhout.nl TuinveflichtinQ Muurelenteo Composiet en kunstgras tuinhuizen de showroom echt bekijken? Kom de materialen in De natuurlijke afscheiding Konacom gemengd graan met gebroken maïs, aanvullend voer voor pluimvee nu per zak van 5kg; Limburgs grind heeft een natuurlijke uitstraling en is een sierfijk element voor elke type tuin. Umburgs grind kan gebruikt worden voor paden, terrassen en voor opritten. Voor de oprit bieden wij u ook onze grind- matten zodat uw auto geen sporen rijdt in uw oprit. ar lenberg Natuurlijk meststof voor diepgroen gazon 25 liter per zak Prachtige zomerbloeiersl De winter is voorbijl Het is nu tijd om de waterhard heid te laten controleren (gratis). De Velda Testen, die Verstraten Walhout gebruikt, behoren tot één van de nauwkeurigste die wereldwijd verkrijgbaar zijn. Deze hardheid van het water dient tenminste GH 8° DH te zijn. Onderhoudstips: Verwijder bodemvuil met Bio-Oxidator Verpot uw vijverplanten O Breng nieuwe zuurstof planten aan Reinig uw filter Controleer uw UV-lamp Vergeet uw vissen niet te voeren Mi nivijver: leuk voor op terras of balkon Ook voor vijveraanleg bent u bij ons op het juiste adres. Wij maken gebruik van de nieuwste technieken en oersterk rubberfolie (EPDM). Vraag gratis en vrijblijvend offerte aan. Veerseweg 124a Middelburg T 0118 - 612 380 Openingstijden: ma-vr van 8.00 tot 18.00 uur, za van 8.00 tot 17.00 uur.

de Faam | 2014 | | pagina 15