Vreeswijk en De Andersons =*l CCARD Zaterdag 29 maart Hollandse Avond Heerlijk buffet a€21,50p.p. Live muziek van jeroen nl 1.49 1.99 1.99 Hoe betrouwbaar is ons geheugen? www.piccard.nl of bel naar 0118 413551 i Jk j Schrijf je nu gratis in op www.sweetdeal.nl dB d" HOTEL RESTAURANT Eierkoeken AMBACHTELIJK BROOD CHOCOLATERIE PATISSERIE Middelburg Roombroodjes Saucijzenbroodjes Waldkorn Mooie, lange nagels dankzij een nieuwe set gelnagels nu €24,75 bij Casa Bonita in Goes Verzorgde en lange nagels zijn niet voor iedereen van nature weggelegd. Wil jij toch graag sierlijke handen? Laat dan gelnagels zetten door een echte professional! Keuze uit een nieu we set met verlening of nieuwe set met verlenging en bij een vervolgaf spraak opvulling. Zo heb je nog langer plezier van je mooie nagels! 19-03-2014 de Noordzee vind je Res taurant 'Zeeuws Verlangen'. Kom de heerlijke gerechten proeven. Van Tournedos tot gebakken tongfilet. Door Zoover.nl beoordeeld met maar liefst een 8,3. Dat is pas a la carte genieten! 21-03-2014 m Osweetdeu Izeelnd f facebook.com/sweetdeal.zeeland App Store Silvester, vroeger van het duo Arie Silvester, brengt een vernieuwende, grappige, indrukwekkende, meeslepende en vooral hilarische show. Daarnaast is het een unieke show waarbij de smartphone mee mag, het publiek kan aan de slag met het 'tweede scherm'. FOTO: PR Vreeswijk De Andersons staan op zaterdag 22 maart vanaf 20.30 uur met hun muzikale theatervoorstelling in Theater De Wegwijzer in Nieuw St. Joosland. Door: De redactie NIEUW EN SINT JOOSLAND- Al les had in Zweden ontzet tend heerlijk rustig kunnen blijven, als Cornelis Vrees wijk op 13-jarige leeftijd niet met het gezin van IJmuiden naar Zweden was verhuisd. Daar groeide hij uit tot één van de meest invloedrijke artiesten van de 20e eeuw en hij was de eerste zanger in heel Scandinavië die zong over maatschappelijke kwesties. Zijn liederen gaan over drank, hoeren, drugs verslaving, maar ook over de liefde, vriendschap, God en de duivel. Leer Zweden kennen De Andersons brengen een sprankelende voorstelling waarin het intense leven van Vreeswijk geschetst wordt en waarin je ook Zwe den van een andere kant leert kennen. Want ja, de Zweden zijn kalme mensen, totdat er drank vloeit. En het land is zó georganiseerd dat er zelfs op de melkpakken waarschuwingen en levens adviezen staan. Eigenwijs In Vreeswijk De Ander sons maken De Andersons een reis van IJmuiden naar Zweden, maar dan op hun eigen wijze. Wel Vreeswijk's blues, samba en ballades, maar met eigen nieuwe ver talingen en arrangementen van bekend en onbekend werk. Van 'De Nudistenpol- ka' en 'De Hopeloos blues' tot een verrassend vervolg op 'De nozem en de non'. De Andersons zijn bezig aan een opmars in de Neder landse theaters en staan bekend om hun muzikale theaterprogramma's met in houd, humor en veel afwis seling. Samenstelling De Andersons bestaan uit Tom Dicke (piano), Mirek Walton (gitaar), Roel Dul- laart en Anna Agren. Zij groeide op met een Zweed se vader, een Nederlandse moeder en... het repertoire van Cornelis Vreeswijk. Informatie Kijk voor meer informatie over Vreeswijk en de Ander sons op www.deandersons. nl. Kaartjes voor het optre den kosten 17 euro en zijn te reserveren via www.the- aterdewegwijzer.nl MIDDELBURG - Het publiek krijgt op zaterdag 22 maart om 20.00 uur de laatste kans om de voorstelling 'Het ge heugen van water' te zien in het Minitheater in Mid delburg. Deze bitterzoete komedie vertelt het verhaal van drie zussen die bij el kaar komen in hun ouderlijk huis aan de vooravond van hun moeders begrafenis. Ze hebben elkaar al tijden niet gezien en zijn beslist geen vriendinnen. Ze zijn het over alles hartgrondig oneens en het wordt al snel duidelijk dat ze ieder hun eigen versie hebben van hun gezamenlijk verleden en hun jeugd. Hoe betrouwbaar is ons geheugen? Reserveren via www.zeelandtheaters.nl of 0900 - 3300033 Peter Heyt viert zondag 23 maart vanaf 16.00 uur in het Arsenaal Theater te Vlissingenzijn 30 jarige muzikale loopbaan. Begonnen als drummend broekie bij zijn vader in het dansorkest 'Het Reimerswaal Trio', later doorgestroomd via allerlei bands en in 1997 als beroepsmuzikant uitgekomen bij zijn huidige projectband 'The Moon'. Met dit optreden wil Peter de mogelijkheden laten zien die The Moon biedt. Gratis entree. Meer info via www.peterheyt.nl week 12, geldig van donderdag 20 t/m woensdag 26 maart 4 stuks Coei Korte Kerkstr.15 T 0113 216108 Stationsstr. 1 T 0118 612340 2 stuks 2 stuks per stuk TE KOOPVANAF Zee hen «en <ws*fwvu*g TE KOOP VANAF Verkrijgbaar in de

de Faam | 2014 | | pagina 25