VASTGOED MEER INFO? Zaterdag 5 april 2014 van io:oo cwww.wissevastgoed.nl Makelaarskantoor Kantoor Domburg Singel 14 4357 BW Domburg (0118) 580055 domburg@wissevastgoed.nl Kantoor Oostkapelle Duinweg 1 4356 AP Oostkapelle (on 8) 580000 oostkapelle@wissevastgoed.nl B.V. Gecertificeerd Register Makelaar-Taxateur Geheel vrijblijvend binnen kijken bij speciaal voor u geselecteerde woningen! Seroos kerke NIEUW Middelburg Meliskerke Oostkapelle Sint Laurens Domburg Kanonweistraat 19 Starters opgelet: leuke tussenwo ning in de badplaats Domburg met 3 slaapkamers. Recentelijk gerenoveerd, verwarmd middels gaskachels, aange bouwde bijkeuken en berging. Achter tuin met zonneterras en vrij achterom. Betaalbare woning dichtbij het centrum. Vraagprijs: 169.500,- k.k. Biggekerke NIEUW Oostkapelle Koudekerke Oostkapelle Serooskerke Wilgenhoekweg 16 Ruime stijlvolle in 1992 gebouwde vrij staande woning, midden in de landerij en en toch ook middenin het dorp. Wo ning is keurig onderhouden en beschikt over een ruime garage. Het perceel is ruim (circa 5500 m2) en de uitzichten vanuit de tuin zijn prachtig. Vraagprijs: 599.000,- k.k. Kijk op onze website voor uitgebreidere informatie, meer foto's en diverse plattegronden! www.wissevastgoed.nl Serooskerke Crijpskerke Serooskerke OPEN HUIZ Zoutelande Serooskerke Oostkapelle Jai ke da mi 00 nii m; Di op da Hu Ro vai agf Zo be; lijk sta tijc de eer de ave ger kijk een Gro Voc boe ken luci kur zier besi het ook huii gem satii lanc Staat tijd i blijft een Meer zich ander tische Bovei een hebbe tige a zich e wonii het hi al mei koopp punte drukk ten te der b muur Veldzigt 37 Dit fraaie penthouse gelegen in de direc te luwte van de Manteling met de daar bij behorende uitzichten is verrassend. Wanneer u de deur uit stapt loopt u binnen enkele minuten naar de mooiste stranden, V.v. masterbedroom en slaap kamer en badkamer voor uw gasten. Vraagprijs: 369.000,- k.k. Pekelingseweg 15 In het buitengebied, nabij Domburg ge legen vrijstaande villa met dubbele gara ge op 20.000 m2 grond. Beschutte lig ging, zonnige tuin rondom de woning, fraaie oprijlaan zorgen voor optimale privacy. Veel zichtlijnen en veel woonop- pervlakte met o.a. 5 slaapkamers. Vraagprijs: 835.000,- k.k. Burg. Bouwmanstraat 7 Geschakelde woning op een perceel van 179 m2. Voorzien van 3 slaapkamers, 2 badkamers en bergzolder bereikbaar via vlizotrap. Zeer diepe en zonnige tuin met berging en de woning heeft een gro te aanbouw waardoor en veel leefruimte is gecreëerd. Vraagprijs: 179.500,- k.k. Pioniersweg 2a Buiten de bouwde kom gelegen vrij staande woning met garage op een ruim perceel van ca. 1.655 m2- D« wo ning heeft een eigen oprijlaan en ligging is bijzonder mooi: grenzend aan het Walcherse landschap. De woning heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers. Vraagprijs: 399.000,- k.k. Oostkapelseweg 81 Fraaie vrijstaande woning met authentie ke details gelegen aan een fraaie rustige straat met veel groen. Eenvoudige wo ning maar goed onderhouden en overal voorzien van dubbel glas. Uniek object met 3 slaapkamers, ruime garage met verdieping in dezelfde stijl als de woning. Vraagprijs: 299.000,- k.k. Doormanstraat 29 Aan doodlopend, kindvriendelijk hofje, mime eengezinswoning 360 1113) met halfvrijstaande berging. Geschakej- de woning is v.v nieuwe cv. ketel, kunst stofkozijnen aan de voor- en achterzijde en 4 slaapkamers. Het geheel is gelegen op een perceel van ca. 144 m. Vraagprijs: 155.000,- k.k. Domburgseweg 65 Markante jaren '30 woning met veel bin nen- en buitenruimte gelegen in de luwte van het eeuwenoude bos- en natuurge bied 'de Mantelinge' met daarachter de zee. U heeft een fantastisch uitzicht over de landerijen. In de bosrijke tuin staat een gastenverblijf en een tuinhuis. Vraagprijs: 519.000,- k.k. Eikenlaan 28 Zeer royale vrijstaande villa welke zowel recreatief als jjermanent bewoond mag worden, gelegen aan brede rustige laan. Strand en bos binnen handbereik. De villa is goed onderhouden en biedt veel praktische ruimte. Verwarming middels hete lucht en v.v. 5 slaapkamers. Vraagprijs: 795.000,- k.k. Vliedberg 47 Betaalbare hoekwoning met 4 slaapka mers en zonnige tuin, gelegen in woon wijk. Achterzijde grenst aan een woon- hof met speelvoorzieningen (speeltuin) Zonnige tuin met stenen berging en extra houten tuinhuis: ideaal voor op slag of stalling van uw (tuin)spullen. Vraagprijs: 169.500,- k.k. Waterstraat 7 Woonboerderij uit 1680 op 667 rri2 eigen grond met aangebouwde rietgedekte schuur. Biedt diverse mogelijkheden o.a. Bed Breakfast, gastenverblijf of hobbyruimte. V.v. 5 slaapkamers en een tuin met veel privacy. Ideale ligging in de dorpskern met winkels op loopafstand. Vraagprijs: 600.000,- k.k. Torenstraat 22 Karakteristieke woning in het centrum steekt letterlijk met kop en schouders boven de andere huizen uit! Tussen 2007 en 2010 is de gehele woning gere noveerd en verkeerd derhalve in uitste kende staat. 4 slaapkamers waarvan 2 met ingebouwde garderobekasten. Vraagprijs: 199.000,- k.k. Siverstraat 48 Geschakelde woning met inpandige garage en ruime zonnige tuin nabij het centrum van Meliskerke. Dit is een wo ning waar u qua wonen zorgeloos oud kunt worden. Maar door de mogelijk heid om een 3e slaapkamer te realiseren ook geschikt is als eengezinswoning. Vraagprijs: 189.000,- k.k. Latijnse Schoolstraat 19 fraai half vrijstaande monumentenpand in de binnenstad biedt hedendaags wooncomfort. Ligging aan klein park maakt dat natuur en cultuur zich ineen versmeltenAchterplaats met vrije achter om, het vlonder terras kan worden opge licht waaronder zich een jacuzzi bevindt. Vraagprijs: 329.000,- k.k. Van Strijenstraat 7 Royale woning met aangebouwde bij keuken en 4 slaapkamers. De woning heeft een breedte van 6 meter en daar door is er veel leefruimte. Tuin is bereik baar via vrij achterom. Achterin staat de berging voor extra werkruimte/stalling. Vraagprijs: 189.500,- k.k. Kanonweistraat 25 In een rustige woonomgeving met veel groen aan de voorzijde en net buiten het dorpscentrum gelegen twee-onder- één-kap woning met ruime garage (ca. 40 m2). Goed onderhouden woning en een ideale plek. De garage is ruim: ideale berg/stallingruimte of hobbyruimte. Vraagprijs: 235.000,- k.k. Van Citterstraat 48 Verrassende prachtig ver- en uitge bouwde woning aan rustige straat in Sint Laurens. De woning heeft 2 slaap kamers, met mogelijkheid voor een 3e slaapkamer, luxe strakke open keuken met eiland en bar, bijkeuken en nette badkamer. Zonnige tuin met veel privacy. Vraagprijs: 159.000,- k.k. Duinweg 59 Verrassende halfvnjstaande woning met een enorme tuin (735 m2). Uniek voor iemand die van tuinieren houdt en een handzame woning zoekt. De woning is voorzien van 2 slaapkamers en gelegen op loopafstand van het centrum. Vraagprijs: 189.000,- k.k. Hofplein 9 Op stand in het historisch stadscen trum: tegenover het Zeeuws archief en de voormalige rechtbank gelegen zeer royaal herenhuis (rijksmonument) met een diepe zonnige stadstuin en een eigen gastenverblijf/praktijkruimte ach terin de tuin. Vraagprijs: 895.000,- k.k. Torenstraat 31a Nieuw gebouwde senioren woning in het centrum, beschikt over een volledig woonprogramma op de begane grond. De woning is goed geïsoleerd en voor zien van grijswatersysteem en zonnecol lectoren. Beschikt over 3 slaapkamers en is dus ook geschikt als eengezinswoning. Vraagprijs: 225.000,- k.k. Botterlaan 43 UNIEKE KANS AAN VEERSE MEER! Een vrijstaande villa met een moderne uitstraling i.c.m. een sfeervol interieur en een ligplaats voor uw boot. Vanuit woonkamer heeft u een fantastisch uit zicht. Aan de achterzijde bevindt zich de mooie aangelegde tuin. Vraagprijs: 489.000,- k.k. Noordweg 31 Sfeervolle, goed onderhouden woon boerderij met prachtige siertuin, gren zend aan een bos- en natuurgebied. Woning is in de jaren '80 vakkundig ge restaureerd met behoud van de originele uitstraling. Badkamer en keuken zijn in 2004 vernieuwd. Woonprogr. op bg. Vraagprijs: 649.000,- k.k. Vronesteijn 71 Deze semi- bungalow met ruime zon nige tuin en veel ruimte op de begane grond is rustig en toch vlakbij het cen trum gelegen. De woning verkeerd van binnen in goede conditie en is recent voorzien van een nieuwe badkamer en nieuwe laminaatvloeren. Vraagprijs: 299.000,- k.k. Noordweg 79 Sfeervolle karakteristieke woning aan de Noordweg te Serooskerke. Fantastische starterswoning die eenvoudig naar ei gen hand is te zetten. De woning is op veel punten grondig gerenoveerd maar op andere punten behoefd de woning nog enige afwerking. Vraagprijs: 155.000,- k.k. Duinweg 87 Villa Kleine Schothorst op unieke locatie aan de voet van de duinen en verscholen tussen groen. Beschikt over een gasten verblijf, lommerijke tuin, 4 slaapkamers, garage met parkeermogelijkheid voor 2 auto's. Via uw tuin loopt u zo de duinen over naar het Zuidstrand. Vraagprijs: 745.000,- k.k. De Meijstraat 18 Deze kloeke in 1997 gebouwde riante vrijstaande woning is gelegen aan de rand van Serooskerke grenzend aan een boomgaard. De wijk is ruim van opzet en biedt veel groen en is gelegen nabij de voorzieningen welke Serooskerke te bieden heeft. Vraagprijs: 325.000,- k.k. Veldzigt 73 Ruim instap klaar appartement (ca. 130 m2)met 2 slaapkamers en 2 badkamers ligt op slechts 1 km van Domburg verwij derd. Fantastisch uitzicht over een groot deel van Walcheren. Het balkon ligt op het zuiden en u kunt daarom veel genie ten van de zon. Nagtglasstraat 17 Heerlijk en comfortabel wonen in het Stadscentrum van Middelburg? Dat kan in dit licht en goed onderhouden 3-kmr appartement (ca. 98 m2) uit 2003. Het appartement is gelegen op de topetage en heeft een zeer gunstige ligging bin nen het woonhof. Vraagprijs: 235.000,- k.k. Vraagprijs: 289.000,- k.k.

de Faam | 2014 | | pagina 44