Een leven lang zorgeloos genieten A ticapwi KORT NIEUWS Kunststof kozijnen van Alkuplus Valpartijen voorkomen MIDDELBURG Stichting Welzijn Middelburg houdt een gratis informatiebijeen komst voor 65-plusers over hoe valpartijen voorkomen kunnen worden. Senioren die steviger in hun schoenen willen staan, kunnen de bij eenkomst bijwonen. Tijdens deze bijeenkomst krijgen zij informatie over de cur sus 'In Balans'. De volgende informatiebijeenkomst is donderdag 3 april om 14.00 uur in Wijkcentrum het Pa let, J van Reigersbergstraat 2. Aanmelden voor de cur sus kan na de informatie bijeenkomst of bij Stichting Welzijn Middelburg, via www.welzijnmiddelburg. nl/cursusbureau per email via n.vandergucht@welzijn- middelburg.nl of telefonisch via Porthos: (0118 751400. Religie, filosofie en wetenschap MIDDELBURG - Stichting I.S.I.S. houdt op 2 april een lezing over 'Theosofia, de synthese van de toekom stige Religie, Filosofie, We tenschap'. De lezing begint om 19.45 uur in De Zeeuwse Bibliotheek, Kousteensedijk 7 in Middelburg. De zaal is open vanaf 19.15 uur. Toe gang vrij. Meer informatie: www.stichtingisis.org of bel (0118) 64 39 08 06 27 23 43 68. Lunchconcert in Historische Kerk OOST-SOUBURG - In de His torische Kerk in Oost-Sou burg is zondag 30 maart een lunchconcert met pianist Roel Praas en de Deense bariton Palle Fuhr Jorgen- sen. Roel Praas is een veel gevraagd pianist voor piano recitals en als begeleider van koren en zangers. Sinds 2003 vormt hij een vast duo met de Deense Bariton Palle Fuhr Jorgensen die een zang opleiding volgde aan het Sweelinck Conservatorium te Amsterdam en bekend heid geniet als opera zanger. Toegangsprijs in de voor verkoop 9,00 euro (inclusief lunch), vrienden 7,50 euro Voor lunchconcerten zijn i.v.m. de catering de kaarten alleen in de voorverkoop verkrijgbaar. Het concert be gint om 11.30 uur. Rodion Trio in locaties SVRZ MIDDELBURG - Het Rodion Trio brengt op 25, 26 en 27 maart een klassiek program ma ten gehore in verschil lende locaties van SVRZ. Op dinsdag 25 maart is het duo vanaf 15.00 uur in Sim- nia in Domburg. Woensdag 26 maart beginnen ze hun concert om 14.30 uur in de Zwake in 's Gravenpolder en om 19.00 uur in 't Gasthuis in Middelburg. Tot slot tre den zij donderdag 27 maart om 14.00 uur op in het Eras- musparkin Goes en om.19.30 uur in Ter Valcke in Goes. In sommige locaties wordt een vergoeding gevraagd, inclu sief consumptie. Gratis fiets mee op de veerboot VLISSINGEN - Bij het voetveer tussen Vlissingen en Bres- kens mogen 65-plussers tot en met 30 maart hun fiets gratis mee aan boord ne men. De kassa's van de Fast Ferries zijn geopend vanaf half negen 's ochtends. Alle mensen van 65 jaar en ou der kunnen zich daar vooraf melden en een kaartje ko pen. Ze moeten wel een geldig legitimatiebewijs bij zich hebben, er kan om ge vraagd worden. Deze actie is niet geldig in combinatie met de OV-chipkaart. Verkeershinder bij de rotonde vrijdag 11 april 2014 is er verkeershinder door werk zaamheden aan zuidelijke rotonde bij Middelburg. Het gaat hier om de laatste rotonde, gezien vanuit Mid delburg Schroeweg richting Vlissingen-Oost/Terneuzen. De rotonde is in deze peri ode gedeeltelijk afgesloten. De rotonde wordt opnieuw ingericht als turborotonde en wordt hierdoor overzich telijker en verkeersveiliger. Een turborotonde is een ro tonde met twee rijstroken die gescheiden worden door een opstaand randje. Boottocht met de Zonnebloem VLISSINGEN - De Zonnebloem afdeling Vlissingen houdt op woensdag 23 april weer haar jaarlijkse boottocht. Het inschepen aan de Piet Heinkade is vanaf 8.30 uur, de boot vertrekt om 9.00 uur. Om ca. 17.00 uur zal de boot weer aanmeren aan de Piet Heinkade. Tijdens deze boottocht wordt de muziek verzorgd door Sweet Memo ries. Ook is er een verloting waar leuke prijzen te win nen zijn. De kaarten voor deze geheel verzorgde dag kosten 32 euro per persoon. U kunt kaarten kopen voor deze dag op dinsdag 1 april tussen 14.00 en 15.00 uur in Grand Café de Schutterij (ingang Spuistraat), donder dag 3 april tussen 14.00 en 15.00 uur bij de tafel tegen over de receptie in Ter Ree- de en vrijdag 4 april tussen 14.00 en 15.00 uur in Nieuw Bachtenpoorte, Oranjeplein in Oost-Souburg. Voor in lichtingen en kaarten kunt u bellen naar Piet van den Doel, tel. 0118-462206. Ontmoetingen in het Koffiehuis MIDDELBURG - Harriët Rademakers is vrijdag 28 maart om 10.00 uur te gast in het Koffiehuis. Zij is betrok ken bij Buurttuin Stromen- wijk. De buurttuin is een initiatief van buurtbewo ners. Ook in andere wijken van Middelburg wil men een buurttuin aanleggen. Iedereen die hier meer over wil weten is welkom. Vrij dag 4 april kunnen de bewo ners van de Stromenwijk de wijkagent ontmoeten. Van 10.00 tot 11.00 uur is hij in het Koffiehuis aanwezig. www.alkuplus.nl Zijn uw oude kozijnen toe aan vervanging of bent u van plan uw nieuwe droomhuis te gaan bouwen? Laat u inspireren en adviseren in ons ontdekkingscentrum in Middelburg. Hier ziet u een enorme diversiteit aan kunststof kozijnen, deuren, hefschuifpuien, dakkapellen, veranda's en accesoires. Wij begeleiden u graag om de juiste keuzes te maken die het beste passen bij uw wensen en mogelijkheden. Bezoek geheel vrijblijvend onze showroom of maak een afspraak voor een rondleiding en adviesgesprek. Alkuplus ontdekkingscentrum Middelburg De Faam woensdag 26 maart 2014 11 Het Junior Vakkanjer-team van het Calvijn College uit Goes heeft goed gepresteerd tijdens de Vakkanjerwedstrijden in Den Haag. Het team waar Marijn Wisse en Thomas Willemse uit Meliskerke deel van uitmaken, veroverde de 2e prijs met hun 'Aqua Duck'. Thomas, die binnen het team de functie had van plaatwerker: "Er zaten best moeilijke stukjes in de opdracht, maar het was goed te doen. Zo'n prijs geeft een goed gevoel. We zijn heel blij." MIDDELBURG - Tot en met Klarinetweg 5 4337 RB Middelburg Tel. 01 1 8 - 628 707 Middelburg@alkuplus.nl Openingstijden: Maandag t/m vrijdag 09:30 - 1 8:00 uur. Zaterdag 09:30 - 16:00 uur Facebook.com/Alkuplus |U> 'i*

de Faam | 2014 | | pagina 11