Banketbakkerij Bliek in centrum Middelburg Knipping terug bij Hogazon ZAKELIJK deze week Installatiebedrijf Spruijt opent nieuwe afhaalbalie Infodag bij Beter Horen Agilent schenkt scholen technisch bouwpakket O ZieZo! opent haar deuren ZOUTELANDE - Restaurant ZieZo! opent vandaag (woensdag) haar deuren aan de Langstraat 29 in Zoute- lande. Het jonge onderne- merspaar Rosanne Geschie- re (21) en Rob Oosthoek (26) had al enige tijd de ambitie om een eigen restaurant te openen. De menukaart zal grotendeels bestaan uit her kenbare gerechten met een vriendelijke prijsstelling die een breed publiek aanspre ken. Ze streven na om een gezellige, informele sfeer zonder onnodige poespas te creëren die past bij een badplaats als Zoutelande, waar het toeristisch publiek een belangrijke bron van in komsten vormt. Een tafeltje reserveren kan via telefoon nummer 0118- 566289. Open dag bij de demontage GOES - Demontage Werk plaats Zeeland (DWZ) houdt op donderdag 20 maart een open dag. Iedereen die be langstelling heeft is van harte welkom bij het werk- leerbedrijf van Emergis. De open dag is van 10.00 tot 16.00 uur op de tijdelijke locatie van DWZ: Scottweg 4, 4462 GS Goes. De focus van de open dag ligt op het beleven van het demonta geproces. Belangstellenden kunnen aan de slag met de monteren en sorteren. MIDDELBURG - Installatiebe drijf Spruijt Middelburg is een gecertificeerd installa tiebedrijf waar men terecht kan voor onderhoud, service aan gas- en warmwaterappa- ratuur, installatiewerk, lood- gieterswerk en de realisatie van grote en kleine verbou wingen. Vanaf 1 april wordt in de werkplaats op Rams- burgerweg een afhaalbalie in gebruik genomen. Eige naar Martin Spruijt: "Daar kunnen klanten onderdelen ophalen en bestellen. In dertijd is er een winkeltje uit Middelburg vertrokken dat in dit alles voorzag. Wij proberen dat gat op te vul len. Wij leveren vooral c.v.- installaties, installeren deze en verrichten service en on derhoud, voortvloeiend uit verkoop, verhuur en lease van c.v. installaties. In c.v.- ketels is ons huismerk Nefit en qua zonneboilers HR-So- lar. Daarbij ook hout/vergas singskachels voor centrale verwarmingssystemen en warmwatervoorziening. Wij bedienen hoofdzakelijk de particuliere markt. Vanaf een kraanleertje, w.c.-kraan- tje, sanitair, of hemelwater- afvoer in zink, koper of pvc. Wij geven advies en even tuele begeleiding voor de juiste montage. Leveren wij een complete c.v.-installatie als doe-het-zelf pakket bie den wij de service om deze veilig, conform de gestelde eisen, af te stellen." Het is mogelijk een c.v.-installatie te huren of te leasen. Rams- burgerweg 3, Middelburg, 0118-650064 www.instal- latienedrijfspruijt.nl MIDDELBURG - De Beter Ho ren winkel aan de Nieuwe Burg in Middelburg houdt donderdag 27 maart een speciale infodag. Tijdens deze dag krijgen bezoe kers tips en adviezen over beter horen en kunnen ze een hoorscan doen. Daar naast kunnen mensen met hoorproblemen vrijblijvend hooroplossingen uitprobe ren. Tijdens de infodag deelt hoorspecialist Beter Horen haar kennis met mensen die hoorproblemen ervaren en hun omgeving. Wie de info dag bezoekt kan met al zijn vragen terecht bij de audi- cien die onafhankelijke en objectieve tips en adviezen geeft. Daarnaast kan ieder een de gratis hoorscan doen. Daarmee is in 3 minuten te meten hoe goed iemand hoort. De infodag is op don derdag 27 maart van 9.00 tot 17.00 uur in de winkel van Beter Horen aan de Nieuwe Burg in Middelburg. Kennissessie Social media middelburg - Social media creëren veel kansen voor maatschappelijke organi saties. Negen professionals staan klaar om in een 1-op-l sessie hun kennis over so cial media te delen met ver tegenwoordigers van maat schappelijke organisaties en in te gaan op hun vragen. In het kader van NLdoet Middelburg verzorgen zij op donderdag 20 maart een Kennissessie Social media in de Zeeuwse Bibliotheek Middelburg. Ga voor meer informatie en aanmelden naar www.welzijnmiddel- burg.nl/vrijwilligerswerk/ NLdoet of bel naar 0118- 75.140. Nieuwe planner voor Seaports VUSSINGEN - Zeeland Seaports introduceert nieu we online planner voor con tainerlijndiensten van en naar het achterland. Min stens net zo belangrijk als de ligging aan zee is voor een haven de goede verbindin gen met het achterland. Hoe meer goede verbindingen hoe meer vervoer er van en naar de haven zal kunnen plaatsvinden. Om vervoer ders meer inzicht te kunnen geven op de nu al bestaande mogelijkheden voor contai nervervoer van en naar Zee land introduceert Zeeland Seaports nu een nieuwe on line planner: www.intermo- dalplanner.eu. De nieuwe site www.intermodalplan- ner.eu is gebouwd in samen werking met Ecorys. MIDDELBURG - Vorige week donderdag opende Banket bakkerij Bliek in Middel burg een nieuwe winkel ge specialiseerd in banket van hoge kwaliteit met ambach telijk gemaakte producten. Peter en Astrid Bliek zijn de eigenaren. "Wij kiezen altijd voor de beste kwaliteit slag room en spijs, wij doen geen concessies. Kwaliteit zit in de genen. Wanneer je bij ons een saucijzenbroodje koopt, dan proef je wat. Klanten reageren daarop met 'jullie saucijzenbroodjes en Bosse bollen zijn heerlijk', kijk, daar doe je het voor", zegt Astrid. Er wordt gewerkt met dagverse ingrediënten voor het uitgebreide assor timent zoals brood, klein- brood, puntjes, stokbrood of eierkoeken en bolussen. Heerlijke worstenbroodjes, VLISSINGEN - Hogazon in Vlissingen is per 1 januari weer het officiële verkoop punt voor alle Knipping ko zijnen in Zeeland. Door deze hernieuwde samenwerking vinden twee bedrijven el kaar met een lange historie op het gebied van duurza me en exclusieve kozijnen. Naast de Gayko kunststof kozijnen heeft Hogazon ge zocht naar een kozijn dat aan de strenge eisen voldoet die gelden bij het renoveren van monumentale panden en beschermde dorps- en stadsgezichten. Naser Asaf is eigenaar van Hogazon. "Wij zijn het aanspreekpunt in de regio voor Knipping. Werken met Knipping wordt niet alleen door Hogazon als zeer positief ervaren maar ook door onze klanten. Men sen die geld uit willen geven voor een Knipping kozijn krijgen met recht waar voor hun geld", aldus woordvoer der Jelle Meijer. "Zowel voor monumentale panden of woningen met een moderne uitstraling zijn vele types leverbaar. Wij zijn gespe cialiseerd in de klassieke uitvoering." Kenmerkend voor het Knipping kozijn is in eerste instantie het ui terlijk. Door de toepassing van aluminium schalen aan de buitenzijde van de ko zijnen worden traditionele kozijnen perfect nagebootst. Dat biedt de voordelen van kunststof en het uiterlijk van hout. Naast het uiter lijk kenmerkt het Knipping kozijn zich door de extreme aandacht welke is besteed aan kwaliteit. Het inbraak- veilige hang- en sluitwerk wordt bijvoorbeeld corro- siebestendig gemaakt zodat zelfs in de kustgebieden roest vorming wordt uit gesloten. Jelle Meijer: "Wij werken met korte lijnen en houden alle werkzaamhe den in eigen hand vanaf het inmeten tot de plaatsing." Openingstijden: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur; zaterdag 10.00-15.00 uur. President Rooseveltlaan 735, Vlissingen, 0118-418477 www.hogazon.nl vijftien soorten gebak, vlaai tjes, tompouces, petit fours: "Alles kraakvers", aldus As trid. Banketbakkerij Bliek maakt feestelijke taarten voor speciale gelegenheden (bestellen tot 17.30 uur) en heeft een bezorgdienst. We kelijks zijn er aanbiedingen. Dagelijks geopend vanaf 08.30 uur. Banketbakkerij Bliek, Koorkerkstraat 12, Middelburg, 0118-636466. lingen van de groepen 7 en 8 aan de slag met de bouw pakketten, die Agilent gratis ter beschikking stelt. Bedoeling is dat de lessen nog voor de zomervakantie worden gegeven. Elke leer ling zal gemiddeld aan 4 verschillende lessen deel kunnen nemen. MIDDELBURG Deze week geeft het Middelburgse be drijf Agilent Technologies Netherlands B.V. uitleg aan de docenten van de hoogste groepen van de Archipel Scholen groep over bouw leerpakketjes die over tech niek gaan. Vervolgens kun nen de docenten en de leer- De Faam woensdag 19 maart 2014 22 Martin Spruijt: "Klanten kunnen hier zelf afhalen en bestellen." Astrid Bliek (rechts): "Wij kiezen altijd voor de beste kwaliteit." Knipping kozijnen bieden kwaliteit en exclusiviteit. Hogazon is officieel verkooppunt voor alle Knipping kozijnen. Foto Leon Janssens Foto Leon Janssens Agilent doneert bouwpakketten om leerlingen op jonge leeftijd te interesseren voor techniek. Foto PR

de Faam | 2014 | | pagina 22