WL Lezersmenu van De Faam Een bitterzoete komedie 2 pe Extra voorstelling van de musical Evita BON LEZERSMENU DE FAAM 50 EURO Deze extra voorstel ling vindt plaats op zaterdag 29 maart on 20.00 uur in het Minithe ater aan de Verwerijstraat 53 in Middelburg. Het Geheugen van Water vertelt het verhaal van drie zussen die bij elkaar komen in het huis van hun over leden moeder. Ze zijn het over alles hartgrondig on eens en hebben ieder hun eigen versie van hun jeugd. Hoe betrouwbaar is je eigen geheugen? Welke herin neringen geven de werke lijkheid weer? Sommige wetenschappers zeggen dat water een geheugen heeft. Als je iets toevoegt gaat het er nooit meer uit. Je kunt blijven verdunnen, maar het blijft hardnekkig aanwezig. Je kunt weglopen van je fa milie, maar je kunt je bloed verwanten niet uitbannen. Het Geheugen van Water combineert veel humor met schrijnende realiteit. Regis seur Anke Tanihatu is er in geslaagd die elementen sa men te binden tot een mee slepend verhaal waarin het publiek ongemerkt veel van zichzelf herkent. Opvallend is dat bezoe kers deze voorstelling hoog waarderen. In een recente enquête kende het publiek Het Geheugen van Water minimaal vier sterren toe op een maximum van vijf. Reacties liepen uiteen van: "Ik raakte echt ontroerd en ik wist op een bepaald mo ment niet of ik moest lachen of huilen." tot reacties als; "Wat een prachtig stuk. Op professioneel niveau." De cast van Het Geheugen van Water bestaat uit Si- mone Adriaanse, Larissa de Keijzer, Barbara Kouwijzer, Koen Mijnheer, Krijn Schuil en Anke Tanihatu die te vens de regie voor haar re kening neemt. Reserveren via www.zee- landtheaters.nl of 0900- 3300033. Op de speeldag zelf kan er vanaf 18.00 uur gereserveerd worden via 0118-633996. Meer informa tie over Vereniging Middel burgs Theater: www.mid- delburgsminitheater.nl MIDDELBURG - In de Schouw burg van Middelburg wordt op vrijdag 18 april een extra voorstelling worden gegeven van de musical Evita door Muziektheater Zeeland. De reden hiervoor is, dat zowel de premiere op 4 april als de voorstellingen op 5 en 19 april inmiddels zijn uitver kocht. De musical EVITA heeft niet alleen een grote naamsbekendheid, maar ook boeiende componen ten zoals het waargebeurde indrukwekkende verhaal, de prachtige zang en mu ziek, meeslepende tango en swingende salsa, waar het publiek in grote getale op afkomt. Meer informa tie: www.muziektheater- zeeland.nl. Kaartverkoop: www.zeelandtheaters.nl Door Marino Meijers Bij het hoofdgerecht hebben lezers van De Faam de keuze tussen vis of vlees. Voor ieder wat wils dus. Het visgerecht bestaat uit in roomboter gebakken slibtongetjes en het vleesgerecht is een varkenshaasje met een saus van bospaddenstoeltjes en rode wijn. We hebben uiteraard beide gerechten geproefd en de lastig! Bij de hoofdgerechten wordt een friet en salade geserveerd. En dan nog het toetje. Ook weer zo'n lastig dilemma! Vanille-ijs met verse aardbeien of een sorbet met vers fruit. Om je vingers bij af te likken. keuze is schaaltje Alles bij elkaar dus een overheerlijk menu bij Dennenbos, waar de porties ook voor de flinke eters ruim voldoende zijn. Elke laatste woensdag van de maand staat een nieuw Lezersmenu in De Faam. Voor de maand april heeft De Faam samen met Restaurant Dennenbos in Oostkapelle een heerlijk menu samengesteld. De inhoud en het restaurant wisselen maandelijks maar de formule blijft hetzelfde. Voor 25 euro per persoon krijgt de lezer een heerlijk driegangenmenu dat wordt afgesloten met een kopje koffie of thee. Aan de Duinweg in Oostkapelle ligt Restaurant Dennenbos. Hierachter is een prachtig park met chalets. Na een stranddag of een mooie wandeling langs de kust of door het bos, kun je hier op een perfecte manier de dag afsluiten. Restaurant Dennenbos ligt op slechts 500 meter van het bos en het strand. Het restaurant is sfeervol ingericht; de diverse gashaarden in de serre geven een bijzonder aangenaam gevoel. We beginnen de avond met twee smakelijke voorgerechten. Er is de keuze tussen een geitenkaassalade met mosterd-honingdressing en romige soep van lente-ui en sjalotjes. Uiteraard staat er een mandje vers stokbrood met boter op tafel. Vooral de geitenkaassalade is een flink voorgerecht waarbij de grote honger al enigszins gestild wordt. Het Lezersmenu is uitsluitend te nuttigen in de maand april. Reserveren is gewenst en kan via info(a>restaurantdennenbos.nl of via 0118-586555. Restaurant Dennenbos is te vinden aan de Duinweg 64 in Oostkapellle en is geopend op donderdag tot en met zon dag vanaf 16.00 uur. Meer info op www.restaurantdennenbos.nl. Theaterduo Hilaria brengt op zaterdag 29 maart om 15.00 uur 'Het Jaarfeest van Sint Hilarius' in het Dorpshuis in Kruiningen. Tijdens dit Middeleeuws spektakel krijgen vrijwilligers uit het publiek een Middeleeuwse rol toebedeeld. Deze familievoorstelling is zeer visueel, met weinig tekst en veel humor. Entree: 11 euro. Reserveren via www.podiumreimerswaal.nl. Kaarten zijn vanaf 14.00 uur verkrijgbaar aan de zaal. FOTO: PR Zangeres Digna Janssen en gitarist Johan Smeets maken, samen met twee strijkers, een spannende combinatie van singer-songwriter, folk, pop, klassiek en roots. In 2007 wonnen ze de Publieksprijs van de Grote Prijs van Nederland en sindsdien brachten ze een viertal albums uit. FOTO: PR In het Minitheater in Middelburg is een extra voorstelling te zien van Het Geheugen van Water. Deze bitterzoete komedie ging begin februari in première en trok de laatste weken volle zalen. Om die reden wordt er een extra voorstelling ingelast. Door: de redactie Waardering Reserveren en informatie ADRES: E-MAIL: AANTAL PERSONEN: VOORLETTERS M/V: NAAM:

de Faam | 2014 | | pagina 37