EXTRA* KORTING IVOOR VROEGE IVOGELS KORTING* SPORT Vierschip kampioen schoolvoetbal Hans van de Linde vindt het mooi geweest Panini-album voor Domburg Bevrijdingsfestival zoekt lopers Hiphop-dllO naar EK OP AtlE AANKOPEN! Sunshine Goes J.A. v.d. Goesekade 49 4461 BH Goes I Telefoon 0113-227107 I Internet www.sunshinegoes.nl I Mederlan WESTKAPELLE-De jongens van basisschool Het Vierschip uit Arnemuiden (groep 7/8, foto) en De Lichtstraal uit Westkapelle (groep 5/6) zijn woensdag 2 april school- voetbalkampioen geworden op Walcheren. Zij mogen de regio vertegenwoordigen bij de provinciale finale op 21 mei. De meisjes spelen 9 april hun voorronde. DOMBURG - Domburg heeft vanaf nu zijn eigen Panini- plaatjesalbum. Klanten van C1000 De Kok krijgen bij ie dere vijftien euro aan bood schappen een pakje plaatjes waarin foto's van leden van Domburgse verenigingen zitten. Die plaatjes kunnen gespaard worden in een offi cieel album. Voetbalvereni ging Domburg, de Domburg- se Zaalvoetbal Vereniging, de Domburgse Ringrijders Vereniging, L.T.C. Domburg, Brassband Apollo en Dance Invasion Domburg doen mee aan de actie, die een beeld van het verenigingsle ven van Domburg anno 2014 moet geven. Initiatiefnemers Gertjan en Evelien de Kok hebben de afgelopen maan den hard gewerkt om het album te ontwikkelen. Be halve bij iedere vijftien euro aan boodschappen kunnen klanten ook een pakje plaat jes krijgen bij producten die in die betreffende week in de aanbieding zijn. VLISSINGEN - Bevrijdings festival Zeeland is op zoek naar hardlopers die het Be vrijdingsvuur vanuit Wage- ningen naar Vlissingen wil len brengen in de nacht van 4 op 5*mei. Alle lopers ver trekken op 4 mei na de do denherdenking met de bus naar Wageningen. Er gaan begeleiders mee, verzorgers en een masseur. Deelne mende lopers moeten rede lijk getraind zijn. Je loopt nooit alleen en lost elkaar om de 5 kilometer af. Aan melden kan tot 16 april via bevrijdingsfestivalzeeland, nl. Er kunnen maximaal 60 lopers mee. 18 april vindt er een infobijeenkomst plaats voor deelnemende lopers. MIDDELBURG - Het duo Most Chili, bestaande uit Max Pateer en Benton Croffie, is zondag tweede geworden op de Nederlandse Kampioen schappen Hiphop. Er deden twintig duo's mee in hun categorie. Het duo traint bij dansschool MOVES! in Goes, maar woont in Mid delburg en Goes. Het onder scheidde zich door de di versiteit aan Hiphop-stijlen. Max en Benton mogen in hef weekend van 9 mei naar het Duitse Kalkar voor de Eu ropese Kampioenschappen. Het demoteam Lil Flow, dat tijdens de kwalificatieronde een eerste prijs behaalde be landde net buiten de topdrie maar mag wel naar het EK. OOST-SOUBURG - De bestelling 'tien thee en een chocomel' zal vanaf volgend seizoen niet meer klinken aan de bar van Basketbalvereniging Souburg. Trainer Hans van de Linde stopt namelijk na twintig jaar met het coachen van het vrouwenteam. Van de Linde begon in 1994 als trainer/coach bij BV Sou burg. In de twintig jaar dat hij 'zijn' dames coachte wer den ze vier keer kampioen en promoveerden drie keer. "Elk jaar zette Hans een evaluatie op papier", vertelt speelster Melanie Linden- berg. "Hierin kon iedereen lezen wat je goed had ge daan en wat nog beter kon. Dat was dan ook altijd de basis voor het volgende sei zoen. Hans was een meester in speelsters beter maken. Elke speelster had haar ei gen kwaliteiten en die wist Hans erg goed te benutten." Buiten het veld was Van de Linde ook een geschikte coach, stelt Melanie. "Als het alleen om basketbal zou zijn gegaan, zou Hans het met deze groep dames na tuurlijk nooit hebben volge houden. Weekendjes weg, na de wedstrijd altijd bitterbal len... Dat waren bijzaken die het voor hem ook altijd erg aantrekkelijk maakten om er toch nog maar weer een jaartje aan vast te plakken. En nog één, en nog één..." Van de Linde hechtte waar de aan zijn trainerschap. En aan de ploeg die hij trainde. Zo refereerde hij in zijn allerlaatste evaluatie (ge naamd 'Closing time') naar het nummer Mart ha van Tom Waits. Die zingt daarin: 'I remember quiet evenings, trembling close to you'. Me lanie: "De dames van Sou burg hadden een special plekje in Hans' grote hart!" O www.de-faam.nl De Faam woensdag 9 april 2014 14 Maand: Lucas van de Ketterij, Mika Seymour, Tim Minnaar. Zittend: Pedro Baaijens, Huib van Hecke, Ricardo Misseyer, Jordy v.d. Klooster, Desley v.d. Gruiter en Rayviën Schroevers. Foto: Anneke Roovers Hans van de Linde temidden van 'zijn' dames. Na twintig jaar coachen bij BV Souburg stopt hij ermee. Foto: Melanie Lindenberg

de Faam | 2014 | | pagina 14