Dameselftal in nieuw jasje SPORT Gymuitvoering Hygiëa Fietsen rond Walcheren Zaalvoetbal S.C. Toma viert 35-jarig jubileum Schrijf je nu gratis in op www.sweetdeal.nl AMBACHTELIJK BROOD CHOCOLATERIE PATISSERIE tSSEÜ Viva Espana! 3 of 4-gangen nu €14,25 p.p. bij Tapasmenu bij de Kelder van de Pastoor in Bergen op Zoom Mooie, gevormde lippen dankzij deze permanente lipliner bij Schoonheidssalon Beautylife in Middelburg, nu €89,- @sweetdealzeelnd f facebook.com/sweetdeal.zeeland App Store WESTKAPELLE - Hygiëa in Westkapelle houdt zater dag 5 april haar jaarlijkse uitvoering. De voorverkoop begint vandaag (woensdag) van 19.00 tot 20.00 uur in sportzaal de Bellink in Westkapelle. De middag voorstelling begint om 13.45 uur en de avondvoorstelling om 19.15 uur. Het thema van de jaarlijkse uitvoering is '1954', het startjaar van Hy giëa. Zo turnen meisjes op de eerste snelweg van Ne derland en dansen meisjes op 'daar bij de waterkant'. De steppers tonen de eerste scheiding van een siamese tweeling en turnsters laten de allereerste huisvrouwen- gym zien. WESTKAPELLE - Nu de zomer tijd bijna ingaat en dus de avonden langer zijn, start op 3 april de Stormvogels Kombifit-fietsploeg haar ac tiviteiten. Iedere donderdag avond wordt op mountain bikes/racefietsen een rondje Walcheren gereden. De af stand bedraagt 30 km en de snelheid 25km/per uur. Na afloop wordt de sportkan tine op sportpark Prelaat in Westkapelle aangedaan. Hier zijn dan inmiddels ook de Kombifitsportgroep en de wandelgroep gearriveerd. Vertrek om 19.00 uur vanaf de vuurtoren bij Westkapel le. Info bij Jos van Vaarde- gem joanvv@zeelandnet.nl en www.kvstormvogels.nl. OOST-SOUBURG - Bij Stichting Mae Uku in Oost-Souburg staat vrijdag een geweldige feestavond op het program ma. Deze avond wordt ge vierd dat zaalvoetbalclub S.C. Toma 35 jaar bestaat. De Souburgse voetbalclub werd in februari 1979 op gericht. Voorzitter Alex Te- lehala is bijzonder trots op 'zijn' club: "Het is goed in dit jubileumjaar eens even stil te staan bij wat er zich zo allemaal in deze 35 jaar bij de vereniging heeft af gespeeld. Zo'n jubileum in onze Molukse gemeenschap is niet niks", aldus het be stuurslid van het eerste uur. "Het was niet altijd makke lijk voor de vereniging want we moesten alles uit eigen middelen bekostigen. Toma begon met de tweede gene ratie jongeren en nu spelen er voornamelijk jongeren van de derde generatie. Het kan niet worden ontkend dat sportclub Toma een be langrijke plaats inneemt in de Molukse gemeenschap." De feestavond aanstaande zaterdag vormt de aftrap van het jubileumjaar en staat in het teken van mu ziek. Er zijn optredens van Gerson&Friends uit Breda en Skaffaantje en Lauw&Chama uit Oost-Sou burg. Uiteraard is er Moluk se catering. De avond begint om 19.30 uur en de toegang is 6,50 euro. Verder is er op 10 mei een zaalvoetbaltoernooi in Bas- kensburg in Vlissingen. Dit toernooi begint om 13.30 uur en er worden diverse (Molukse) clubs uit heel Nederland verwacht. Daar naast organiseert Toma een 10-daagse busreis naar Bar- celona in juni. Ter afsluiting is er een busreis in augustus naar Parijs. DeTapas-menu s zijn met liefde door de chefs samengesteld. Het menu bestaat uit zo'n 18 verschil lende zowel koude als warme gerechtjes van vlees-, vis- en vegetarische specialiteiten. Laatje meenemen op reis naar Spanje en laat je verwennen met het lek kerst van het lekkerste! Keuze uit een 3- of 4 gangenmenu. TE KOOP OP 27-03-2014 Demonstraties bij Zer Oirts SEROOSKERKE - Tennisver eniging Zer Oirts in Seroos- kerke houdt op zaterdag 29 maart om 13.30 uur open dag op het tenniscomplex aan de Zandput 1. Iedereen is welkom om een balletje te slaan. Om 15.00 uur geeft tennisleraar Johnny Quaak demonstratielessen, onder meer met een ballenkanon. Judoka's nemen eremetaal mee OOST-SOUBURG - De judoka's van Sportschool Geelhoed hebben afgelopen weekend prima prestaties geleverd. Bij een internationaal toer nooi in Almelo was de eerste plaats voor Indy Godschalk. In Prinsenbeek stonden Marinke Rentmeester, Luca Verheije, Marith van den Berg, Sem Tommei, Niek Louwerse en Anne Muilen- berg op het hoogste podium. Tom Molenaar werd le in Den Haag. Volkorenpuntjes Kaneelkrakelingen Heel Tijgerbrood Bij de lipcontouren kan met per manente make-up een natuurlijke aanvulling of extra accent worden bereikt. Het corrigeren van lippen, zodat deze een symmetrisch aan zicht krijgen is een belangrijke toe passing van permanente make-up. Voortaan geen uitgelopen make- up meer na een uurtje sporten of onverwachte regenbui! TE KOOP OP 25-03-2014 ZOUTELANDE - Het eerste elftal van de Dames speelt sinds kort in het nieuwe Meeuwentenue, gesponsord door Eetcafé Royal. Het café is in Zoutelande en omstre ken al jaren een begrip, zo ook voor supporters, spelers en speelsters. Bovendien is het één van de vele trouwe sponsoren en wordt menige overwinning hier gevierd. ÜH Verkrijgbaar in de De Faam woensdag 26 maart 2014 23 f Het huidige team van zaalvoetbalclub Toma met oprichters Alex (links) en Jozef Telehala (rechtsachter). Foto PR week 13, geldig van do. 27 maart t/m wo. 2 april zak 6 stuks per pak wit of bruin Royal in de Langstraat te Zoutelande gingen de dames op de foto Foto's: André Cijvat www.zoutelandeopfoto.nl Op het zonnige terras van Eetcafé samen met de hoofdsponsor. Goes Korte Kerk5tr.l5 T 0113 216108 Middelburg Stationsstr. 1 T 0118 612340

de Faam | 2014 | | pagina 35