De nieuwe C-Klasse. C-Klasse is mooi verfijnd en high tech The best knows no alternative. Van Oeveren Sturm Auto Nu in onze showrooms in Goes en Roosendaal Vanaf 36.995 20% bijtelling Sinds kort staat de splin ternieuwe C-klasse bij de Mercedes-dealer. Eerst als vierdeiirs sedan; de Estate volgt in het najaar. De auto is duidelijk een stukje ge groeid ten opzichte van zijn voorganger, waardoor de CLA meer ruimte achterin biedt. Aan de buitenkant is direct te zien dat de ontwer pers de auto meer verfijnd hebben vormgegeven. En dat zet zich voort in mate riaalgebruik en detaillering van het interieur. De nieuwe C-klasse mag rustig hedendaags high tech genoemd worden; vrijwel alle elektronische voorzie ningen uit de grote S-klasse zijn in het model mogelijk. Opvallend mooi is het i-Pad- achtige touchscreen in het interieur. De Mercedes-Benz Intelligent Drive versmelt comfort en veiligheid met elkaar. Dit systeem is ook in de C-klasse verkrijgbaar. Daarbij analyseren de hulp systemen in de auto con stant ingewikkelde situaties en herkennen ze dankzij verbeterde omgevingssen soren gevaren in het verkeer nog beter. Zo kun je opteren voor een snelheidsregelaar met afstandsregeling inclu sief collision prevention. Andere veiligheidsopties zijn onder meer een actieve spoorassistent en een ac tieve dodehoekassistent. En het concentratiehulpsy steem houdt de berijder bij de les op lange saaie ritten. Erg mooi en super comfor tabel is de luchtvering, die tegen meerprijs leverbaar is. Een luxe Mercedes-beleving pur sang. Verder heeft de ontwikkelingsafdeling het gewicht van de auto aan zienlijk weten te beperken. Dat heeft weer een gunstige invloed op het brandstof verbruik. Compacte turbo motoren en de veelgeprezen diesels nemen met aanzien lijk minder brandstof genoe gen. Vandaar dat het merk uitvoeringen kan leve ren die voldoen aan de lage C02-norm voor 20 procent bijtelling. Goes, A.PIesmanweg 2. T. 0113-212730 E. info@mbvanoeveren.nl Roosendaal, Bredaseweg 225-227. T. 0165-557400 E. info@sturmauto.nl De Faam woensdag 2 april 2014 21 w www.de-bevelander.nl De Bevelander Woensdag 3 april 2014 www.vanoeverensturm.nl I gedreven als altijd I

de Faam | 2014 | | pagina 21