r. 35 00 50 50 UIT IN ZEELAND m 64% VAN DE BOODSCHAPPERS LEEST DÉ WEEKKRANT! 1 deze week Uw (reclame)drukwerk verder dan de deurmat! FN DEN STRUYSKELDER In de prachtige Beeldenzaal in Veere staan zeven zeer zeldzame zestiende eeuwse beelden, een unieke collectie van historisch zeldzame waarde. Het betreft de 'Heren en Vrouwen van Veere', behorende tot de huizen Van Borsele en Van Bourgondië. Zaterdag 12 april kunt u aan tafel, samen met Wolfert VI van Borsele en genieten van een 5 gangen diner a 50 euro in de Beeldenzaal. Verzorgd door RESTAURANT T. 0118- 501 392 www.struyskelder.nl Kaai 25-27, 4351 AA Veere evenemcnten(« schotsehuizen.nl fif is overal welkom 28,50 p.p. AMBACHTELIJK BROOD CHOCOLATERIE PATISSERIE Krentenbollen Bossche Bollen Appelflappen elke nacht VERS Heel Volkoren Mees er snel bit want elk iaar loopt het weer stom. WeGeNeR Media Donderdag 3 ap Concert in de serie Nieuwe Lente. Codarts Symphony Orchestra onder leiding van Patrick Ayrton. De Zeeuwse Concertzaal aan de Ver- werijstraat 14 in Middel burg. Aanvang: 20.00 uur. Entree is gratis. Kijk voor meer informatie op www. zeeuwseconcertzaal.nl A Night at the Opera. Staatsopera van Tatarstan klassieke muziek. Stads schouwburg Middelburg. Aanvang: 20.00 uur. Entree: 35 euro. Reserveren via www.zeelandtheaters.nl Vrijdag 4 april Concert van de Zeeuwse Muziekschool. De Zeeuwse Concertzaal aan de Ver- werijstraat 14 in Middel burg. Aanvang: 19.30 uur. Entree is gratis. Kijk voor meer informatie op www. zeeuwseconcertzaal.nl Moss. We Both Know The Rest is Noise. Nederlandse popmuziek. De Spot in Middelburg. Aanvang: 21.00 uur. Entree: 15 euro. Meer informatie via www.despot- middelburg.nl Evita (première) Muziek theater Zeeland. Theater de Mythe in Goes. Aanvang: 20.00 uur. Entree: 19,50 euro. Reserveren via www. zeelandtheaters.nl Enge Buren De Ware Naaktheid. Muziektheater. Arsenaaltheater in Vlissin- gen. Aanvang: 20.15 uur. Entree: 17 euro. Reserveren via www.cultuurpodia.nl Zaterdag 5 april Voorjaarsconcert met Grootkoor Zeeland. Nieuwe Kerk te Middelburg. Aan vang: 20.00 uur. Entree: 20 euro. Toegangskaarten ver krijgbaar bij Touristshop Middelburg, vanaf 19.00 uur aan de kerk of te bestel len via zing@grootkoor.nl. Kijk voor meer informatie op www.grootkoor.nl Bluesfestival. Met de uit Vlissingen afkomstige for matie The Blue Clay, de Amerikaanse formatie Tony Spinner Band, bekend als gitarist van de wereldbe roemde band TOTO, en een heuse tribute to Joe Bona- massa, vertolkt door Blues Deluxe. Arsenaal Theater in Vlissingen. Aanvang: 19.00 uur. Entree: 15 euro. Kaar ten zijn verkrijgbaar via www.epsproductions.nl en aan de bar van het Arsenaal Theater. Assepoester De Musical. Schouwburg Middelburg. Aanvang 13.00 en 16.00 uur. Entree: 19,50 euro. Reserve ren via www.zeelandthea- ters.nlof 0900-3300033. Evita. Muziektheater Zee land. Theater de Mythe in Goes. Aanvang: 15.00 uur en 20.00 uur. Entree: 19,50 euro. Reserveren via www. zeelandtheaters.nl Zwaanfest. De Zwaan in Kapelle. Festival met optre dens van Slik, Blame-D, Re- belstar en ROLR. Aanvang: 20.00 uur. Entree is gratis. Zondag 6 april The Cotton City Jazzband. Hotel Arneville in Middel burg. 14.30 tot 17.30 uur. En tree: 15 euro. Kijk voor meer informatie op www.jasz.nl Trio Aleotti. Klassieke ka mermuziek. Concertzaal 't Speelhuus in Ter Reede aan de Vredehoflaan in Vlissin gen. Aanvang: 11.30 uur. Entree: 17,50 euro. Kijk voor meer informatie op www. cityconcerten.nl ABBA tribute band Y'Abba Do! Schuttershof café te Middelburg. Aanvang: 17.00 uur. Meer informatie via www.schuttershof.nl •Zangavond met medewer king van Zangvereniging Looft den Heere uit West- kapelle. Kerk Moria aan de Markt in Westkapelle. Aan vang: 19.00 uur. Maandag 7 april Mare Ribot's Ceramic Dog met Chess Smith (drums) en Shahzad Ismaily (bas). Cafe Schuttershof aan de Schut tershofstraat 1 in Middel burg. Aanvang: 21.00 uur. Entree: vanaf 15 euro. Meer informatie via www.schut- tershof.nl Dinsdag 8 april A Weekend in Paris. Ko medie waarin een ouder echtpaar terugkeert naar Parijs in een poging de ma gie van hun huwelijksreis te herleven. CineCity Vlis singen. Aanvang: 14.00 en 19.30 uur. Kijk voor meer informatie en de trailer op www filmbythesea.nl Woensdag 9 af Madame Rosa. Anne Wil Blankers. Toneel. Stads schouwburg Middelburg. Aanvang: 20.00 uur. Entree: 29,50 euro. Reserveren via www.zeelandtheaters.nl Peter Heerschop. Geluk zoekers. Cabaret. Theater de Mythe in Goes. Aanvang: 20.00 uur. Entree: 21 euro. Kijk voor meer informatie en reserveren van kaarten op www.zeelandtheaters.nl ABBA tribute band Y'Abba Do MIDDELBURG - ABBA tribute band Y'Abba Do! speelt op zondag 6 april vanaf 17.00 uur in het Schuttershof café te Middelburg. Als mooi de tail is het op deze dag exact 40 jaar geleden dat Abba het Eurovisie Songfestival in het Engelse Brighton won met 'Waterloo'. ABBA was een echte studio groep die zich aanvankelijk niet con centreerde op live optre dens. De studio was meer hun domein. De complexe ABBA composities en rijke producties, live op het podi um brengen bleek een uitda ging. De live band tijdens de laatste grote ABBA tournee in 1979/80 uit 13 muzikan ten. Y'Abba Do! doet het met acht. www.schuttershof.nl Gratis concert in de concertzaal MIDDELBURG - De Zeeuwse Concertzaal aan de Ver- werijstraat 14 in Middelburg brengt op donderdag 3 april om 20.00 uur een geheel gratis toegankelijk concert in de serie Nieuwe Lente. Het Codarts Symphony Or chestra onder leiding van Patrick Ayrton combineert de vreedzame muziek van Haydn met de oorlogsklan ken van Bibers Battalia en het martiale slagwerk in het Concerto di Amsterdam van Vivaldi. In de concerto's van Alfred.Schnittke is het op een zeer aanstekelijk manier altijd een beetje 'oorlog en vrede'. De eeuwen en stijlen in zijn veel gespeelde eerste Concerto Grosso wedijve ren met elkaar om voorrang. Van een scheve tango tot een volstrekt atonale pas sage, van een onvervalste baroksonate tot een heus Soviet-lied, Schnittke roert al deze genres door elkaar alsof ze voor elkaar gescha pen zijn. Kijk voor meer in formatie op www.zeeuwse- concertzaal.nl Peter Heerschop in De Mythe GOES - Peter Heerschop staat op woensdag 9 april vanaf 20.00 uur in Theater De My the in Goes met zijn voorstel ling 'Gelukszoekers'. Hij gaat op zoek naar wat hem écht raakt. Waar hij keihard om moet lachen, wat hem ont roert, waar hij zich enorm voor schaamt en wat hij al tijd nog een keer zou willen doen. Hij vertelt wat hij al tijd al een keer heeft willen vertellen, of wat hem opeens te binnen schiet. En zet al les in wat hij ooit heeft on dernomen en meegemaakt: ervaringen bij radio en tele visie, lesgeven aan moeilijk opvoedbare kinderen, liefde én leugens, de Olympische Spelen, en ontmoetingen met allerlei mensen die er toe doen. Er is muziek, er is dans, er zijn gesprekken en een soort van seks en rock 'n roll. Het wordt vooral een avond met verhalen die je liever niet meer vergeet. De entree bedraagt 21 euro en kaartjes zijn te reserveren via www.zeelandtheaters.nl De Faam woensdag 2 april 2014 42 <><xk>oooo<>ooo<^p^^<>o<>oooooo<>^^ooo,ö<>c>poci<'<><><><><><>ckxx>ooooo<>o^c<><>o<>o<><>oo<>o<><x><>c,o WeGeNeR Media Restaurant 99La Bonne Auberge9 Biggekerksestraat 3 Koudekerke Tel. 0118 - 55 15 26 MAANDMENU April Frisse lentesalade met tartaartje van gemarineerde verse zalm of met gerookte lamsham en mango-uiencompóte Baramundifilet met franse vermouth-saus of Runderentrecóte met rode wijn-rozemarijnsaus Tarte tatin van conference peer met vanille-ijs en slagroom (op woensdag en donderdag 25,- p.p.) (met Pasen naast a la carte een speciaal paas- menu, zie onze website www.labonneauberge.nl) Coes Korte Kerkstr, 15 T 0113 216108 Middelburg Stationsstr. 1 TOT 18 612340 week 14, geldig van do. 3 maart t/m wo. 9 apnl zak 4 stuks 4 stuks!! 2 stuks Jjm VOOR VJ CEBMWEH^_ fijn, donkerfijn of grof BAKKERIJ i Met uw (reclame)drukwerk écht opvallen in uw eigen regio? Verspreid uw boodschap met de huis-aan-huiskranten van Wegener. Uw drukwerk wordt exclusief verspreid met een beperkt aantal folders. Hierdoor bent u verzekerd van uitstekende bezorgkwaliteit en bovendien: optimale aandacht! Tony Spinner, bekend als gitarist van de band TOTO staat op 5 april op het bluesfestival in het Arsenaaltheater. FOTO: PR Meer weten? www.FolderVerspreidingWegenerMedia.nl Telefoon: 088-013 88 90 - E-mail: reclameverspreiding@wegenermedia.nl

de Faam | 2014 | | pagina 42