Zeeuw in het buitenland: Oostenrijk €2* Vitaminehoek "De Krasse" i c2999,- bin n9n uit WERELDZEEUW 1,25 1,25 75 Ct. 75 ct. €2,50 €2,25 Uerse Hollandse spinazie 1 kilo Rabarber 500 gram Stoofschotel fbami nasi groente! 250 gram Lente salade 100 gram Elstar appels 2 kilo Heerlijke Handsinaasappels 10 stuks Rapenburswes 18a - Meliskerke - Tel. 0118 - 561642 www.uitaminehoekdekragge.nl DAG VAM comfortabele aanbieding van Montis Zo begon in 1972 haar leven in een heel klein dorpje in Oostenrijk met maar 160 in woners, heel hoog in de Al pen. Dat klinkt romantisch, maar het was niet altijd even gemakkelijk. "In het begin verstond ik niets, ik sprak wel Duits, maar het dialect dat daar werd gesproken kon ik echt niet verstaan", herin nert Christine zich nog als de dag van gisteren. "Alles was zo anders, ik miste mijn thuis heel erg. Omdat de fa milie een hotel had, moest ik mij inleven in het hotel leven. Harde tijden, maar de liefde verzoet alles." Christine bleek een door zetter, ze volgde cursussen, deed veel ervaring op en in middels noemt ze zichzelf hotelvrouw in hart en nie ren. "Ik heb nu mijn leven in het Ötztal, ik heb hier twee kinderen gekregen, ik heb er mijn werk, mijn leven, kort om; ik voel me heel gelukkig in de bergen." Op een bepaalde manier plukt Christine de vruch ten van twee werelden. "Ik voel me verbonden met alle bei. Ik heb veel contact met mijn Nederlandse vrienden en familie via Whatsapp en Skype. Daardoor voel ik me niet meer afgesneden van de "WENNEN AAN HET HOTELLEVEN, MAAR LIEFDE VERZOET GELUKKIG ALLES" wereld, zoals veertig jaar ge leden. Ik weet meer van de Nederlandse politiek dan van de Oostenrijkse, vind de wereld draait door een geweldige uitzending en te gelijkertijd geniet ik van de bergen, het hotelleven en neem zelfs de dikke pakken sneeuw, die ik in de winter dagelijks moet trotseren, voor lief." Tegelijkertijd blijft ze voor goed met Zeeland verbon den. "Ik kijk praktisch iedere dag naar de webcam van Vlis singen. Als ik mijn ogen dicht doe, ruik ik de zee. En verlang ernaar. Toen het zo stormde in november, heb ben mijn nichtjes mij video's gestuurd van die storm aan de kust. Ik heb daar vaak naar gekeken. Ik hou echt van storm aan de kust. Dit voorjaar hebben mijn doch ter en ik voor een paar da gen een huisje gehuurd aan de Oosterschelde. We willen aan de zee zitten, mijmeren, lezen, ontspannen en de Oosterschelde in ons opne men. Voor mij is dit heel be langrijk." In het kader van 200 jaar Zeeland is De Faam op zoek naar zeeuwen in het buitenland. Wekelijks plaatsen we een artikel over Zeeuwen die zijn geëmigreerd. Kent u iemand die het prachtige Zeeuwse platteland heeft ver ruild voor het buitenland. Mail dan naar redactie.faam@wegenermedia.nl Voor al uw aardappelen, groenten, fruit, salades en verssesneden groenten. Deze aanbiedingen zün geldig van woensdag 2 april t/m dinsdag 8 april 2014 Weekaanbiedingen! Ham-preisalade uit eigen keuken 150 gram Casslerrib uit eigen keuken 100 gram Grilworst naturel of saté uit eigen keuken 250 gram Saksische leverworst uit eigen keuken 100 gram Nu €9.90 Nu €1.05 Nu €4.95 Nu €1.49 Nu €1.89 Nu €2.49 Nu €1.19 Oude Weijdeland 500 gram Nu €6.45 Oude Kanter komijn 500 gram Nu €6.95 Chevretta div. smaken nu met aantrekkelijke kortingen' Torenstraat 4,4365AE Meliskerke i T; 0118-566066 - E: info@slagerij-wisse.nl - www.slagerij-wisse.nl Montis Axel 3,5 zits breedte 218 cm van 4332,- voor binnenuit.nl De Faam woensdag 2 april 2014 5 J De 64-jarige Christine Noesig groeide op in Yerseke, maar werd tijdens de wintersport vakantie verliefd op haar skileraar. Het bleek echter geen over waaiende vakantie liefde... door Rachel van Westen Webcam van Vlissingen Christine Noesig voelt zich helemaal thuis in Oostenrijk. Toch blijft het gemis van Zeeland. Foto eigen archief Zeeuwen in het buitenland Hamlappen van de Elckerlyc farm per kilo Hamburgers per stuk Lasagne 500 gram Of KUNST ISH 0! SLCSEfl Deze aanbiedingen zijn geldig van woensdag 2 april t/m dinsdag 8 april 2014. Prijswijzigingenen drukfouten voorbehouden, De Axel is een van de mooiste banken die Montis ooit heeft gemaakt. Nu nog aantrekkelijker in een kwalitatief geweldige wollen weefstof. Leverbaar in 10 verschillende kleuren. Echt even komen kijken! Dan zoeken we samen met U de juiste kleur uit. De Jonge Hoek van Dijke Schouwersweg 7 Heinkenszand 0113 561482 woon oncept

de Faam | 2014 | | pagina 5