Geen lef maar wel superlief Md 6ctzellt houdt u de mrt er in! UNION SPIKED Coccolona bin n9n uit MP TESTWEEKEND! L Expo kaas, kunst en koeien Lekkerste taart van Veere PZC is op zoek naar de leukste baby van 2013 OP=OP! Italian design chairs slechts 1-SSj- VUSSINGEN - Rakkertje is een schat van een kater. Hij is een lief verlegen man netje van 4 jaar oud. Deze knappe knul is op zoek naar een baasje met geduld. Rak kertje heeft geen lef, is zeer verlegen maar wil gewoon graag een knuffel en een aai. Toekomstige baasje die komen kijken in het asiel zullen hem niet gelijk ont dekken want Rakkertje gaat boven op de hokken zitten. Maar is hij eenmaal gespot, dan is het eenvoudig ver liefd worden op deze schat met die prachtige ogen. Zeeuwse kunst naar New York MIDDELBURG - Twee Mid delburgse kunstenaars van GalleryMaritime Middel burg varen mee in het kiel zog van Nederlandse kun stenaars die naar Amerika gaan. Het Nederlandse licht zien is de ultieme wens van menig New Yorker. De Ne derlandse Consul Generaal, Rob de Vos schreef in zijn invitatiebrief aan de kun stenaars: "Dutch Light Sails to NY is een presentatie van hedendaagse kunst die het gedachtengoed aan het ge zamenlijke maritieme ver leden van VS en Nederland doet herleven." Hij opent op 5 april om 15.30 uur de expositie in Snug Harbor in aanwezigheid van de kun stenaars. Op de gastenlijst prijken reserveringen van onderwijs- en museumdi recteuren, conservators, verzamelaars en fervente volgers zowel als publicis ten. De locatie Snug Harbor staat bekend als hét kunst- punt van New York. MIDDELBURG - Bij Kaasboer derij Kwekkeboom in Mid delburg (Schellach) is mo menteel de tentoonstelling 'kaas-kunst-koeien' te zien. Deze tentoonstelling is het initiatief van een groep cur sisten tekenen en schilderen o.l.v. docent Johan Adriaan- se - bij Kunsteducatie Wal cheren. De tentoonstelling duurt tot 1 juli. Een hele serie koeienschilderijen is te bewonderen. En dat in de context waarin ze thuisho ren: op de boerderij. In de ontvangstruimte ontvangt mevrouw Kwekkeboom re gelmatig groepen voor een rondleiding; zij kunhen nu ook de koeien op kunst- werkstukken bewonderen. VEERE - Liefhebbers van ap peltaart moeten zondag 6 april in Veere zijn. De appel taartcompetitie is een klein maar mooi evenement dat in de jaren is uitgegroeid tot een druk bezochte dag. In alle deelnemende bedrijven is die dag een juryrapport te verkrijgen en iedereen die dat wil kan mee jureren. De appeltaartcompetitie is van 12.00 uur tot 15.00 uur en als u als jury meedoet maakt u kans op één prachtige prijzen. In de deelnemende zaak komen er deelnamefor mulieren met routekaart te liggen. De bedoeling dat u, als publiek, bij alle bedrij ven een blokje appeltaart gaat proeven. MIDDELBURG - Al meer dan driehonderd mensen hebben hun in 2013 geboren baby aangemeld voor een plaats in PZC Baby. Twee weken geleden begon het project, waarmee de PZC door mid del van een speciale website de baby's in de provincie die in 2013 zijn geboren in beeld wil brengen. Jedidjah Hadassah van Bel- zen uit Middelburg, geboren op 22 december 2013, werd als driehonderdste baby toe gevoegd. Ouders, grootouders en an dere familieleden kunnen hun spruit nog tot en met dinsdag 15 april opgeven voor PZC Baby. Alle baby foto's zijn te bewonderen op www.pzc.nl/baby en worden gepubliceerd in de krant van zaterdag 19 april. Na 15 april kan een maand lang worden gestemd op de leukste baby per gemeente. Bezoekers van de website kunnen dan hun stem uit brengen op hun favoriete baby. De winnaar in elke gemeente krijgt een cadeau bon van 50 euro. Vervolgens gaat de PZC in de finale op zoek naar de 'Leukste Baby van Zeeland 2013'. Als de winnaars van alle gemeenten bekend zijn, kan nog twee weken lang worden gestemd. Dit gebeurt via de Facebook-pagina van de PZC. Door te klikken op 'Vind ik leuk' breng je dan een stem uit op jouw favo riet. De winnaar wordt zater dag 31 mei bekendgemaakt via de krant en de website. Hij of zij krijgt een Maxi- Cosi 2Waypack autozitje ter waarde van 499 euro. Op www.pzc.nl/baby is alle informatie over PZC Baby te vinden, inclusief de uitleg en de algemene voorwaar den. rrr—rr z. RJM Ir-» W.vsj/Sa bij AKKERDAAS TWEEWIELERS Gazelle Ormot \Jexti (memj XT~ -A 6)tty\cbk (me NU €1899 (meifc t!' Akkerdaas Tv V^^ielers De Faam woensdag 2 april 2014 7 Wie kan Rakkertje een lief thuis bieden? Neem snel contact op met Dierenasiel Walcheren aan de Maanweg 5 in Vlissingen. Meer info op www.dierenasielwalcheren.nl en via 0118-613579. Foto PR De actie is twee weken geleden begonnen en inmiddels zijn al meer dan 300 baby's aangemeld. Fotobewerking PZC E-BIKE Akkerdaas Tweewielers heeft voor u alle nieuwste modellen, kom proefrijden tijdens het e-bike testweekend! KONINKUJKt NU "1999 (met gouden accu) slVl Benieuwd of een electrische fiets iets voor u is? Kom dan naar het e-bike testweekend! Deze dagen kunt u GRATIS en geheel vrijblijvend electrische fietsen proberen van de merken: Gazelle, Spiked en Union Akkerdaas Tweewielers Weststraat 2/b-4, Domburg T. (0118)58 11 05 info@akkerdaastweewielers.com www.akkerdaastweewielers.com Fietsen Campingartikelen De Coccolona design tuinstoel met armleuningen is gemaakt van recyclebaar polypropyleen (sterke kunststofsóort voor buiten) en is kleurvast. De Coccolona is stapelbaar tot 4 stuks. Deze stoel is ook beschikbaar als 2-zits bank (sofa) en verkrijgbaar in verschillende kleuren. Verkrijgbaar in de kleuren: wit, oranje, rood, groen, taupe en antraciet. De Coccolona bij Palladio buitenmeubelen Ontdek de Coccolna design chair bij Palladio buitenmeubelen. De adviseurs van Palladio kunnen u helpen bij de juiste keuze buiten meubelen, de stoffen, kleuren en het materiaalgebruik. "Colourfull time outdoor" is het thema van Coccolona en Palladio helpt u dit te realiseren. woom oiicept Palladio buitenmeubelen. Schouwersweg 7.4451 HS Heinkenszand. 0113 215838. binnenuit.nl

de Faam | 2014 | | pagina 7